Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fabik87 mam nadzieje, że nie somsiad kochany...
0
@Kgorecki2500 o ja pierdziele i jakie trampki!!! :D
1
@tbas obecnie nie, ale generalnie ma coś ten chłopak w sobie, co pozwala tlić się nadziei.
2
Ten strój Premiera Tuska to poważnie nie jest żaden fake? :O
1
Ciekawe czy jeszcze wróci aby odegrać ważniejszą rolę w Barcelonie...
1
@Frimpong żenujący widok. Oni mają w ogóle choć za grosz jakiegoś wstydu czy bez względu na wszystko tylko kasa się liczy?
2
@norbi77 i niepodyktowanym karnym dla nas.
5
Niby pięknie, stracone punkty ale niedosyt zostaje. Co to są za...
4
@FCB24 u nas 1 mecz z Sevilla wiele zmienił. A tam, gdyby Lewy trafił karnego to jestem przekonany, że wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej.
2
Cóż za piękny poranek! :)
1
@juarez s... nie da to p... nie weźmie.
0
@Matt_i1992 ale co to za pajac to brak słów...
0
A jak piłkarsko wczoraj Dro się zaprezentował po wejściu?
1
@Sysia11 ilu takich było gdzie różnego rodzaju nałogi wzięły góre...
1
@kuz masz racje i trochę przepraszam za małą prowokacje ;)
Czas dla siebie przy posiadaniu rodziny jest bardzo ważny. Ja np. po ułożeniu wszystkich do snu sporo czytam i też oglądam filmy w tematyce historii Polski jak i teologii czy po prostu zgłębiania wiary :)
0
@Mixtape ta, tak. Przecież nic nie mówie :D
0
@Mixtape taaa, napewno :D
0
@Mixtape a nie zajechałeś?
7
Ja nadal zbieram szczękę z podłogi. To nie bywałe! Tyle kontuzji i przeciwności losu, jedziemy Athletic gładkie 4-0, a mogło być więcej. Chapeau bas i prowadź Pan dalej, Panie Hansi Flick!!!
0
@kuz a ja dorosłem, Mam dwójkę wspaniałych dzieci :)
1
A jak dzisiejszy występ Kounde?
1
WTF?! To prawda?
4
@Sysia11 ja poważnie nadal widziałbym Isaka u nas. Kto wie, może to właśnie dla nas otwierają się drzwi w idealnym momencie na sprowadzenie 9, której od nowego sezonu potrzebujemy ;)
4
Wypożyczylibyście Isaka za 20% pensji? ;)
0
@directedbyfcb dla mnie to po prostu Spiderman linii bramkowej :)
2
Pierwszy mecz po kontuzji i znowu czyste konto na naszym koncie ;)
Człowiek guma na linii bramkowej!
1
I to mi się najbardziej w Hansim podoba! Ciągła chęć poprawy, a nie tuszowanie, pierniczenie kocopołów i żenienie kitów, że wszystko jest w najlepszym porządku nawet po porażce i tragicznej grze...
0
@barcelonaLM dzięki za aktualizacje :D
1
@barcelonaLM myślałem, że w Madrycie to klop postawili :)
2
Co tam znowu się dzieje...
Vinicius ponownie szaleje...
Jak na murawie, tak i w mediach szambo się leje... :)