7



Przykra sprawa...

0

@Who_you_mam ale napinka, przecież to logiczne, że nie przeprowadzilibyśmy już żadnego transferu, a co dopiero taki ;)

0

Myślicie, że jest jeszcze szansa na sprowadzenie Bastoniego w tym okienku transferowym? :D

8

Do Liverpoolu wpada w ostatnim dniu okienka taki Isak, a naszym sukcesem jest zarejestrowanie gościa za 2 mln do drużyny rezerw. Co to się porobiło...

0

@RosjaninBut zgadza się, 9 jednak też bym dodał na równi z LS. Moim skromnym zdaniem, Robert o rok za długi kontrakt dostał.

9

@NeroTFP1 jeśli o element czysto piłkarski chodzi to nie ma żadnej dyskusji, Robert nie ma podjazdu do Suareza.

0

@JohnKennedy dodałbym jeszcze, że do perfekcji opanował prezentowanie idealnych piłek na kontrę dla rywali ;)

0

@partymaker nie od dziś wiadomo, że Ferran to dla nas idealna 9, ale jako joker, a nie od pierwszej minuty...
Niestety na chwilę obecną nie mamy klasowego napastnika w formie.

0

Obecnie oprócz Joana Garcii i Pedriego to chyba nic nie funkcjonuje u nas. Przydałby się w ostatnim dniu okienka transferowego jakiś szef środka obrony, klasowa 9 i może ten Lookman z Atalanty chociaż;)

1

@bart_azz Raphinha to wrak od pamiętnego meczu Brazylia - Argentyna.

0

Co my tworzymy w wykończeniu...

0

@Bilon87 no w tamtym sezonie polot to zaczął się od gry w LM.

0

Olmo to zaraz po Raphinhi na ławke.

1



Czego się tu można doszukiwać poza oczywistym faulem?

2



Gdyby ktoś nie widział interwencji Joana :)

3



Dobrze, że nie stu letni :D

1



Że wcześniej jeszcze bardziej okradali?
Stare, znałem...

3

@bezalkoholowy w koralikach gra?

1

@norbi77 O tym samym myślałem. Aż czekam na spotkanie z jakimś solidnym rywalem.

1



Carreras Ty...przywdziewający białe prześcieradło ;)

3

Co to za dziadostwo jest z tymi reklamami, że po próbie zamknięcia trzeba jeszcze klikać jakieś "pomiń"?!

0

Schodzi chłopak z ekstraklasy.

0

PSG kolejny trening przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów.

0

A pamiętacie Tyrice'a Walkera z Pekaesu Pruszków?
Co to był za gość. Przydałby się w tamtych czasach taki latający skrzydłowy w reprezentacji Polski :)

2



Normalny to On nie jest:)
Mam nadzieje, że wygra bardzo dużo w swojej karierze, a w tym conajmniej raz ZP!

1

Ile ja spokojniejszy jestem jak wszystkie mecze oglądam z angielskim komentarzem :)

4

@Sergio_Devils ja w każdym meczu się łudze.

0

Tu jeszcze będzie ciekawie :)

0

Włączyłem i dwie bramki. Przepraszam ;)

9



Rany jaka ulga! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?