Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A co tam ta śmiesznie nieudolna podróbka Ramosa znowu tam wywinęła? ;)
2
Czysto piłkarski, bardzo by się przydał. Nie wiem jak tam z głową jednak :)
0
Ale to jest żałosny osobnik...
7
Wierzę w Jezusa Chrystusa, pracuje, odwożę dzieci do przedszkola, wstaje dokładnie o 4 rano. Pościć też poszcze, ale patrząc po wymienionych zawodnikach, układaniu im diety przez klub i jak się rozwinęły czy zakończyły ich kariery w Barcelonie to jednak wolałbym poszukać czegoś innego ;)
1
@mr Barca ja też nie, patrzę tylko dzisiaj co zalewa platforme x.
1
@barteq w erze var, gdzie karne, spalone i czerwone kartki nadal daje i nie daje się nadal jak i komu chce.
0
O ja pierdziele, co tam się działo...
Wjazd sankami i nie ma problemu. To już po prostu wszystkie granice zostają przekroczone, z tym trzeba coś zrobić, bo tak się nie da dalej!
2
Totalnie nie rozumiem jak można dokonywać takich oszustw w erze, której gramy i z taką technologią. Aż strach pomyśleć co się działo za Franco. Tam nawet potrafiono blokować pozwolenie przyjazdu do kraju zawodnikowi, który miał trafić do Barcelony, aby po kilku dniach trafić do prześcieradeł z pozwoleniem w ręku.
6
Na tyle mi ostatnio obrzydł futbol, że muszę zrobić jakiś detoks. Boisko, poza boiskiem, wszędzie jakieś macki, brudne i śmierdzące sprawy z podwójnymi standardami.
3
Radzę się wyleczyć z nadmiernych emocji podczas oglądania meczów:)
Najbardziej po zdrowiu dostajemy my. A tam chwila złej miny, a ogólnie to uśmieszki i dalej swoje. Ważne, że fajne kontrakty i miejsce do mieszkania;)
1
@malicinho w ataku zresztą też ;)
0
Taaa, Girona się otworzy to ich dojedziemy :D
0
Ciekawe po jakim czasie Roony będzie sadzany na trybuny;)
1
@kanver_ właśnie o tym mówię, mimo całego bałaganu wychowawczego, itd.
0
@Sulimo oczywiście, że mamy. Ale zespołowo jesteśmy jak rodzina w której jeden za drugiego ponoć życie by oddał.
0
Ale będzie cyrk jak my przewalimy sezon w starciu z prześcieradłami, którzy mają taki burdel na swoim łożu...
0
W ogóle co to za pierniczenie z tym rewanżem z Atletico? Dziś jest mecz z Gironą w którym trzeba zdobyć komplet punktów w pierwszej kolejności. Chyba, że zawodnicy myślą podobnie jak co niektórzy z La Rambli...
2
W ogóle Eric Garcia gra praktycznie w każdym spotkaniu, ostatnio zaczynają się pokazywać pomyłki coraz częściej w jego wykonaniu, a od kilku spotkań wyraz jego twarzy wygląda jak Pedriego w jego zajechanych sezonach przez Koemana i Xaviego.
0
@kanver_ nie zgodzę się. Olmo w najlepszej dyspozycji jest fenomenalny i najlepszy na 10. Te słabsze spotkania, które miał w tym sezonie spowodowane były tym, że był pod formą, często po powrocie po kontuzji.
1
@tbas sam Maldini tak, ale obraz gry...
1
I jeszcze to lewe skrzydło po którym biega tylko Maldini...
0
@kanver_ całokształt wygląda zdecydowanie gorzej.
0
@Karol145 Olmo oczywiście, że gra dobrze. Tam potrzeba kogoś niżej jak Pedri, a że Pedriego nie ma to powinien być Bernal.
2
Czy Flick naprawdę nie widzi tego, że Olmo z Ferminem jak grają razem to jest totalny dramat? Druga sprawa, że Fermin pokazuje to do czego przyzwyczaił w każdym sezonie, kilka meczów na najwyższym poziomie, a później totalne dno. Zresztą o całokształcie to nawet nie chce się mówić. Padają na murawę, podnoszą się jak wóz z węglem, wieczne pretensje i te głupawe uśmieszki. Gdzie ta kondycja i zdrowie konia, które miało zajeżdżać rywali? A skuteczność...impotencja w całej okazałości.
1
Widzę, że Atletico jest następne po kolejnych klubach, które wpadło w klątwę po zwycięstwie nad Barceloną;)
1
Robię sobie detoks na oglądanie futbolu na jakiś czas i łapie książkę. Pomogło w sezonie 14/15 ;)
3
Niby zwycięstwo będzie smakowało jeszcze lepiej, ale i tak to nie ma sensu!
0
@robsesh zdrowy Olmo przy zdrowym Pedrim to idealny ŚPO czy nawet fałszywa 9. Ma wszystko aby tam grać i jest kapitalny.
Co do reszty, pełna zgoda. W tym, że Fermin i Torres to idealnie zmiennicy, a nie zawodnicy pierwszego składu. Wchodząc z ławki potrafią nadać takiego bodźca i energii jak mało kto.
1
Wał za wałem.
6
Co angielscy komentatorzy się śmiali i uważali za kompletny żart ten spalony przy naszej bramce...