Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry ten Piero Hincapie?
8
Ale tamtego dnia większość La Rambli skazywała swoich pupili na pożarcie przed tym meczem :)
0
@APTAPT żeby się połamał i poszedł na chorobowe?
2
Ciekawy ten grajek, bardzo waleczny. Nawet trochę mnie dziwi, że żaden mocniejszy klub się nie zainteresuje za taką cenę.
0
Powiedzcie mi w ogóle co się dzieje z Lookmanem? Tyle się mówiło o jego odejściu i w końcu zostaje w Atalancie?
3
Szejki dają reszte wypłaty do ręki? ;)
0
@NeroTFP1 w kodeksie napisane tak, żeby obrońcy praw zwierząt się nie obruszyli...
12
@draxidox oni będą przeciw wszystkiemu za czym jest obecny prezydent. Nawet przeciw swoim punktom przedwyborczym, co tylko pokazuje ile ich słowa są warte. Zresztą wiemy to od dawna, a i tak do tej samej rzeki wchodzimy...
5
Ale taki Bastoni to by się nam przydał teraz. Do tego jeszcze lewonożny, broni, strzela, asystuje :)
6
@tbas krótko żyjesz chyba na tym świecie ;)
18
@JohnKennedy zupełnie spokojny to ja nie jestem o tego chłopaka. Powiem więcej, nawet zaczynam się martwić.
2
Ale my mamy bałagan i burdel w tym klubie. Ciekawe czy i kiedy to będzie ogarnięte. Dobrze, że bronimy się sportowo. Wiecznie to trwać jednak nie będzie i zacznie oddziaływać na formę i dyspozycję zespołu. Zresztą to cały czas nie pomaga i gdzieś tam z tyłu głowy zapewne siedzi.
17
Każde z tych spotkań sędziował nam Hernandez. Przypadek? W tym sezonie zrobią absolutnie wszystko i jeszcze więcej, żeby nie dać bankrutowi wygrać ligi. Rany, jeszcze bardziej do mnie to dociera jak to my ich w tamtym sezonie upokorzyliśmy. Mimo tych wszystkich przeciwności...
6
Niby człowiek wie...
0
@matirix20 większych getrów im uszyć nie mogą? ;)
0
@Faro trzyma się taktyki po prostu.
1
@norbi77 czarny czy nie, oni i tak zawsze wszyscy nieskazitelnie wybieleni.
0
@bodzio10 w dodatku jeszcze lewonożny. Świetny wybór.
8
@Kitek1640 trenuje wyjście po odbiór ZP.
0
Gdybyśmy mieli nieograniczony budżet teraz na środkowego obrońce, to którego ŚO byście sprowadzili do naszego klubu?
3
A to Rudiger nie jest zdyskwalifikowany na cały sezon przypadkiem? A nie czekaj...chłop z prześcieradeł przecież jest.
1
@Encore no właśnie...koniec sezonu kontuzja mięśniowa, nowy sezon się nawet nie zaczął i ponownie kontuzja mięśniowa. Czego nie rozumiesz?
6
@norbi77 do pierwszego składu chyba w Arabii albo innym MLS. To jest dramat jaką pensją chłop będzie nas obciążał w tym sezonie.
17
To są te detale ;)
2
@Pomimo27 może zrobić z Casado jakieś 40 baniek? ;)
0
@SelloutCrowd Tebas nie może być jedynym najgorszym więc wie co robi ;)
0
@norbi77 Real czy Atletico też się bardziej otworzą. A nasza pierwsza bramka stracona była po bezsensownej stracie Yamala. Tego musimy się również wystrzegać.
19
Przekręt za przekrętem niestety...
Ale trzeba walczyć, a mistrzostwo tym bardziej smakuje lepiej!
13
Nawet Lahoz...
6
Nie lubie z reguły rozmawiać o sędziach, ale...wszystko ma swoje granice.