Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk na połamanie sobie nóg ;)
1
@tbas daj spokój, ja już tam widziałem piłkę w bramce ;)
2
Nie jest możliwe, żeby w najbliższej przyszłości nie przeszedł badań na doping :D
8
Co tu pograł i asystował Fermin to czapki z głów!
6
Obrona główki była FENOMENALNA, ale co ta akcja mi utknęła to nie mam pytań...
6
Co to jest za gość! Właśnie teraz potrzebujemy Daniego zdrowego i w najwyższej formie! Tego właśnie mu życzyłem na cały ten 2026 rok!
3
@PatrychoO sugerujesz, że Żoanek nie wiedział co robi? Niemożliwe! ;)
12
Ten chłop nawet kolegami z drużyny broni!
1
@Laminedependencia Merino często gra na 9 właśnie ;)
1
@kanver_ gdybyśmy na LN mieli takiego Mbappe...
1
Jak zagrał Yamal? Można już powiedzieć na chłopaka słówko krytyki czy nadal pod parasolem?
0
@kejdzi tak, ale chodzi o moment meczu.
1
Fenomenalne interwencje Joana, ale najbardziej zapadła mi w pamięci ta 1 na 1 czy tam było nawet 2 na 1. W takim momencie meczu gdyby tam padła bramka, byłoby mega ciężko się podnieść i odrobić.
8
Olmo to wiadomo, ale co porobił Fermin przy tej drugiej bramce! Wyjście na pozycje, wzięcie rywala na plecy i spokojne dogranie otwierające drogę do bramki. Lewy też kapitalne wykończenie.
1
Wyczuwam, że Olmo łapie ten luz ;)
2
@sebasarna i nikt nie będzie marudził, że chcesz mecz oglądać ;)
Pamiętaj, że każdy koniec to początek czegoś nowego :)
0
@Gall golleadorem;)
4
Mingueza ponownie z bardzo solidnym występem w Celcie. Kończy się kontrakt, może warto się zainteresować?
3
Co to był za napadzior. Pamiętam jak przebijał się do drużyny Juventusu jako młody, nieopierzony grajek, a tam takie gwiazdy w przedniej formacji jak Alessandro del Piero czy Alen Boksic. Po niedługim czasie to Christian był pierwszym wyborem i zastanawiano się na kogo postawić obok niego.
13
Jeremy'ego Doku o wierze w Jezusa:
"Kiedy Jezus wróci, nie będzie drugiej szansy.
Moim celem jest, żeby powiedział mi, że postąpiłeś słusznie, synu.
Za to nie chcę usłyszeć takich słów, gdy Jezus wróci na ziemię:
'Jeremy, dałem ci pieniądze, przyjaciół, żonę, sławę, rodzinę, zasoby: co dla mnie zrobiłeś... Co zrobiłeś ze swoimi pieniędzmi? Kupiłeś domy, ubrania?'
Kiedy to sobie mówisz, zdajesz sobie sprawę, że nie możesz żyć samolubnie.
Gdy wróci, chciałbym móc dołączyć do Niego w życiu wiecznym: to jest mój cel."
l'Equipe
0
@FcPortoFan1999 zazwyczaj tak jest, ale wtedy jak zaczyna się udzielać w portalach przed meczami (Chelsea, Real) wiemy jak to się kończyło. Osobiście wolałbym przemówić w meczu i po meczu ewentualnie zrobić wrzutkę. Ale nie wiem, może takie czasy, a ja staroświecko wychowany jestem ;)
0
@kanver_ przypomnij od ilu to my spotkań wygrywamy?
W poprzednim sezonie nie było Cancelo;)
0
Wolałbym żeby przemawiał na boisku.
1
@kanver_ ale wygrywania nie mamy gdzieś;)
1
@Dankho94isback ale nie takiego. Nie wiem czym ludzie się zachwycają w tym Cancelo.
W obronie tragedia, lepiej oczywiście w ataku, ale to zdecydowanie za mało. Z mocniejszymi rywalami po prostu Go nie ma.
2
Całe szczęście, że nie przeszedł ten manewr znajomościowy.
0
Czyżby transfer się szykuje? ;)
4
Wszystko ok :)
0
@Criss18Barca mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło, póki co :)
1
@MessiForeverTheBest co to ma do rzeczy? :)