0

@Messibestplayerintheworld trochę się nakręcam to fakt. Ale mimo wszystko, nie wnerwiałbym się na brak transferów. Wręcz przeciwnie, zawsze widze plusy z drugiej strony. Jest taki Xavi Espart, Tommy, Cortes czy Tunkara np. Nic tylko się cieszyć :)

0

Ogólnie to słabo. 12 godzin po zdobytym mistrzostwie, a Laporta z Deco jeszcze żadnych Alvarezów, Osimhenów, Diomandów czy innych Bastonich z Barcolami jeszcze nie zaklepali? ;)

0

@JimMorrisonFCB pozycja 9 powinna być priorytetem do wzmocnienia, ewentualnie skrzydłowy klasy światowej, ale niekoniecznie to ma być Alvarez. Szczególnie, że pieniądze, które Atletico zażąda to mało żart.

8



Campeones!

2

Co my chcemy ich do tlenu podłączyć?! Zacznijmy grać!

0

@ShawnC w sumie jak za pierwszego kluby Premier League miałyby wpłacić 80 mln to również jak najbardziej na tak ;)

1

Czyżby to sygnał dla Kounde i de Jonga w kwestii nowego sezonu?

1

@norbi77 kogo potrzebuje? :D
Nie wierzę! A teraz już mieli być niezwyciężeni.
No ale teraz już napewno :D

0



Emocje do końca ;)

4

@Dankho94isback Jeden z moich najbardziej wymarzonych transferów. Bardzo się cieszyłem po jego przybyciu, a jednocześnie żałowałem, że tak późno.

4



Piękne :)

1



No i z drugiej strony, coraz częściej Hansi wydaje się przekonywać do ustawiania Gaviego na pozycji DM-a.

0



Co powiecie?

0

@dmcteam szczególnie jak się skończy.

3



Niech nam wypożyczą Isaka albo sprzedadzą za czapke gruszek :)

0

https://x.com/i/status/2053065044372369546

Tam za chwile znowu do jakiegoś incydentu dojdzie, jak ten Kurtuła będzie tak korki zostawiał.

0

https://x.com/i/status/2053036957635067995

El Jarek:
Bardzo dobra konfa, taka jest moja ocena przy przyjęciu argumentów klubu. Pokazuje też, że najpewniej Real powinien mieć oddzielnego rzecznika na te czasy, by bronił/walił/mówił w imieniu klubu i drużyny, biorąc na siebie cały syf, jaki powstaje w takich sytuacjach.

Także tego... wyjaśnieni wszyscy, można się rozejść :D

4



Mniej, więcej tak to wygląda ;)

1

@KamQiX mówię Ci, ja mam jakieś dziwne przeczucie zemsty za Figo :D

2

@FCBMati10 nawet włos ulizany :)

1

@Eklerek ja pierdziele jaka wyciągnięta piżama...

1

@KamQiX a jak w 2027 roku trafi do nas jako wolny zawodnik? :D

15



Jakiego mózgu...

1



Mekambe od wczoraj cały czas uśmiechnięty;)

4



Proszę o wysłanników Barcelony w najbliższym spotkaniu City - Brentford i chociaż przyjrzenie się na początek takiemu napastnikowi jak Igor Thiago ;)

1



Zawieszeni...
Może ktoś, kiedyś serial nakręci :)

7



Ale tu porobił! :O

0

@Ilka Valverde to już dość sporo osób uderzył.

1



Ogólnie dobra i niedroga opcja. Pytanie tylko jak z jego zdrowiem? Często łapie kontuzje?

0



No i ok, tylko, że taki ruch tylko w przypadku, jeśli Araujo miałby odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?