0

@directedbyfcb no właśnie nie wiem do końca jaką funkcje pełnił u nas wspomniany lekarz.

0

Myślicie, że na nasze obecne problemy z wysypem kontuzji największy wpływ może mieć to, że nie ma już w sztabie zmarłego lekarza Carlesa Minarro Garcii?

0

Ale taki ostatni prezydent z lewej strony - Komorowski vs obecny prezydent z prawej strony - Nawrocki, to bym sobie u Pana redaktora Rymanowskiego obejrzał ;)

2



Piękny jest, a może być jeszcze lepszy :)

1

@EvenepoelRemco00 to jest właśnie to nieekonomiczne wprowadzanie młodych zawodników. Wszyscy na początku się zachwycają i mlaskają, a później baaa...

0

Myślicie, że Yamal już się nagrał czy będzie jeszcze coś z chłopaka? ;)

9



Chłopaki toć kontrolujcie się trochę, nie tak oficjalnie ;)

5



Także tego...

1

@Filipem też tak myślałem ;) zedytuje ;)

0



Jeśli faktycznie by to powiedział, to byłby jeszcze większym dzbanem niż myślałem :D

3

Miało być zdrowie nie do zajechania jak u koni, a tu gorzej niż na NFZ się porobiło.

2



To są te detale.

0

@Arcybiskup avatar nieprzypadkowy.

0

@Pedri16Future czytałem artykuł, Żebrowscy są na Jamajce właśnie.

9



Wszyscy znamy chamskie zagrywki Carvajala, ale jak można mu na tyle pozwalać?

4

@Eklerek jest osobą wierzącą, która poczuła powołanie.

1

@Gibbon_FCB jak mało potrzeba ;)

1

@Comentateiro wszystko ładnie, pięknie. Tylko czy Yamal nie zarabia jak lider i sam nie pchał się w te kalosze?

0

@Nightraider Ferran jest niesamowity i idealny dla nas, ale w roli zmiennika. To jakie chłop potrafi dać zmiany i zastrzyk energii na podmęczonym rywalu to poezja. Jest dla nas nieoceniony. Potrzebujemy natomiast 9 klasy światowej na już do wyjściowego składu. Nie tylko we wczorajszym spotkaniu było to zauważalne. Jak Mbappe robi ruch do wyjścia na pozycje to za każdym razem jest smród w obronie. Takich konkretów nam brakuje najbardziej na chwilę obecną.

5

Cieszą się, że dalej kradną i tym razem nawet nas udało się im okraść :)

0

@ShawnC tylko z tych kontuzjowanych to kto tak naprawdę może nas wrzucić na wyższy poziom oprócz Raphinhi?

0

W ogóle to co odwalił Fermin jak byliśmy pod ich polem karnym 3 na 2...

1

@Messibestplayerintheworld jeszcze tą Valverde bym pokazał :)

1

No cóż, po takim czasie mogą w końcu na jakiś czas wyjść z jaskiń. Nie dziwię im się zachowania :)

7

Belingham co chłop jest nieoceniony, dwoi się i troi, nawet sędziemu pomaga spotkanie prowadzić. Gość mega irytujący.

33

Carvajal to wyśmiewanie nazywa dojrzałą rozmową z młodszym kolegą z reprezentacji, jaką zapowiadał? Co to jest za iloraz inteligencji to masakra.

6

Nie można wygrać meczu jeśli nie ma się żadnych, ale to absolutnie żadnych konkretów i argumentów pod bramką rywala. Szczególnie jeśli po drugiej stronie jest taka drużyna jak Real Madryt.

0

@Encore będzie dziś na tyle magiczny, że zniknie i tyle go widzieli.

2

A Cash z brameczką dla Aston Villi w spotkaniu z City :)

0

@spiderman1899 kumasz, tylko się przed grupą boisz przyznać albo próbujesz być śmieszny ;)
Ale co mi tam, wyjaśnię.
"Pięknie" to przysłówek opisujący coś o odznaczającym się pięknie, mającego dużą wartość moralną, lub będącego doskonałym w danej dziedzinie.
To tak w skrócie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?