1

I teraz wszyscy będą się jarać jaki wspaniały to mecz niby zagraliśmy. I taki to jest właśnie polski minimalizm...

6

Toć Urban pokazuje zmianę, a nie grać po obwodzie :D
Co Ci komentatorzy dziś ćpią? :D

0

@Lordzi jasne...

1

@Who_you_mam zaślepieni ogólnie tym Zielińskim, który miał dziś strat dość sporo.

0

Cash złe odegranie do Zielińskiego? Co on piep...?

0

Już bez przesady, że to niby było ciasteczko...

0

@PJ777 do pustej strzelił, ale dobrze, że strzelił ;)

0

Ten nasz bramkarz to coś poza tą maską widzi?

0



Frenkie będzie przedłużał, priorytetem dla Niego są mistrzostwa świata o czym już dawał do zrozumienia.

0

@TR3YWAY chyba z cytrynówko ;)

1

Pomoc Pedri-Bernal-Paz, co byście powiedzieli? Oglądałoby się? ;)

1

@kanver_ jeśli przypadkiem uda się awansować i nic się nie zmieni, od każdego łomot aż będzie trzeszczało.

3



Jakie to wymowne... nawet śmieszne już przestało być ;)

2



Rashi musisz! Wierzę, że to jest Twój czas!

0

Raphinha niestety zaczął sypać się coraz bardziej. LS potrzebny nam bardzo, pewnie na równi z 9 i stoperem już.

0

Padne! Lewandowski :D

0

Komentatorzy widzę poziomem z piłkarzami.

5



No i co uważacie? ;)

0



Trochę cicho o Ani było, a tu dzień meczu i proszę ;)

0

@kamiVeB Yamalem reprezentacji Polski :)

2



Dobra, mam tu lepsze akcje :D

0

@Vegeta88 Robert gra na takim samym poziomie jak w klubie ostatnio akurat :)

2

@AmigoBlancos głupoty prawie jak w RealMadridTV ;)

1

Święta idą to i Rózga być musi.

2

@EzioAuditoreDF
Rapha - Osimhen - Yamal
Pedri - Bernal - Olmo

3



Piękne :)

0

Rashford może się już pakować?

0

Roberta jakby coś to też w przerwie zjechałem :D

1

No, wystarczyło trochę Fermina zjechać i już brameczka;)

0

@norbi77 ogólnie nie, ale kontroli nie mamy w środku pola żadnej. Tu potrzeba Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?