0

@JoeBlack co ten Flick może wiedzieć, prawda?

2

A jak tam rozmowy z Robertem odnośnie odnowienia kontraktu? Bałem się już tego sezonu bez 9, a może i przyszły nam zarząd załatwi.

0

Sracie się całe życie w trakcie sezonu o ten Real Madryt, ich zawodników, sędziowanie i mecze, a koniec końców i tak sprawiedliwość jest po iście Barcelońskiej stronie.

0

@Dieselzor no dziś nic więcej się nie dowiemy ;)

1

@Faro koledze chyba bardziej chodzi o to, że praktycznie skopiowałeś czyjeś tam słowa po analizie meczu Barca - PSG odnośnie ostatniej akcji bramkowej ;)

2

Do tej pory nie komentowałem reklam na tej stronie i jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało za bardzo. Ale teraz jak już trzeba potwierdzać jakieś pomijanie, itd. to istna masakra po prostu!

1

W zasadzie jedziemy po Olmo za zmarnowaną sytuację, a tak naprawdę co zrobił Yamal w kontynuacji tej akcji?

0

@Cvzx to prawda. Olmo w tamtym sezonie mimo tych wszystkich kontuzji to jednak jak był, to grał niesamowicie i robił coś ekstra. Te jego prostopadłe podania, czucie gry i do tego jeszcze bramki to była poezja.
Teraz kompletnie tego nie ma, ale wierzę, że złapie świeżość i odpali.

0

@CLS63AMG czyli co? Haaland i Alvarez?
Ale mnie poniosło:D

0

@pacior95 nie zapominaj też o obsadzaniu w ostatnim czasie LO przez Eryczka;)

1

Potrzebujemy jak tlenu 9 klasy światowej i pewnie też LS. Nie zapominajmy jednak, że warto by było ściągnąć kogoś, kto potrafi bić rzutem wolne, bo u nas to jest mega dramat...
Może Alvarez ogarnąłby wszystko ;)

0

@Bobo25 jak PSG przy tak długiej kadrze i zagwarantowanym mistrzostwie ligi ma być zajechane już teraz? Jeśli już miałoby się to odbić to najwcześniej po nowym roku czy na wiosnę.

0

Przepierdzielić u siebie z tak osłabionym PSG. Co ten Flick ze zmianami odpieprzył?

1

@Kasy ja zawsze powtarzam, że Flick wie najlepiej i wielokrotnie pokazał, że powinniśmy mieć do niego pełne zaufanie :)

1



Niestety nie mogłem oglądać. Jak zagrał Dro?

25



Kolejny sezon na kosmicznym poziomie i 11 w plebiscycie złotej piłki... :D

0

A jednak Pan Janek miał racje;)

1

Najważniejsze, że wczoraj pośmiane z Realu, co? ;)

1



Jest DRO! Hansi, kocham Cię jeszcze bardziej! ;)

4

@fafera żal P$G? No way! :)

7



Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu ;)

0

@BORO_12 skąd wiesz, że właśnie na treningu to sobie wywalczają?

5



Jest te DNA.

0

@BORO_12 mówisz poważnie? :D

0

Plusem kontuzji Rphinhi może być to, że znajdziemy w końcu kogoś efektywniejszego do bicia rzutów wolnych ;)

1



Rany co za płaczki...

2



Co tu sprawdzać niby mieli? Chyba to, że prześcieradła kładły się na materace ;)

1

@zadafcb trudniejszy półfinał niż finał?

0

@misterio wtedy 100 tysięcy to obecne 10 zł :)

2

Ale to jest Uniwersalny Żołnierz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?