Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek blisko to się prawie udało Realowi z Betisem wygrać.
0
@RosjaninBut troche ten Pedri był opatrywany, ale 8 minut to zdecydowana przesada.
0
A teraz przyznać się! Kto tu wróżył przed ostatnimi dwoma wyjazdami, że jak ugramy 4 punkty to będzie wielki sukces? :)
0
Jaka była największa różnica punktowa na koniec sezonu w historii między walczącymi o mistrzostwo Realem, a Barceloną?
1
Temu Ferminowi to coś tam styki przegrzewa czy o co chodzi z tymi gestykulacjami?
2
Ja pierdziele ale Rashford to wyczekał i ten ruch Roberta! No pięknie. Kolejna też asysta do jakże świetnych statystyk Marcusa w tym sezonie :)
2
Ale Partaczi...
0
@Szklaner no Kounde jakoś też szału nie grał więc wiesz. A o Xavim Esparcie sam Flick się wypowiadał bardzo pozytywnie i przewiduje mu wielką przyszłość w Barcelonie. Być może to czas od nadchodzącego sezonu. Ilu takich młodych zawodników jest, którzy od kolejnego sezonu z marszu wchodzą do pierwszej drużyny. Jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań. Nie każdy jednak musi podzielać zdanie, jak i gratulować pomysłów. A i płaczu po LM nie było, powiem więcej, jestem dumny z tych chłopaków Flicka i jego samego :)
0
@APTAPT rotujący Silva/Pedri wygląda bardzo ciekawie. Tylko co robimy z resztą? Na jedną pozycje Olmo/Fermin/Gavi? Cofnięci Bernal/de Jong i jest jeszcze Tommy na którego bardzo liczy Hansi i już zapewnił mu miejsce w pierwszym zespole od nowego sezonu. Zbyt tłoczno by się zrobiło w środku pola. Kogoś sprzedamy?
1
Na Kounde moglibyśmy nieźle zarobić, a alternatyw w samym klubie dość sporo: Garcia, Xavi Espart, Fort.
0
Ile bramek by miał gdyby grał na swojej ulubionej pozycji 9?
3
@AlexDark00 porobionych chyba, a Aitana ma to naturalne piękno, które bije.
1
@macio_944 tylko Valverde popsuł ;)
1
@Filipem masz więcej zdjęć? Kolega pytał :D
2
@macio_944 nie wiem czy przez powstrzymanie, ale...nastawił chyba nawet lepiej niż chciał. niż by się spodziewał ;)
1
@D10SLEO zależy czym zapijasz.
1
@JimMorrisonFCB gdzie i kiedy?
2
Nikt trafniej chyba by tego nie podsumował. Dziękuję Bogu, że mogłem żyć w tej erze, a w zasadzie w tych dwóch erach, Ronaldinho, a później...z tym, niewielkim na początku jednak przekonaniem, że Leo zakłada numer 10, choć miałem świadomość Jego ogromnego talentu, ale jednak...zastanawiałem się czy dźwignie. Dźwignął! I to jeszcze jak! :)
4
...
0
@Hindus też wolałbym żeby został Raphinha i przyszedł Diomande nawet kosztem 9 za miliony (chyba, że jesteśmy w stanie sprowadzić Osimhena, którego jestem wielkim fanem w naszych barwach). Zostałby Ferran i zawsze można by spróbować tam Raphinhe właśnie.
0
@Hindus ale Flickowi bardzo imponuje Diomande.
0
Czyżby odejście Raphinhi?
0
Nie wiem jak się prezentuje i jaki ma potencjał, ale grałbym w ciemno ;) Jakby odpalił i utarlibyśmy nosa szejkom to byłoby piękne:D
0
Teraz tak patrzę dopiero i poważnie uważacie, że nie było faulu? Proszę Was...bezdyskusyjna i słuszna jedenastka.
0
@PatrykBarca a przy strzale Gaviego i ręce Lengleta gdzie została nieznana bramka Ferranowi?
0
@RomanGroza chyba odchodzi...
0
@Sergio_Devils co za różnica? Ja jestem zainteresowany;)
0
@cules100pro klubowi scauci zawiedli? ;)
0
@vangoor oczywiście, że Cortes z Maldinim obsadzają LŚO.
0
@EzioAuditoreDF czyli nie znamy :)