Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoeBlack co ten Flick może wiedzieć, prawda?
2
A jak tam rozmowy z Robertem odnośnie odnowienia kontraktu? Bałem się już tego sezonu bez 9, a może i przyszły nam zarząd załatwi.
0
Sracie się całe życie w trakcie sezonu o ten Real Madryt, ich zawodników, sędziowanie i mecze, a koniec końców i tak sprawiedliwość jest po iście Barcelońskiej stronie.
0
@Dieselzor no dziś nic więcej się nie dowiemy ;)
1
@Faro koledze chyba bardziej chodzi o to, że praktycznie skopiowałeś czyjeś tam słowa po analizie meczu Barca - PSG odnośnie ostatniej akcji bramkowej ;)
2
Do tej pory nie komentowałem reklam na tej stronie i jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało za bardzo. Ale teraz jak już trzeba potwierdzać jakieś pomijanie, itd. to istna masakra po prostu!
1
W zasadzie jedziemy po Olmo za zmarnowaną sytuację, a tak naprawdę co zrobił Yamal w kontynuacji tej akcji?
0
@Cvzx to prawda. Olmo w tamtym sezonie mimo tych wszystkich kontuzji to jednak jak był, to grał niesamowicie i robił coś ekstra. Te jego prostopadłe podania, czucie gry i do tego jeszcze bramki to była poezja.
Teraz kompletnie tego nie ma, ale wierzę, że złapie świeżość i odpali.
0
@CLS63AMG czyli co? Haaland i Alvarez?
Ale mnie poniosło:D
0
@pacior95 nie zapominaj też o obsadzaniu w ostatnim czasie LO przez Eryczka;)
1
Potrzebujemy jak tlenu 9 klasy światowej i pewnie też LS. Nie zapominajmy jednak, że warto by było ściągnąć kogoś, kto potrafi bić rzutem wolne, bo u nas to jest mega dramat...
Może Alvarez ogarnąłby wszystko ;)
0
@Bobo25 jak PSG przy tak długiej kadrze i zagwarantowanym mistrzostwie ligi ma być zajechane już teraz? Jeśli już miałoby się to odbić to najwcześniej po nowym roku czy na wiosnę.
0
Przepierdzielić u siebie z tak osłabionym PSG. Co ten Flick ze zmianami odpieprzył?
1
@Kasy ja zawsze powtarzam, że Flick wie najlepiej i wielokrotnie pokazał, że powinniśmy mieć do niego pełne zaufanie :)
1
Niestety nie mogłem oglądać. Jak zagrał Dro?
25
Kolejny sezon na kosmicznym poziomie i 11 w plebiscycie złotej piłki... :D
0
A jednak Pan Janek miał racje;)
1
Najważniejsze, że wczoraj pośmiane z Realu, co? ;)
1
Jest DRO! Hansi, kocham Cię jeszcze bardziej! ;)
4
@fafera żal P$G? No way! :)
7
Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu ;)
0
@BORO_12 skąd wiesz, że właśnie na treningu to sobie wywalczają?
5
Jest te DNA.
0
@BORO_12 mówisz poważnie? :D
0
Plusem kontuzji Rphinhi może być to, że znajdziemy w końcu kogoś efektywniejszego do bicia rzutów wolnych ;)
1
Rany co za płaczki...
2
Co tu sprawdzać niby mieli? Chyba to, że prześcieradła kładły się na materace ;)
1
@zadafcb trudniejszy półfinał niż finał?
0
@misterio wtedy 100 tysięcy to obecne 10 zł :)
2
Ale to jest Uniwersalny Żołnierz!