Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
https://x.com/atholetiverse/status/2016897924567900526
Cholo odejdzie?
0
@barcowy1899 nie czytałeś o inwestorze z Dubaju ;)
2
@trolownik jakby był bardziej zaangażowany w obronę to byłby wyborem pierwszego składu, a tak jest świetnym zmiennikiem.
3
@norbi77 wrócił, słaby jak zazwyczaj z jeszcze bardziej przerośniętym ego.
0
@escarabajo no i dodatkowo zdjęcie nie z treningu, co? ;) Chyba, że to trening Barcelony na Santiago:D
7
Niesamowicie szkoda tej poprzeczki, pięknie by weszło gdyby nie noga obrońcy.
7
Jak ja nie trawie tego gościa. On naprawdę ma niezłe mniemanie o sobie i zdaje mu się, że znajduje się na półce z najlepszymi.
0
@nabial a nie wiem, nie zagłębiam się aż tak w ich harmonogram. Po prostu wpadło to się dziele, a widze, że internet aż huczy od rana:)
2
Te internety pękają ze śmiechu;)
18
Hahaha! Kolejny odcinek z serii - "Zapłacą rachunek" ;)
1
@daniel32778 i w La Liga cuduje gdzie nie powinien niej wiele razy dokończyć meczu, ale wiadomo... Negreira:)
8
Lepszy od Cubarsiego :)
0
Co gość wczoraj przewidział Barce w 8 (nie było to takie trudne), ale wypadnięcie Realu z 8 to już sztos!
1
Dzień dobry. Życzyłbym smacznej kawusia, ale ona już taka smaczna :) Dobrego dnia dla Was!
31
Dobrej nocy :)
45
Pan Wojtek to jest gość ;)
2
O ja pierdziele co się wydarzyło w Benfice! A do tego jeszcze Real poza 8!!! :D
22
Pan Wojtek to się jednak zna :)
1
Jakie ciastko od Olmo!!! Bądź zdrów Chłopie!
3
Ja tylko przypomnę, że nie ma kontroli w środka pola i Frenkiego dec Jonga ;)
0
@MirusAmisz to samo, tylko u Raphinhi to epizod, a u Lewego ostatnio norma.
0
17 latek przyjeżdża na Camp Nou z Kopenhagi i bez skrupułów ładuje brame na 1-0, a Robert ponownie takiego kasztana odwala mając piłkę idealnie na swojej nodze.
2
Zawiódł mnie dzisiaj Flick, mam nadzieje, że ogarnie to w drugiej połowie. Chcąc kontrolować ten mecz i wychodząc Garcia w środku pola, a przed nim Olmo i Fermin? Coś tu jest nie tak...
I jeszcze ten dramatyczny Lewandowski.
2
A najlepsze jest to, że prawie wszyscy grają pod nas.
1
Na wylewy w obronie już nie zwracam uwagi, zdążyłem się przyzwyczaić. Ale co za impotencja pod bramką rywala to jest jakiś dramat!
0
@esem91 tak dokładnie, takie pośmiewisko z siebie zrobiła :D
0
@ranger3120 otóż to. Gdyby nie ten Robert, ach... :D
0
@MirusAmisz chociaż na boisku niech coś strzeli ;)
0
Lewandowski w pierwszym...
9
Nie oglądałem póki co lepszej 9 :)