Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejna fenomenalna zmiana Lewego. Jak przedłużą z nim kontrakt to będzie jakiś dramat...
0
@Eklerek właśnie, że był.
0
Na własne, pieprzone życzenie. Dobranoc.
0
Ja pierdziele i to dalej obrona jest problemem?!
0
Nie wykorzystujemy milion sytuacji, ale to obrona jest problemem :)
2
Piłka od Lengleta to spalony?
1
Spokojnie, będzie powtórka jak z Espanyolem mówiłem i skończy się 4-1 dla nas :)
1
Kolejny klasyk, nie gwizdnięty oczywisty karny dla nas. Co za błazenada w dobie VAR-u!
7
To już u nas klasyk, że zamiast bramka na 3-0 to pierwszy strzał celny rywala i mamy 2-1 :)
3
Potrafi również strzelać bramki. Wejdzie i da awans? ;)
4
@Barca_Big_Moment jestem pełen nadziei, że dostanie w końcu w najbliższym okienku to na co zasługuje.
1
Simeone nigdy nie wygrał na Camp Nou, do ostatniego razu...
6
@Ptasior dokładnie. Bardzo rzadko, ale akurat wczoraj nie mogłem oglądać meczu i wchodziłem tutaj trochę poczytać. Masakra co za jęk, ryk i ubolewanie, jakbyśmy mieli każdego tłuc manitą, okraszoną piękną i finezyjną grą co mecz.
11
Doceniajmy naszego Hansiego.
7
Otóż to! Wielki Hansi Flick i jego banda dzieciaków, którzy nam dają tyle radości, mimo przeciwności, nie tylko tych tutaj opisanych :)
0
Bastoni to demon szybkości czy raczej nie?
0
@Dieselzor Olmo musi grać, a Lewego przyspawać do ławki. Ferran wyjdzie i da nam awans, czuję to :)
2
@El Plutoninho tylko 1 i będzie 1-4 dla nas :)
0
@Krzysztof1987 no właśnie grali w jednym meczu na jednej stronie i świetnie to wyglądało. Nie pamiętam tylko, który to był mecz. Fermin przy Yamalu to też świetna opcja, ogólnie chodzi o to, żeby Lamine miał kogoś do pogrania na obieg.
0
@Chimera Balde z zadaniami defensywny to zupełnie inny, moim zdaniem wysoki poziom aktualnie. Ale można też spróbować praktycznie ŚO Araujo-Garcia-Martin z Cancelo bardzo wysuniętym na prawym wahadle. Czy Rashford na LS? Nie wiem...może to dobry wybór na murarke Atletico (mam nadzieje, że zapchniemy ich do defensywy). Może strzały zza pola karnego znajdą drogę do bramki :)
A może jednak Fermin?
3
@severius jak bardzo szanuje Pepa, tak bardzo nie trawiłem i nie trawię Jego udowadniania, że jest mądrzejszy i sprytniejszy od wszystkich. Koniecznie chcą pokazać coś innowacyjnego, coś o czym będzie się mówić i podkreślać Jego doskonałość i kunszt. Nie jest to do końca złe, trzeba próbować, udoskonalać i tworzyć coś nowego, żeby być najlepszym. Ale są sytuacje w których po prostu nie można kombinować, trzeba wiedzieć kiedy się zatrzymać i pielęgnować to co funkcjonuje. Chociażby jak w pierwszym meczu tego sezonu LM z Realem Madryt. To Pep na własne życzenie przewalił ten awans.
1
Chciałbym we wtorek zaskoczenie i wystawienie Cancelo na prawej flance, współpracującego z Yamalem.
3
@LOPEZ16 co nie oznacza, że przy wzniesieniu się na nasz najwyższy poziom, jesteśmy w stanie zmieść materace z powierzchni ziemi. Choć trzeba pamiętać, że to o wiele chyba mniejszy plac do grania od Camp Nou i to może być jeden z kluczowych aspektów. Bardziej znaczący od samego dopingu sądzę.
5
Jakie to wszystko jest żenujące z ich strony. I jeszcze ten RealMadridTV z lekka śmiesznie niepoważny...
Chcąc być częścią tego Madryckiego cyrku, ewidentnie nie można mieć równo pod sufitem.
7
Lubię Wayne'a. Pamiętam jak w drugim finale LM z nami, chyba jako jedyny czegoś próbował aby stworzyć nam zagrożenie. Gdzieś po cichu liczyłem, szczególnie po plotkach, że może do nas trafi ;)
1
@arasz1819 jeszcze gdyby się tak los do nas uśmiechnął i był szybka czerwona kartka, a nawet i dwie, tym razem dla rywali ;)
4
@Irmscher10 jest też coś tak bardzo ważnego jak utrzymanie rytmu meczowego. Moim zdaniem taka wymiana wszystkich zawodników może nieźle to zaburzyć, choć nie musi, ale wielokrotnie to widzieliśmy chociażby na takich MŚ czy ME jak wspomniałeś.
9
Arbeloa wyjaśni to Negreirą ;)
0
@Eric_Abidal_22 Kylian grał z kontuzjom! :D
0
@Borneo tak, nie te kolana badane :D