Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@brd42 i dwa gole mniej od murarzy z drugiej części Madrytu. Pewnie zresztą też z nie mniejszą, jak nie większą sumą wydaną na transfery od sąsiada.
5
@Pedri16Future spadnę z łóżka, ale się uśmiałem :D
0
W sumie się im nie dziwię i nawet z lekka mi ich szkoda, po takich łomotach jakie dostawali w chociażby tamtym sezonie. W końcu te emocje mogły być rozładowane...
1
Hansi zasługuje choć na jeden sezon z choć 2-3 transferami jakich tylko by sobie zażyczył.
0
@Dawidfcb1998 będzie, zobaczysz :)
0
@Korsain ~Arbeloa
- na siebie
5
We wtorek powtarzamy wynik i wywozimy zwycięskie 1-4 z Estadio Metropolitano.
1
@July_6_BcN swego czasu wygrałem biografie Iniesty za przewidzenie bramki Suareza w 18 minucie, nie pamiętam już z jakim klubem wtedy graliśmy ;)
10
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu pamiętajcie. Wy poważnie chcieliście odpuścić dzisiejszy mecz i nie wykorzystać potknięcia Realu? We wtorek możemy się pożegnać z LM, a chcielibyście sobie jeszcze skomplikować życie w lidze, podłączając Real do tlenu?
Odnośnie LM to oczywiście nic nie jest przesądzone i nie jest też powiedziane, że odpoczynek zawodników Atletico wpłynie na nich lepiej niż na naszych zawodników dzisiejsza gra. Nie takie rzeczy świat futbolu widział :)
Vamos Barco! Do wtorku i dziękuję Wam za wszystko Hansi z bandą tych młodych chłopaków! Wlaliście we mnie ponownie emocje i radość z oglądania tej pięknej drużyny z którą jestem od 1996 roku :)
4
Jaki tu jest ryk to niebywałe. Jak małe dzieci. Chcielibyście na okrągło koncertowej gry i manit. Takie wyniki co z tą kadrą robi Hansi to po prostu ukłony w jego i zespołu stronę. Oczywiście, że zdarzają się lepsze i gorsze momenty, ale spójrzcie jak jest w innych klubach, które wydają krocie i mają zdecydowanie dłuższe ławki od naszej. Ciekawe jak tam kibice muszą ubolewać...
0
Ferran dzisiaj z hattrickiem.
0
@Kubsoleon a co miał pajacować jak Mourinho? Niektórym to naprawdę niedogodzi...
1
@Cyzix i wtedy załaduj na 0:1.
2
Ale mi się odechciało tej drugiej połowy totalnie. Kit z tą czerwoną kartką i straconym golem, ale jak można poraz kolejny nie wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji, po czym dostać piłkę za plecy i wyprzedzającego zawodnika z autostradą do bramki...
0
Poraz kolejny frajerstwo na własne życzenie.
1
@Messibestplayerintheworld Madryt zapowiada, o to chodziło ;)
2
Tyle zapowiadają i odgrażają się na rewanż w Madrycie. Ciekawe jakiego dwunastego zawodnika szykują. Szymon ze skręconym kolanem to ich największe osłabienie, ciekawe czy zdąży się wykurować;)
1
@basuza czerwona dla Taha :D
Ale się uśmiałem. Za podobne wejście w drugą stronę, Carreras nie dostal nawet żółtej ;)
0
@MesQueUnClub_87 najgorsze jest w tym wszystkim to, że sami grają prowokacyjnie i brutalnie, a jak sam mówisz - prują się o wszystko i zachowują się jak panienki gdy przeciwnik zagra ciut ostrzej.
5
On będą tak prowokować Yamala, że aż sami wylecą z boiska ;)
Jeszcze żeby ten cwany Simeone się przejechal na tym swoim chytrym planie i przekonał się jaką ten nasz smarkacz dojrzałością się wykaże:)
5
Tak żebyście nie zapomnieli, który klub jest najbardziej...
0
@Bobo25 prześcieradłom by gwizdnięto ;)
7
https://x.com/Has_RMrbdaclub/status/2041609876221161598
Olise pograł Carrerasem :)
0
A to umknęło waszej uwadze? ;)
6
Ucz się Olise lepiej nurkować chłopie :)
0
@brd42 Pep z City pewnie urwał za to.
1
Co się Valverde skończył loading Złotej piłki? ;)
1
Każdy zawodnik z Bayernu dostał kartkę za takie wejście!
3
Ten Bayern to ma słabszą obronę od nas :)
0
@AduŚ07 dwie poważne kontuzje w ostatnim czasie jak się nie mylę.