28

Hansi daj tego Szweda.

0

Co ten tercet ofensywny dzisiaj gra to jest niepojęte...

0

Dajcie temu Lewemu jeszcze kontrakt, jasne ;)

0

Pare spotkań w sezonie wyjdzie Ferminowi i to by było na tyle.

0

A jeszcze przed rozpoczęciem sezonu było bogactwo w środku pola...

8

@kubix05 trzeba zawsze wspierać każdego człowieka.

4

@Terapuls zaniżona statystyka chyba.

0

@lajcior zawsze możesz wziąć kalmerke.

0

@A4ron 6-0 i pozamiatane;)

2

Gdybyśmy tylko mieli takie możliwości żeby trafił do nas już zimą Marc Guehi.
Piękne to by było :)

1

@Faro jakimi mózgami...

0

@Faro jeśli już Yamal miałby być ustawiony za plecami 9 to Raphinha raczej jako PS. Raphinha i LS to tylko na papierze, a najczęściej i tak bliżej napastnika gra.

0

@xavi890 a Atletico zagrało trochę mniej fatalnie, Ferran strzelił tylko jedną bramkę. Chociaż, zaraz...w sumie wszedł dopiero w 67 minucie...

0



W domu czas wrócić na właściwe tory przekonujących zwycięstw w LM!

2

Premier League:
- dramatycznie grające United = 25 punktów
- fenomenalnie grającą Chelsea = 25 punktów

10



Tam w pewnym momencie gracz Celty aż padł ze śmiechu po zagraniu Bellinghama? :D

0



Fan Leo, rozpruwa tam Madryt od środka :)

1



Nieprawdopodobne ile przywdziane prześcieradło potrafi zmienić w człowieku.

0

@Fc112 przecież mówię, że przypadek ;)

0

@JimMorrisonFCB takiej Legii mógłby pomóc. Na Transfermarkt to środkowy napastnik i to bez klubu :)

8

Wczoraj Marta Silva Lapuerta była w loży VIP Santiago Bernabéu. Były prokurator stanowy, który złożył skargę na oszustwo podatkowe przeciwko Messiemu.

Taki, zupełny przypadek :)

2

@JordiAlbion taktyka na urwanie nogi graczom Barcelony, a szczególnie Messiemu.

1

@Stinger_ no i który gra w ostatnim zespole ligi hiszpańskiej.

0

@Derean a ja nie.

0

@D10SLEO to dopiero dobry miesiąc. Wiesz ile galacticosy w Madrycie już nie strzelają?

0

@takisobiektos fatalny jednak to jest cały Liverpool.

0

@D10SLEO przestał strzelać?

0

Chyba załącze sobie na wieczór Etta Eyonga.

7



Ronaldinho i Ronaldo to dwójka największych magików jaką dane mi było dotychczas oglądać.
Po cichu liczę, że Yamalowi może być najbliżej właśnie do Ronaldinho jak wejdzie w swój najlepszy wiek dla piłkarza. Oby takiego bardziej zdyscyplinowanego Ronaldinho ;)

0

@Matheu12 w Dino na kasie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?