Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeszcze przed snem takie coś...aż zbiera na mdłości.
1
@Kozinho. żelatynę
5
40 baniek Simeone i miliony wydawane na wzmocnienia dla niego latem i zimą...
No ale prawie zdobywają puchary :)
0
@takisobiektos no najbliżej bramki to był jednak Antuan ;)
1
Ale kto to tam linie złamał?! :D
Antek, teraz się tak już nie napinasz? :D
1
Marzyłem o tej bramce do przerwy! :)
0
@turhiay czyli też prawie wygrał :D
3
Griezmann wygrał prawie wszystko w swojej karierze...
No rzeczywiście tu się idealnie sprawdza, że prawie robi wielką różnicę :D
1
Poważnie co niektórzy narzekają tu na to spotkanie?
0
@Filipem nie, to durne, ale prawdziwe żarty Rudigera. Jak widać, coraz mniej osób to cieszy, a coraz więcej irytuje. A on nadal myśli, że jest śmieszny. Więcej nie powiem, bo musiałbym trochę posiedzieć na banie :D
0
@ArcziArtt kto sprawdza się w Atletico ten nie pasuje do nas.
1
Do Realu pasuje idealnie, ale w układance Simeone wcale mniej by nie pasował.
2
@BulaKG ja Ciebie proszę...
0
Aktorzyna Koke...
1
Aż jestem ciekaw czy nie skończy się to wszystko podobnie jak z Williamsem.
0
Tak patrzę od jakiegoś czasu na Igora Thiago z Brentford. To jest naprawdę niezły gość na 9, bardzo szybki, świetne wykończenie i gra w powietrzu, nie trzyma się kurczowo pozycji, kawał chłopa ale bardzo mobilny, świetny w pressingu, bardzo dobre rozegranie, 25 lat skończy w czerwcu. No i zapewne łatwiej wyciągnąć zawodnika z Brentford niż z Atletico, Chelsea czy nawet z Galatasaray pewnie.
Rzuciła się już komuś gra Igora w oczy i może się wypowiedzieć?
1
@MesQueUnClub_87 żartownisie:D
2
@MesQueUnClub_87 na bank zaraz Ci każą wyrzucić w ogóle siodełko;)
5
Tylko niech teraz troche więcej grosza na transfery Hansiemu załatwią.
0
@ACMaldini3 na Viniciusa my w 2027 roku :D
3
Dla kilku klubów z Anglii to nie problem wydać takie pieniądze.
7
Oby się porządnie zaleczył i żeby omijały urazy na przyszłość. Tego sobie, Barcelonie i La Ramblowiczom życzę:)
1
Była gdzieś informacja o jakiej wysokości dochodów mowa?
3
Jak mogło nie być rzutu karnego dla Evertonu przy stanie 3-2 gdzie Bernardo powalał przeciwnika na ziemie?
4
Pięknie, pięknie. Stracone punkty tych, którzy wydają krocie czy to w letnim czy zimowym okienku transferowym, zawsze cieszą.
0
Co to się porobiło w Liverpoolu?! :)
0
Doku...a ja myślałem, że Pep go nam wypożyczy jak szukaliśmy LS i przychodził Rashford;)
0
@Jonyx ja też, ale ostatnio strasznie elektryczny, no i te 80 baniek. Gdyby tak Xavi Espart odpalił z talentem jak mówi Flick...
0
@trolownik może teraz by dochodzili.
2
Ale by było ciekawie jakby dzisiaj City wtopiło:)