4

@Trojanek23 też byłem się odlać przed chwilą i wpierniczyłem się po kostki w błocie ;)

2



Co to był za pokerowy ruch z tym darmowym transferem! A ilu tu na gościa narzekało swego czasu...

2

Co musi czuć taki sir Alex Ferguson, patrząc od odejścia na to United...

0

@Ryoumen spójrzcie lepiej ile po tych 500 czy 800 plus wywindowały ceny. Niektóre to nawet po conajmniej 100%. Raz ogromne poparcie, a dwa kasy i tak mają z tego tytułu więcej, bo dają 800, a zabiorą 1000-1200?
Kolejną sprawą jest, że do każdej takiej wypłaty trzeba doliczyć średnio około 40 zł(na czas 500+, nie wiem jak teraz) na różnego rodzaju koszta utrzymania pracownika, itd. Na Węgrzech dla przykładu jest to rozwiązanie bardzo prosto i bezkosztowo. Otóż, zmniejszany jest po prostu podatek od pensji o kwotę należną, w tym przypadku 800 zł. Warunek jest jeden, przynajmniej jeden rodzic musi pracować! I zaś, kolejny problem rozwiązany ;)

2

@mekston podania tak, tylko golleadora brak ;)

2

@mekston pisałem już wczoraj, gdyby Yamal miał przed sobą gościa z takim timingiem jak Mbappe, to każdego podanie jakim dysponuje ten chłopak, siało by takie spustoszenie w szykach obronnych rywala, że głowa mała.

2

@Jasialdinho
Garcia - Kounde, Christensen, Martin, Balde - Casado/Bernal, Pedri, Raphinha - Yamal, Torres, Rashford

8



Oglądając mecz, Yamal mógł irytować stratami, ale analizując tak na chłodno, 18 letni chłopak robił taką robotę z tak twardo grającym rywalem, że w głowie to się nie mieści.

0

Dziś Manchester United może zrównać się punktami z Chelsea Londyn!

0

Chelsea to tak się nakręciła, że chyba wszystkie siły spożytkowała na spotkanie z nami ;)

3

Piłki Yamala rzucane za obrońców przy takim timingu Mbappe to by była taka młocarnia z defensywy rywali, że aż plewy by się sypały.

0

@kejdzi nie strasz tym Lewym chłopie. A ten Schlotterberg to kto? Bo Schlotterbeck to ma kontrakt do 2027.

4

@626 faktycznie 4-0 w łeb meczem życia...

4

Ja pierdziele, gdyby u nas był taki tercet Yamal-Mbappe-Raphinha...

0

Dostał kartkę za tego nura?!

0

@Patinka353 Isco to w tym sezonie wiecznie kontuzjowany. Nie dostrzegałbym w nim konkretnego zagrożenia.

0

@Bernard777 również uważam Upamecano za przereklamowanego zawodnika.

0

Wybralibyście Murillo czy Schlotterbecka na LŚO?

2

Środkowi obrońcy z wygasającymi kontraktami w 2026 roku - Upamecano, Konate, Guehi.
Lewy obrońca - Robertson ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@pioz123 klasowa 9 to absolutny must.

0

@mientusek1407 Olmo, de Jong?

8



Piękne :)

0

@FanBarcy22 jak to obliczyłeś? ;)

0

@maroon ale po co dać coś od siebie, sprawdzić, zweryfikować, itp.
Lepiej ładować z automatu bo prezydent be.

3

@Sysia11 a nie była mowa o 30 mln?
Jak dla mnie gość bardzo dla nas przydatny.
Co do Lewandowskiego, nie zgadzam się absolutnie. Potrzebujemy 9 klasy światowej w sile wieku. W nowy sezon wchodzimy z nowym stadionem, kasa jest, tylko fair Play musi wrócić 1:1 i możemy na rynku zaszaleć. Tym bardziej jeśli w placach zwolni się tygodniówka Lewandowskiego.

7



Pięknie się patrzy na uśmiechnięte Barcelonismo:)

1

@barcanawieki każdy kogoś łańcuch trzyma...

2

@MichuZ44 bo Yamal kolegów z asyst nie okrada...

3

@Fog_W_1899 ja osobiście widziałem kapitalne wejście Rashforda i śmiem twierdzić, że zadania taktyczne Flicka wykonał na 6. W skali 1-6 oczywiście ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?