Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Trojanek23 też byłem się odlać przed chwilą i wpierniczyłem się po kostki w błocie ;)
2
Co to był za pokerowy ruch z tym darmowym transferem! A ilu tu na gościa narzekało swego czasu...
2
Co musi czuć taki sir Alex Ferguson, patrząc od odejścia na to United...
0
@Ryoumen spójrzcie lepiej ile po tych 500 czy 800 plus wywindowały ceny. Niektóre to nawet po conajmniej 100%. Raz ogromne poparcie, a dwa kasy i tak mają z tego tytułu więcej, bo dają 800, a zabiorą 1000-1200?
Kolejną sprawą jest, że do każdej takiej wypłaty trzeba doliczyć średnio około 40 zł(na czas 500+, nie wiem jak teraz) na różnego rodzaju koszta utrzymania pracownika, itd. Na Węgrzech dla przykładu jest to rozwiązanie bardzo prosto i bezkosztowo. Otóż, zmniejszany jest po prostu podatek od pensji o kwotę należną, w tym przypadku 800 zł. Warunek jest jeden, przynajmniej jeden rodzic musi pracować! I zaś, kolejny problem rozwiązany ;)
2
@mekston podania tak, tylko golleadora brak ;)
2
@mekston pisałem już wczoraj, gdyby Yamal miał przed sobą gościa z takim timingiem jak Mbappe, to każdego podanie jakim dysponuje ten chłopak, siało by takie spustoszenie w szykach obronnych rywala, że głowa mała.
2
@Jasialdinho
Garcia - Kounde, Christensen, Martin, Balde - Casado/Bernal, Pedri, Raphinha - Yamal, Torres, Rashford
8
Oglądając mecz, Yamal mógł irytować stratami, ale analizując tak na chłodno, 18 letni chłopak robił taką robotę z tak twardo grającym rywalem, że w głowie to się nie mieści.
0
Dziś Manchester United może zrównać się punktami z Chelsea Londyn!
0
Chelsea to tak się nakręciła, że chyba wszystkie siły spożytkowała na spotkanie z nami ;)
3
Piłki Yamala rzucane za obrońców przy takim timingu Mbappe to by była taka młocarnia z defensywy rywali, że aż plewy by się sypały.
0
@kejdzi nie strasz tym Lewym chłopie. A ten Schlotterberg to kto? Bo Schlotterbeck to ma kontrakt do 2027.
4
@626 faktycznie 4-0 w łeb meczem życia...
4
Ja pierdziele, gdyby u nas był taki tercet Yamal-Mbappe-Raphinha...
0
Dostał kartkę za tego nura?!
0
@Patinka353 Isco to w tym sezonie wiecznie kontuzjowany. Nie dostrzegałbym w nim konkretnego zagrożenia.
0
@Bernard777 również uważam Upamecano za przereklamowanego zawodnika.
0
Wybralibyście Murillo czy Schlotterbecka na LŚO?
2
Środkowi obrońcy z wygasającymi kontraktami w 2026 roku - Upamecano, Konate, Guehi.
Lewy obrońca - Robertson ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pioz123 klasowa 9 to absolutny must.
0
@mientusek1407 Olmo, de Jong?
8
Piękne :)
0
@FanBarcy22 jak to obliczyłeś? ;)
0
@maroon ale po co dać coś od siebie, sprawdzić, zweryfikować, itp.
Lepiej ładować z automatu bo prezydent be.
3
@Sysia11 a nie była mowa o 30 mln?
Jak dla mnie gość bardzo dla nas przydatny.
Co do Lewandowskiego, nie zgadzam się absolutnie. Potrzebujemy 9 klasy światowej w sile wieku. W nowy sezon wchodzimy z nowym stadionem, kasa jest, tylko fair Play musi wrócić 1:1 i możemy na rynku zaszaleć. Tym bardziej jeśli w placach zwolni się tygodniówka Lewandowskiego.
7
Pięknie się patrzy na uśmiechnięte Barcelonismo:)
1
@barcanawieki każdy kogoś łańcuch trzyma...
2
@MichuZ44 bo Yamal kolegów z asyst nie okrada...
3
@Fog_W_1899 ja osobiście widziałem kapitalne wejście Rashforda i śmiem twierdzić, że zadania taktyczne Flicka wykonał na 6. W skali 1-6 oczywiście ;)