Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld trochę się nakręcam to fakt. Ale mimo wszystko, nie wnerwiałbym się na brak transferów. Wręcz przeciwnie, zawsze widze plusy z drugiej strony. Jest taki Xavi Espart, Tommy, Cortes czy Tunkara np. Nic tylko się cieszyć :)
0
Ogólnie to słabo. 12 godzin po zdobytym mistrzostwie, a Laporta z Deco jeszcze żadnych Alvarezów, Osimhenów, Diomandów czy innych Bastonich z Barcolami jeszcze nie zaklepali? ;)
0
@JimMorrisonFCB pozycja 9 powinna być priorytetem do wzmocnienia, ewentualnie skrzydłowy klasy światowej, ale niekoniecznie to ma być Alvarez. Szczególnie, że pieniądze, które Atletico zażąda to mało żart.
8
Campeones!
2
Co my chcemy ich do tlenu podłączyć?! Zacznijmy grać!
0
@ShawnC w sumie jak za pierwszego kluby Premier League miałyby wpłacić 80 mln to również jak najbardziej na tak ;)
1
Czyżby to sygnał dla Kounde i de Jonga w kwestii nowego sezonu?
1
@norbi77 kogo potrzebuje? :D
Nie wierzę! A teraz już mieli być niezwyciężeni.
No ale teraz już napewno :D
0
Emocje do końca ;)
4
@Dankho94isback Jeden z moich najbardziej wymarzonych transferów. Bardzo się cieszyłem po jego przybyciu, a jednocześnie żałowałem, że tak późno.
4
Piękne :)
1
No i z drugiej strony, coraz częściej Hansi wydaje się przekonywać do ustawiania Gaviego na pozycji DM-a.
0
Co powiecie?
0
@dmcteam szczególnie jak się skończy.
3
Niech nam wypożyczą Isaka albo sprzedadzą za czapke gruszek :)
0
https://x.com/i/status/2053065044372369546
Tam za chwile znowu do jakiegoś incydentu dojdzie, jak ten Kurtuła będzie tak korki zostawiał.
0
https://x.com/i/status/2053036957635067995
El Jarek:
Bardzo dobra konfa, taka jest moja ocena przy przyjęciu argumentów klubu. Pokazuje też, że najpewniej Real powinien mieć oddzielnego rzecznika na te czasy, by bronił/walił/mówił w imieniu klubu i drużyny, biorąc na siebie cały syf, jaki powstaje w takich sytuacjach.
Także tego... wyjaśnieni wszyscy, można się rozejść :D
4
Mniej, więcej tak to wygląda ;)
1
@KamQiX mówię Ci, ja mam jakieś dziwne przeczucie zemsty za Figo :D
2
@FCBMati10 nawet włos ulizany :)
1
@Eklerek ja pierdziele jaka wyciągnięta piżama...
1
@KamQiX a jak w 2027 roku trafi do nas jako wolny zawodnik? :D
15
Jakiego mózgu...
1
Mekambe od wczoraj cały czas uśmiechnięty;)
4
Proszę o wysłanników Barcelony w najbliższym spotkaniu City - Brentford i chociaż przyjrzenie się na początek takiemu napastnikowi jak Igor Thiago ;)
1
Zawieszeni...
Może ktoś, kiedyś serial nakręci :)
7
Ale tu porobił! :O
0
@Ilka Valverde to już dość sporo osób uderzył.
1
Ogólnie dobra i niedroga opcja. Pytanie tylko jak z jego zdrowiem? Często łapie kontuzje?
0
No i ok, tylko, że taki ruch tylko w przypadku, jeśli Araujo miałby odejść.