Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Przykra sprawa...
0
@Who_you_mam ale napinka, przecież to logiczne, że nie przeprowadzilibyśmy już żadnego transferu, a co dopiero taki ;)
0
Myślicie, że jest jeszcze szansa na sprowadzenie Bastoniego w tym okienku transferowym? :D
8
Do Liverpoolu wpada w ostatnim dniu okienka taki Isak, a naszym sukcesem jest zarejestrowanie gościa za 2 mln do drużyny rezerw. Co to się porobiło...
0
@RosjaninBut zgadza się, 9 jednak też bym dodał na równi z LS. Moim skromnym zdaniem, Robert o rok za długi kontrakt dostał.
9
@NeroTFP1 jeśli o element czysto piłkarski chodzi to nie ma żadnej dyskusji, Robert nie ma podjazdu do Suareza.
0
@JohnKennedy dodałbym jeszcze, że do perfekcji opanował prezentowanie idealnych piłek na kontrę dla rywali ;)
0
@partymaker nie od dziś wiadomo, że Ferran to dla nas idealna 9, ale jako joker, a nie od pierwszej minuty...
Niestety na chwilę obecną nie mamy klasowego napastnika w formie.
0
Obecnie oprócz Joana Garcii i Pedriego to chyba nic nie funkcjonuje u nas. Przydałby się w ostatnim dniu okienka transferowego jakiś szef środka obrony, klasowa 9 i może ten Lookman z Atalanty chociaż;)
1
@bart_azz Raphinha to wrak od pamiętnego meczu Brazylia - Argentyna.
0
Co my tworzymy w wykończeniu...
0
@Bilon87 no w tamtym sezonie polot to zaczął się od gry w LM.
0
Olmo to zaraz po Raphinhi na ławke.
1
Czego się tu można doszukiwać poza oczywistym faulem?
2
Gdyby ktoś nie widział interwencji Joana :)
3
Dobrze, że nie stu letni :D
1
Że wcześniej jeszcze bardziej okradali?
Stare, znałem...
3
@bezalkoholowy w koralikach gra?
1
@norbi77 O tym samym myślałem. Aż czekam na spotkanie z jakimś solidnym rywalem.
1
Carreras Ty...przywdziewający białe prześcieradło ;)
3
Co to za dziadostwo jest z tymi reklamami, że po próbie zamknięcia trzeba jeszcze klikać jakieś "pomiń"?!
0
Schodzi chłopak z ekstraklasy.
0
PSG kolejny trening przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów.
0
A pamiętacie Tyrice'a Walkera z Pekaesu Pruszków?
Co to był za gość. Przydałby się w tamtych czasach taki latający skrzydłowy w reprezentacji Polski :)
2
Normalny to On nie jest:)
Mam nadzieje, że wygra bardzo dużo w swojej karierze, a w tym conajmniej raz ZP!
1
Ile ja spokojniejszy jestem jak wszystkie mecze oglądam z angielskim komentarzem :)
4
@Sergio_Devils ja w każdym meczu się łudze.
0
Tu jeszcze będzie ciekawie :)
0
Włączyłem i dwie bramki. Przepraszam ;)
9
Rany jaka ulga! :)