8

0

@barcowy1899 nie czytałeś o inwestorze z Dubaju ;)

2

@trolownik jakby był bardziej zaangażowany w obronę to byłby wyborem pierwszego składu, a tak jest świetnym zmiennikiem.

3

@norbi77 wrócił, słaby jak zazwyczaj z jeszcze bardziej przerośniętym ego.

0

@escarabajo no i dodatkowo zdjęcie nie z treningu, co? ;) Chyba, że to trening Barcelony na Santiago:D

7



Niesamowicie szkoda tej poprzeczki, pięknie by weszło gdyby nie noga obrońcy.

7



Jak ja nie trawie tego gościa. On naprawdę ma niezłe mniemanie o sobie i zdaje mu się, że znajduje się na półce z najlepszymi.

0

@nabial a nie wiem, nie zagłębiam się aż tak w ich harmonogram. Po prostu wpadło to się dziele, a widze, że internet aż huczy od rana:)

2



Te internety pękają ze śmiechu;)

18



Hahaha! Kolejny odcinek z serii - "Zapłacą rachunek" ;)

1

@daniel32778 i w La Liga cuduje gdzie nie powinien niej wiele razy dokończyć meczu, ale wiadomo... Negreira:)

8



Lepszy od Cubarsiego :)

0



Co gość wczoraj przewidział Barce w 8 (nie było to takie trudne), ale wypadnięcie Realu z 8 to już sztos!

1

Dzień dobry. Życzyłbym smacznej kawusia, ale ona już taka smaczna :) Dobrego dnia dla Was!

31



Dobrej nocy :)

45



Pan Wojtek to jest gość ;)

2

O ja pierdziele co się wydarzyło w Benfice! A do tego jeszcze Real poza 8!!! :D

22



Pan Wojtek to się jednak zna :)

1

Jakie ciastko od Olmo!!! Bądź zdrów Chłopie!

3

Ja tylko przypomnę, że nie ma kontroli w środka pola i Frenkiego dec Jonga ;)

0

@MirusAmisz to samo, tylko u Raphinhi to epizod, a u Lewego ostatnio norma.

0

17 latek przyjeżdża na Camp Nou z Kopenhagi i bez skrupułów ładuje brame na 1-0, a Robert ponownie takiego kasztana odwala mając piłkę idealnie na swojej nodze.

2

Zawiódł mnie dzisiaj Flick, mam nadzieje, że ogarnie to w drugiej połowie. Chcąc kontrolować ten mecz i wychodząc Garcia w środku pola, a przed nim Olmo i Fermin? Coś tu jest nie tak...
I jeszcze ten dramatyczny Lewandowski.

2

A najlepsze jest to, że prawie wszyscy grają pod nas.

1

Na wylewy w obronie już nie zwracam uwagi, zdążyłem się przyzwyczaić. Ale co za impotencja pod bramką rywala to jest jakiś dramat!

0

@esem91 tak dokładnie, takie pośmiewisko z siebie zrobiła :D

0

@ranger3120 otóż to. Gdyby nie ten Robert, ach... :D

0

@MirusAmisz chociaż na boisku niech coś strzeli ;)

0

Lewandowski w pierwszym...

9



Nie oglądałem póki co lepszej 9 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?