1

@brd42 i dwa gole mniej od murarzy z drugiej części Madrytu. Pewnie zresztą też z nie mniejszą, jak nie większą sumą wydaną na transfery od sąsiada.

5

@Pedri16Future spadnę z łóżka, ale się uśmiałem :D

0



W sumie się im nie dziwię i nawet z lekka mi ich szkoda, po takich łomotach jakie dostawali w chociażby tamtym sezonie. W końcu te emocje mogły być rozładowane...

1

Hansi zasługuje choć na jeden sezon z choć 2-3 transferami jakich tylko by sobie zażyczył.

0

@Dawidfcb1998 będzie, zobaczysz :)

0

@Korsain ~Arbeloa
- na siebie

5

We wtorek powtarzamy wynik i wywozimy zwycięskie 1-4 z Estadio Metropolitano.

1

@July_6_BcN swego czasu wygrałem biografie Iniesty za przewidzenie bramki Suareza w 18 minucie, nie pamiętam już z jakim klubem wtedy graliśmy ;)

10

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu pamiętajcie. Wy poważnie chcieliście odpuścić dzisiejszy mecz i nie wykorzystać potknięcia Realu? We wtorek możemy się pożegnać z LM, a chcielibyście sobie jeszcze skomplikować życie w lidze, podłączając Real do tlenu?
Odnośnie LM to oczywiście nic nie jest przesądzone i nie jest też powiedziane, że odpoczynek zawodników Atletico wpłynie na nich lepiej niż na naszych zawodników dzisiejsza gra. Nie takie rzeczy świat futbolu widział :)
Vamos Barco! Do wtorku i dziękuję Wam za wszystko Hansi z bandą tych młodych chłopaków! Wlaliście we mnie ponownie emocje i radość z oglądania tej pięknej drużyny z którą jestem od 1996 roku :)

4

Jaki tu jest ryk to niebywałe. Jak małe dzieci. Chcielibyście na okrągło koncertowej gry i manit. Takie wyniki co z tą kadrą robi Hansi to po prostu ukłony w jego i zespołu stronę. Oczywiście, że zdarzają się lepsze i gorsze momenty, ale spójrzcie jak jest w innych klubach, które wydają krocie i mają zdecydowanie dłuższe ławki od naszej. Ciekawe jak tam kibice muszą ubolewać...

0

Ferran dzisiaj z hattrickiem.

0

@Kubsoleon a co miał pajacować jak Mourinho? Niektórym to naprawdę niedogodzi...

1

@Cyzix i wtedy załaduj na 0:1.

2

Ale mi się odechciało tej drugiej połowy totalnie. Kit z tą czerwoną kartką i straconym golem, ale jak można poraz kolejny nie wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji, po czym dostać piłkę za plecy i wyprzedzającego zawodnika z autostradą do bramki...

0

Poraz kolejny frajerstwo na własne życzenie.

1

@Messibestplayerintheworld Madryt zapowiada, o to chodziło ;)

2



Tyle zapowiadają i odgrażają się na rewanż w Madrycie. Ciekawe jakiego dwunastego zawodnika szykują. Szymon ze skręconym kolanem to ich największe osłabienie, ciekawe czy zdąży się wykurować;)

1

@basuza czerwona dla Taha :D
Ale się uśmiałem. Za podobne wejście w drugą stronę, Carreras nie dostal nawet żółtej ;)

0

@MesQueUnClub_87 najgorsze jest w tym wszystkim to, że sami grają prowokacyjnie i brutalnie, a jak sam mówisz - prują się o wszystko i zachowują się jak panienki gdy przeciwnik zagra ciut ostrzej.

5

On będą tak prowokować Yamala, że aż sami wylecą z boiska ;)
Jeszcze żeby ten cwany Simeone się przejechal na tym swoim chytrym planie i przekonał się jaką ten nasz smarkacz dojrzałością się wykaże:)

5



Tak żebyście nie zapomnieli, który klub jest najbardziej...

0

@Bobo25 prześcieradłom by gwizdnięto ;)

7

0



A to umknęło waszej uwadze? ;)

6



Ucz się Olise lepiej nurkować chłopie :)

0

@brd42 Pep z City pewnie urwał za to.

1

Co się Valverde skończył loading Złotej piłki? ;)

1

Każdy zawodnik z Bayernu dostał kartkę za takie wejście!

3

Ten Bayern to ma słabszą obronę od nas :)

0

@AduŚ07 dwie poważne kontuzje w ostatnim czasie jak się nie mylę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?