Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I teraz wszyscy będą się jarać jaki wspaniały to mecz niby zagraliśmy. I taki to jest właśnie polski minimalizm...
6
Toć Urban pokazuje zmianę, a nie grać po obwodzie :D
Co Ci komentatorzy dziś ćpią? :D
0
@Lordzi jasne...
1
@Who_you_mam zaślepieni ogólnie tym Zielińskim, który miał dziś strat dość sporo.
0
Cash złe odegranie do Zielińskiego? Co on piep...?
0
Już bez przesady, że to niby było ciasteczko...
0
@PJ777 do pustej strzelił, ale dobrze, że strzelił ;)
0
Ten nasz bramkarz to coś poza tą maską widzi?
0
Frenkie będzie przedłużał, priorytetem dla Niego są mistrzostwa świata o czym już dawał do zrozumienia.
0
@TR3YWAY chyba z cytrynówko ;)
1
Pomoc Pedri-Bernal-Paz, co byście powiedzieli? Oglądałoby się? ;)
1
@kanver_ jeśli przypadkiem uda się awansować i nic się nie zmieni, od każdego łomot aż będzie trzeszczało.
3
Jakie to wymowne... nawet śmieszne już przestało być ;)
2
Rashi musisz! Wierzę, że to jest Twój czas!
0
Raphinha niestety zaczął sypać się coraz bardziej. LS potrzebny nam bardzo, pewnie na równi z 9 i stoperem już.
0
Padne! Lewandowski :D
0
Komentatorzy widzę poziomem z piłkarzami.
5
No i co uważacie? ;)
0
Trochę cicho o Ani było, a tu dzień meczu i proszę ;)
0
@kamiVeB Yamalem reprezentacji Polski :)
2
Dobra, mam tu lepsze akcje :D
0
@Vegeta88 Robert gra na takim samym poziomie jak w klubie ostatnio akurat :)
2
@AmigoBlancos głupoty prawie jak w RealMadridTV ;)
1
Święta idą to i Rózga być musi.
2
@EzioAuditoreDF
Rapha - Osimhen - Yamal
Pedri - Bernal - Olmo
3
Piękne :)
0
Rashford może się już pakować?
0
Roberta jakby coś to też w przerwie zjechałem :D
1
No, wystarczyło trochę Fermina zjechać i już brameczka;)
0
@norbi77 ogólnie nie, ale kontroli nie mamy w środku pola żadnej. Tu potrzeba Olmo.