0

@lukasoon15 i Song :D

23



Halynka! Ten nieśmiertelny Negreira znowu nawywijał! No *upa kurde, no!

1

W ogóle to zauważyliście jak z lekka się Mekambe spasł?

12



Luka w tamtym roku powiedział dokładnie to samo ;)

0

@fotohobby mimo wszystko, wolałbym jednak 9 :)

8

Co wy z tym transferem nowego środkowego obrońcy? Przecież wszedł już dzisiaj w końcówce meczu. Się ma takiego Deco to jest stabilnie i tematy na wczoraj ogarniane :)

1

@jacobFCB najlepszym prezentem będzie Twój czas po prostu :)

9

Ten Real tak odbiera ochotę do oglądania piłki nożnej, że jakbym był ich kibicem to nie oglądałbym. Wiadomo, mega radość, zgarnęliśmy Superpuchar, ale co za niesmak mam dzisiaj po takim obrzydlistwie, które tworzyły prześcieradła do spółki z gościem w żółtym trykocie to masakra...

6

@krzy_mlyn żadne zadomowić. Będzie w wybranych meczach wychodził w podstawowej jedenastce, natomiast w większości starterem będzie Ferran. Co jest zresztą bardzo zrozumiałe w związku z peselem Roberta. Dziś natomiast uważam, że Ferran to idealny zmiennik i może sporo namieszać po wejściu na podmęczonego rywala. Dla mnie Torres to Joker idealny, którego chciałby każdy klub na świecie.

3



Jesteś nam potrzebny w swojej najlepszej wersji Samuraju!

2

@JimMorrisonFCB biografia wciąż leży na półce, muszę się za nią zabrać w końcu.

15



Piękne ;)

0

Jakaś dziwnie śmieszna ta walka...

2

@Kgorecki2500 w końcu rozsądnie :)

1

@Criss18Barca ok. Pewnie się naraże, ale jednak nie widziałbym dzisiaj Leo u nas w pierwszym składzie. Z całym szacunkiem oczywiście:)

3

@marcin62 co by nie mówić to ma rację. W nosie mam jak kto żyje i na co może sobie pozwolić. Chodzi o to jaką rząd puszcza wieczną propagandę, usprawiedliwiając tym wszystkim rosnące ceny dosłownie wszystkiego.

0

@Dari0G jak mawiał Cristiano - "gdybym powiedział co myślę, poszedłbym do więzienia"

1

@Tarnowitz kontrowersje zawsze mile widziane, ale na naszą korzyść. Wiadomo - Negreira.

1

Tak trochę dyskusji o wczorajszym fenomenalnym trafieniu Valverde z rzutu wolnego. I słusznie. A nasunęło mi się tak jedno pytanie. Jakiego zawodnika chcielibyście sprowadzić do nas, który posiadałby zarówno umiejętność kapitalnego wykonywania rzutów wolnych, jak i nadającego się do szybkiej gry kombinacyjnej? W ogóle jaki jest TOP zawodników wykonujących rzuty wolne na dzień dzisiejszy?

1

@July_6_BcN głos rozsądku;)

0

@kamiVeB weź nie strasz! Już myślałem, że w Arabii!

1

@Dari0G dlaczego sam nie przestrzegłeś? ;)

0

@SelloutCrowd kur...jak mi się marzy połączenie Yamal-Mbappe!
Ale chyba nie będzie mi to dane oglądać w tym życiu.

1

@AmigoBlancos głupi myślę, że nie. Pytanie czy nie zdesperowany...
Choć i tak uważam, że będzie jak wcześniej napisałem.
A bramki z ławki to napewno nie załadował.

3

Odnośnie zbliżającego się finału!
Przestrzegam przed hura optymizmem!
Może ponarzekajmy trochę i skażmy z góry naszych na porażkę to może załadujemy prześcieradłom jakąś manite, bo w innym przypadku to będę z lekka obawiał się tego meczu.
Aha!
I jeszcze zejdźmy Hansiego za wystawioną pierwszą jedenastkę zaraz po ogłoszeniu.

0

@Krzyniu po ostatnim klasyku było wręcz odwrotnie ;)

3

@Witekk10 taaa dla picu :D
Przyznaj się, że chciałeś Jej pokazać jakiś Kozak, a portkami trząchasz ;)

0

@Filipem doświadczony Casado to nieźle zabrzmiało ;)
Ale z drugą częścią wpisu się zgadzam.

0

@axegrinder po pierwsze, układałem idealny scenariusz pod nas na finał i resztę sezonu ;)
Uwierz lat oglądanej piłki na karku też już trochę mam na tyle, żeby nie przejmować się pierdołami typu - "wygraliście z nami, bo nie było tego i tego".
Nie obchodzi mnie czy Mbappe jest gotowy czy nie i czy wygramy przeciwko Realowi z Mbappe w składzie czy też nie. Mam to kompletnie gdzieś, kompletnie. Jak wspominałem, chodzi o scenariusz przetarcia nosa Alonso przez nature, jeśli wystawi Kyliana do gry.

1

@Sergio_Devils ja myślę, że to Alonso uprawia swoje gierki, a Mekambe kompletnie nie jest gotowy do gry i nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?