0

Dobry ten Piero Hincapie?

8



Ale tamtego dnia większość La Rambli skazywała swoich pupili na pożarcie przed tym meczem :)

0

@APTAPT żeby się połamał i poszedł na chorobowe?

2



Ciekawy ten grajek, bardzo waleczny. Nawet trochę mnie dziwi, że żaden mocniejszy klub się nie zainteresuje za taką cenę.

0

Powiedzcie mi w ogóle co się dzieje z Lookmanem? Tyle się mówiło o jego odejściu i w końcu zostaje w Atalancie?

3



Szejki dają reszte wypłaty do ręki? ;)

0

@NeroTFP1 w kodeksie napisane tak, żeby obrońcy praw zwierząt się nie obruszyli...

12

@draxidox oni będą przeciw wszystkiemu za czym jest obecny prezydent. Nawet przeciw swoim punktom przedwyborczym, co tylko pokazuje ile ich słowa są warte. Zresztą wiemy to od dawna, a i tak do tej samej rzeki wchodzimy...

5

Ale taki Bastoni to by się nam przydał teraz. Do tego jeszcze lewonożny, broni, strzela, asystuje :)

6

@tbas krótko żyjesz chyba na tym świecie ;)

18

@JohnKennedy zupełnie spokojny to ja nie jestem o tego chłopaka. Powiem więcej, nawet zaczynam się martwić.

2

Ale my mamy bałagan i burdel w tym klubie. Ciekawe czy i kiedy to będzie ogarnięte. Dobrze, że bronimy się sportowo. Wiecznie to trwać jednak nie będzie i zacznie oddziaływać na formę i dyspozycję zespołu. Zresztą to cały czas nie pomaga i gdzieś tam z tyłu głowy zapewne siedzi.

17



Każde z tych spotkań sędziował nam Hernandez. Przypadek? W tym sezonie zrobią absolutnie wszystko i jeszcze więcej, żeby nie dać bankrutowi wygrać ligi. Rany, jeszcze bardziej do mnie to dociera jak to my ich w tamtym sezonie upokorzyliśmy. Mimo tych wszystkich przeciwności...

6



Niby człowiek wie...

0

@matirix20 większych getrów im uszyć nie mogą? ;)

0

@Faro trzyma się taktyki po prostu.

1

@norbi77 czarny czy nie, oni i tak zawsze wszyscy nieskazitelnie wybieleni.

0

@bodzio10 w dodatku jeszcze lewonożny. Świetny wybór.

8

@Kitek1640 trenuje wyjście po odbiór ZP.

0

Gdybyśmy mieli nieograniczony budżet teraz na środkowego obrońce, to którego ŚO byście sprowadzili do naszego klubu?

3

A to Rudiger nie jest zdyskwalifikowany na cały sezon przypadkiem? A nie czekaj...chłop z prześcieradeł przecież jest.

1

@Encore no właśnie...koniec sezonu kontuzja mięśniowa, nowy sezon się nawet nie zaczął i ponownie kontuzja mięśniowa. Czego nie rozumiesz?

6

@norbi77 do pierwszego składu chyba w Arabii albo innym MLS. To jest dramat jaką pensją chłop będzie nas obciążał w tym sezonie.

17



To są te detale ;)

2

@Pomimo27 może zrobić z Casado jakieś 40 baniek? ;)

0

@SelloutCrowd Tebas nie może być jedynym najgorszym więc wie co robi ;)

0

@norbi77 Real czy Atletico też się bardziej otworzą. A nasza pierwsza bramka stracona była po bezsensownej stracie Yamala. Tego musimy się również wystrzegać.

19



Przekręt za przekrętem niestety...
Ale trzeba walczyć, a mistrzostwo tym bardziej smakuje lepiej!

13



Nawet Lahoz...

6



Nie lubie z reguły rozmawiać o sędziach, ale...wszystko ma swoje granice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?