3



Jeszcze przed snem takie coś...aż zbiera na mdłości.

1

@Kozinho. żelatynę

5



40 baniek Simeone i miliony wydawane na wzmocnienia dla niego latem i zimą...
No ale prawie zdobywają puchary :)

0

@takisobiektos no najbliżej bramki to był jednak Antuan ;)

1

Ale kto to tam linie złamał?! :D
Antek, teraz się tak już nie napinasz? :D

1

Marzyłem o tej bramce do przerwy! :)

0

@turhiay czyli też prawie wygrał :D

3

Griezmann wygrał prawie wszystko w swojej karierze...
No rzeczywiście tu się idealnie sprawdza, że prawie robi wielką różnicę :D

1

Poważnie co niektórzy narzekają tu na to spotkanie?

0

@Filipem nie, to durne, ale prawdziwe żarty Rudigera. Jak widać, coraz mniej osób to cieszy, a coraz więcej irytuje. A on nadal myśli, że jest śmieszny. Więcej nie powiem, bo musiałbym trochę posiedzieć na banie :D

0

@ArcziArtt kto sprawdza się w Atletico ten nie pasuje do nas.

1



Do Realu pasuje idealnie, ale w układance Simeone wcale mniej by nie pasował.

2

@BulaKG ja Ciebie proszę...

0

Aktorzyna Koke...

1



Aż jestem ciekaw czy nie skończy się to wszystko podobnie jak z Williamsem.

0

Tak patrzę od jakiegoś czasu na Igora Thiago z Brentford. To jest naprawdę niezły gość na 9, bardzo szybki, świetne wykończenie i gra w powietrzu, nie trzyma się kurczowo pozycji, kawał chłopa ale bardzo mobilny, świetny w pressingu, bardzo dobre rozegranie, 25 lat skończy w czerwcu. No i zapewne łatwiej wyciągnąć zawodnika z Brentford niż z Atletico, Chelsea czy nawet z Galatasaray pewnie.

Rzuciła się już komuś gra Igora w oczy i może się wypowiedzieć?

1

@MesQueUnClub_87 żartownisie:D

2

@MesQueUnClub_87 na bank zaraz Ci każą wyrzucić w ogóle siodełko;)

5



Tylko niech teraz troche więcej grosza na transfery Hansiemu załatwią.

0

@ACMaldini3 na Viniciusa my w 2027 roku :D

3



Dla kilku klubów z Anglii to nie problem wydać takie pieniądze.

7



Oby się porządnie zaleczył i żeby omijały urazy na przyszłość. Tego sobie, Barcelonie i La Ramblowiczom życzę:)

1



Była gdzieś informacja o jakiej wysokości dochodów mowa?

3

Jak mogło nie być rzutu karnego dla Evertonu przy stanie 3-2 gdzie Bernardo powalał przeciwnika na ziemie?

4

Pięknie, pięknie. Stracone punkty tych, którzy wydają krocie czy to w letnim czy zimowym okienku transferowym, zawsze cieszą.

0

Co to się porobiło w Liverpoolu?! :)

0

Doku...a ja myślałem, że Pep go nam wypożyczy jak szukaliśmy LS i przychodził Rashford;)

0

@Jonyx ja też, ale ostatnio strasznie elektryczny, no i te 80 baniek. Gdyby tak Xavi Espart odpalił z talentem jak mówi Flick...

0

@trolownik może teraz by dochodzili.

2

Ale by było ciekawie jakby dzisiaj City wtopiło:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?