0

@Fabik87 mam nadzieje, że nie somsiad kochany...

0

@Kgorecki2500 o ja pierdziele i jakie trampki!!! :D

1

@tbas obecnie nie, ale generalnie ma coś ten chłopak w sobie, co pozwala tlić się nadziei.

2



Ten strój Premiera Tuska to poważnie nie jest żaden fake? :O

1



Ciekawe czy jeszcze wróci aby odegrać ważniejszą rolę w Barcelonie...

1

@Frimpong żenujący widok. Oni mają w ogóle choć za grosz jakiegoś wstydu czy bez względu na wszystko tylko kasa się liczy?

2

@norbi77 i niepodyktowanym karnym dla nas.

5



Niby pięknie, stracone punkty ale niedosyt zostaje. Co to są za...

4

@FCB24 u nas 1 mecz z Sevilla wiele zmienił. A tam, gdyby Lewy trafił karnego to jestem przekonany, że wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej.

2

Cóż za piękny poranek! :)

1

@juarez s... nie da to p... nie weźmie.

0

@Matt_i1992 ale co to za pajac to brak słów...

0

A jak piłkarsko wczoraj Dro się zaprezentował po wejściu?

1

@Sysia11 ilu takich było gdzie różnego rodzaju nałogi wzięły góre...

1

@kuz masz racje i trochę przepraszam za małą prowokacje ;)
Czas dla siebie przy posiadaniu rodziny jest bardzo ważny. Ja np. po ułożeniu wszystkich do snu sporo czytam i też oglądam filmy w tematyce historii Polski jak i teologii czy po prostu zgłębiania wiary :)

0

@Mixtape ta, tak. Przecież nic nie mówie :D

0

@Mixtape taaa, napewno :D

0

@Mixtape a nie zajechałeś?

7

Ja nadal zbieram szczękę z podłogi. To nie bywałe! Tyle kontuzji i przeciwności losu, jedziemy Athletic gładkie 4-0, a mogło być więcej. Chapeau bas i prowadź Pan dalej, Panie Hansi Flick!!!

0

@kuz a ja dorosłem, Mam dwójkę wspaniałych dzieci :)

1

A jak dzisiejszy występ Kounde?

1



WTF?! To prawda?

4

@Sysia11 ja poważnie nadal widziałbym Isaka u nas. Kto wie, może to właśnie dla nas otwierają się drzwi w idealnym momencie na sprowadzenie 9, której od nowego sezonu potrzebujemy ;)

4



Wypożyczylibyście Isaka za 20% pensji? ;)

0

@directedbyfcb dla mnie to po prostu Spiderman linii bramkowej :)

2



Pierwszy mecz po kontuzji i znowu czyste konto na naszym koncie ;)
Człowiek guma na linii bramkowej!

1



I to mi się najbardziej w Hansim podoba! Ciągła chęć poprawy, a nie tuszowanie, pierniczenie kocopołów i żenienie kitów, że wszystko jest w najlepszym porządku nawet po porażce i tragicznej grze...

0

@barcelonaLM dzięki za aktualizacje :D

1

@barcelonaLM myślałem, że w Madrycie to klop postawili :)

2



Co tam znowu się dzieje...
Vinicius ponownie szaleje...
Jak na murawie, tak i w mediach szambo się leje... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?