Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Hansi daj tego Szweda.
0
Co ten tercet ofensywny dzisiaj gra to jest niepojęte...
0
Dajcie temu Lewemu jeszcze kontrakt, jasne ;)
0
Pare spotkań w sezonie wyjdzie Ferminowi i to by było na tyle.
0
A jeszcze przed rozpoczęciem sezonu było bogactwo w środku pola...
8
@kubix05 trzeba zawsze wspierać każdego człowieka.
4
@Terapuls zaniżona statystyka chyba.
0
@lajcior zawsze możesz wziąć kalmerke.
0
@A4ron 6-0 i pozamiatane;)
2
Gdybyśmy tylko mieli takie możliwości żeby trafił do nas już zimą Marc Guehi.
Piękne to by było :)
1
@Faro jakimi mózgami...
0
@Faro jeśli już Yamal miałby być ustawiony za plecami 9 to Raphinha raczej jako PS. Raphinha i LS to tylko na papierze, a najczęściej i tak bliżej napastnika gra.
0
@xavi890 a Atletico zagrało trochę mniej fatalnie, Ferran strzelił tylko jedną bramkę. Chociaż, zaraz...w sumie wszedł dopiero w 67 minucie...
0
W domu czas wrócić na właściwe tory przekonujących zwycięstw w LM!
2
Premier League:
- dramatycznie grające United = 25 punktów
- fenomenalnie grającą Chelsea = 25 punktów
10
Tam w pewnym momencie gracz Celty aż padł ze śmiechu po zagraniu Bellinghama? :D
0
Fan Leo, rozpruwa tam Madryt od środka :)
1
Nieprawdopodobne ile przywdziane prześcieradło potrafi zmienić w człowieku.
0
@Fc112 przecież mówię, że przypadek ;)
0
@JimMorrisonFCB takiej Legii mógłby pomóc. Na Transfermarkt to środkowy napastnik i to bez klubu :)
8
Wczoraj Marta Silva Lapuerta była w loży VIP Santiago Bernabéu. Były prokurator stanowy, który złożył skargę na oszustwo podatkowe przeciwko Messiemu.
Taki, zupełny przypadek :)
2
@JordiAlbion taktyka na urwanie nogi graczom Barcelony, a szczególnie Messiemu.
1
@Stinger_ no i który gra w ostatnim zespole ligi hiszpańskiej.
0
@Derean a ja nie.
0
@D10SLEO to dopiero dobry miesiąc. Wiesz ile galacticosy w Madrycie już nie strzelają?
0
@takisobiektos fatalny jednak to jest cały Liverpool.
0
@D10SLEO przestał strzelać?
0
Chyba załącze sobie na wieczór Etta Eyonga.
7
Ronaldinho i Ronaldo to dwójka największych magików jaką dane mi było dotychczas oglądać.
Po cichu liczę, że Yamalowi może być najbliżej właśnie do Ronaldinho jak wejdzie w swój najlepszy wiek dla piłkarza. Oby takiego bardziej zdyscyplinowanego Ronaldinho ;)
0
@Matheu12 w Dino na kasie?