8



Szalona współpraca. Mam nadzieje, że szybciej niż później zrozumiemy, że potrzebujemy na PO zawodnika z ofensywnymi aspiracjami, który będzie współpracował z Yamalem.

5



Alvaro "na siebie " Arbeloa rozmawia o sędziach przeciwko nim :D

0



Padłem, ale w punkt... :D

4



Cóż za madrycki heros! Chłop prawie postury jak Anthony Joshua, a zasłabł z trakcie meczu.

11



Ale pięknie się pompowali, a tak niewiele brakowało żebyśmy przewietrzeni kontuzjami przejechali się po nich. I jeszcze ta kontrowersja z uznaną bramką na 2-1...
Ale teraz może być bardzo podobny scenariusz z brakiem podstawowych zawodników z formacji ofensywnej, dzięki czemu zwycięstwo może smakować tylko lepiej ;)

1

@turhiay w życiu bym nie zgadł. Myślałem, że wziął na siebie.

8

Po prostu niedowierzam...
Byłem poza domem i sprawdzałem wynik w 92 minucie przy stanie 0-1.
Wracam do domu, a tu taka niespodzianka! Co za wspaniała noc :)

1

@Jackazz nawet gdybyśmy dziś przegrali, to lepsze 8 punktów przewagi niż 6, nie sądzisz?

3



Dzieje się, dzień jak co dzień...

1

Nie wiem czy wiecie, ale Vinicius Junior w 2027 roku będzie dostępny za darmo;)

11

Tęskno mi Boże do świata,
Tamtego prostego sprzed lat.
Gdzie brat kochał brata,
A ludzie mieli mniej wad.
Gdzie telewizor był czarno-biały,
A w sklepach było niewiele.
Dzieci się tam uśmiechały,
Ludzie żyli jak przyjaciele.
Ulice życiem tętniły,
A owoc miał słodki smak.
Człowiek każdy był miły,
Tego świata jest mi brak.
Prądu w domu nie było,
Lecz żyć się jakoś dało.
Spokojniej się wtedy żyło,
Dziś ciągle wszystkiego mało.
Dziś człowiek swe życie traci,
W pośpiechu i pocie czoła.
I choć się w końcu wzbogaci,
To i tak mało mu woła.
I umrze życia nie znając,
Bo tylko dążył do celu.
Rodzinę swą zostawiając,
By mieć więcej w portfelu.
Kiedyś ludzie też pracowali,
Ale najważniejsza była rodzina.
O przyszłość tak się nie bali,
Dzisiejszy świat to kpina.
Jest wszystko co się zamarzy,
O nic walczyć nie trzeba.
Trudno o dobrych lekarzy,
Nie zjesz pysznego chleba.
Nie ma dobrej muzyki,
Tej co ludzi rozbawia.
Świat jest pełen krytyki,
Radości ludzi pozbawia.
Tęskno mi Boże do świata,
Tamtego prostego sprzed lat.
Dziś brat zabija brata,
I ludzie są pełni wad.

"Kamila Zielińska- Krogulska"

Tak dzisiaj mi się przypomniał ten wiersz...
Po prostu musiałem, piękne.

Swoją drogą, jak ktoś ma kontakt do środowiska Sanah, to może podrzucić pomysł zaśpiewania tego ;)

10

@Commandement pokoleniu Z robić się po prostu nie chce, nie myl pojęć. Jak za ciężko to mama przytuli, pogłaszcze i każe zostać w domu, bo jeszcze się przecież napracuje w swoim życiu ;)

0

@Borneo a po polskiemu może?

11

Pomijając pozycje ŚO i 9, które są potrzebne na przyszły sezon do wzmocnienia z marszu wyjściowej jedenastki. Tak bardzo potrzebujemy skrzydłowego, który będzie realnym wzmocnieniem i podniesieniem poziomu sportowego, a nie tylko zmiennikiem i zapchajdziurą. Taki, który będzie powoli odstawiał Raphinhe i dawał również jakże ważny odpoczynek skrzydłowym w trakcie długiego sezonu. Jeśli mamy rywalizować na najwyższym poziomie we wszystkich rozgrywkach to potrzebujemy trzech równorzędnych skrzydłowych, którzy będą rotować + jednego z aspiracjami do uzupełnienia szerokiej kadry.

7



Wracaj chłopie i prowadź do końca sezonu!

3

@Comentateiro no, takiego Musiale też wprowadzali...

1



Co tu się dzieje...ale jakoś specjalnie zaskoczony to nie jestem. Bardziej tym, że może w końcu ujrzy to wszystko światło dzienne.

1

@Salchent ale jak smakować będzie zwycięstwo:)

5

To paradoksalnie może naprawdę dobrze zespołowo i z kontrolą wyglądać, a i pressing z Gavim i Ferminem na najwyższym poziomie. Do tego wraca Frenkie do środka pola i widać rosnącą formę Ferrana. Zestawienie:
Olmo, de Jong, Pedri - Fermin, Torres, Gavi

2

@Katalonik97 a jak przeogromne znaczenie mają te bez podstaw nieuznane bramki dla nas czy uznane dla przeciwnika, jak chociażby z Gironą...

1



Ale, że nie wziął tego lajka na siebie...

10



Odbierają chęci do oglądania...

1



Rzygać się chce na tą ligę.

7

@SmoothCriminal co za różnica? Ważne, żeby do klasyki dowieźć te 9 punktów przewagi, a może i więcej.

1

Ale ten Roony co tworzył. Generalnie bardzo chaotyczny z często przeszkadzającą piłką przy nodze.

3

Eric Garcia to też za mądry nie jest z tymi faulami przed polem karnym. To już nie pierwsza sytuacja. A Flick już by sobie też dał spokój z graniem nim od dechy do dechy z na siłę szukaniem mu miejsca w wyjściowej jedenastce.

1

@ProMILs a może ciut starsi:
- Abde Ezzalzouli
- Victor Munoz
- Yeremay Hernandez
Którego z nich preferowałaby La Rambla?

3

@tbas kluby z premier league jeszcze będą się licytować i zobaczycie, że te 50 baniek może jeszcze wzrosnąć.

2



Może to jest dobry kierunek? Doświadczony Raphinha + świetnie rokujący młody LS.
Pytanie teraz jaki kaliber talentu to jest?

3



Nathaniel Brown z Eintrachtu ile mógłby kosztować? A wojna jest, to może Theo Hernandez chciałby do Europy wrócić i obniżyć zarobki oczywiście;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?