0

@Lisek blisko to się prawie udało Realowi z Betisem wygrać.

0

@RosjaninBut troche ten Pedri był opatrywany, ale 8 minut to zdecydowana przesada.

0

A teraz przyznać się! Kto tu wróżył przed ostatnimi dwoma wyjazdami, że jak ugramy 4 punkty to będzie wielki sukces? :)

0

Jaka była największa różnica punktowa na koniec sezonu w historii między walczącymi o mistrzostwo Realem, a Barceloną?

1

Temu Ferminowi to coś tam styki przegrzewa czy o co chodzi z tymi gestykulacjami?

2

Ja pierdziele ale Rashford to wyczekał i ten ruch Roberta! No pięknie. Kolejna też asysta do jakże świetnych statystyk Marcusa w tym sezonie :)

2

Ale Partaczi...

0

@Szklaner no Kounde jakoś też szału nie grał więc wiesz. A o Xavim Esparcie sam Flick się wypowiadał bardzo pozytywnie i przewiduje mu wielką przyszłość w Barcelonie. Być może to czas od nadchodzącego sezonu. Ilu takich młodych zawodników jest, którzy od kolejnego sezonu z marszu wchodzą do pierwszej drużyny. Jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań. Nie każdy jednak musi podzielać zdanie, jak i gratulować pomysłów. A i płaczu po LM nie było, powiem więcej, jestem dumny z tych chłopaków Flicka i jego samego :)

0

@APTAPT rotujący Silva/Pedri wygląda bardzo ciekawie. Tylko co robimy z resztą? Na jedną pozycje Olmo/Fermin/Gavi? Cofnięci Bernal/de Jong i jest jeszcze Tommy na którego bardzo liczy Hansi i już zapewnił mu miejsce w pierwszym zespole od nowego sezonu. Zbyt tłoczno by się zrobiło w środku pola. Kogoś sprzedamy?

1

Na Kounde moglibyśmy nieźle zarobić, a alternatyw w samym klubie dość sporo: Garcia, Xavi Espart, Fort.

0



Ile bramek by miał gdyby grał na swojej ulubionej pozycji 9?

3

@AlexDark00 porobionych chyba, a Aitana ma to naturalne piękno, które bije.

1

@macio_944 tylko Valverde popsuł ;)

1

@Filipem masz więcej zdjęć? Kolega pytał :D

2

@macio_944 nie wiem czy przez powstrzymanie, ale...nastawił chyba nawet lepiej niż chciał. niż by się spodziewał ;)

1

@D10SLEO zależy czym zapijasz.

1

@JimMorrisonFCB gdzie i kiedy?

2



Nikt trafniej chyba by tego nie podsumował. Dziękuję Bogu, że mogłem żyć w tej erze, a w zasadzie w tych dwóch erach, Ronaldinho, a później...z tym, niewielkim na początku jednak przekonaniem, że Leo zakłada numer 10, choć miałem świadomość Jego ogromnego talentu, ale jednak...zastanawiałem się czy dźwignie. Dźwignął! I to jeszcze jak! :)

4



...

0

@Hindus też wolałbym żeby został Raphinha i przyszedł Diomande nawet kosztem 9 za miliony (chyba, że jesteśmy w stanie sprowadzić Osimhena, którego jestem wielkim fanem w naszych barwach). Zostałby Ferran i zawsze można by spróbować tam Raphinhe właśnie.

0

@Hindus ale Flickowi bardzo imponuje Diomande.

0



Czyżby odejście Raphinhi?

0



Nie wiem jak się prezentuje i jaki ma potencjał, ale grałbym w ciemno ;) Jakby odpalił i utarlibyśmy nosa szejkom to byłoby piękne:D

0

Teraz tak patrzę dopiero i poważnie uważacie, że nie było faulu? Proszę Was...bezdyskusyjna i słuszna jedenastka.

0

@PatrykBarca a przy strzale Gaviego i ręce Lengleta gdzie została nieznana bramka Ferranowi?

0

@RomanGroza chyba odchodzi...

0

@Sergio_Devils co za różnica? Ja jestem zainteresowany;)

0

@cules100pro klubowi scauci zawiedli? ;)

0

@vangoor oczywiście, że Cortes z Maldinim obsadzają LŚO.

0

@EzioAuditoreDF czyli nie znamy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?