Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati, Gavi, Bernal, tak bardzo szkoda, że w tak młodym wieku Ci chłopacy wyłapali tak poważne kontuzje. Oby do wielkiej piłki wrócił jeszcze Fati, Gavi i Bernal krok po kroku już bez wyłapywania żadnych kontuzji czy nawet urazów. Tymczasem do pierwszej drużyny Dro i jedziemy dalej. Vamos!
0
Na następne spotkanie Dro z powołaniem?
0
Yamal nie wspomniał nic o trenerze?
1
Jeśli już był nominowany to byłby śmiech gdyby nie zgarnął tej nagrody.
1
Rany co za nieelegancki dekolt...
0
Pedri 11?! Rany co za dramat, bagno i trzy metry mułu...
0
@Szmulek Flick go odblokował.
0
Co ten Kounde odwala?
0
@MsBarca to nie pierwszy raz u Raphinhi, kiedy nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i chodzi delikatnie mówiąc, nadąsany. To się bierze jednak z Jego charakteru i dzięki temu jest tak świetny w pressingu i zadziorności. Zdecydowanie wole bardziej takiego zawodnika, niż snującego się po boisku we werwy i charyzmy ;)
27
Raphinha niestety pierwszy do zmiany. Zbyt bardzo nagrzany, żeby ryzykować grę w 10 i niepotrzebny smród w trakcie meczu.
0
@Patrykl145 wyrwałeś kiedyś gonga w ogóle w życiu?
Ja Cię proszę, weź się nie mądrzyj...
Sędzia zrobił mega robotę, ratując kawał zdrowia zawodnikowi.
3
Co za występ! :)
20
Podzielam zdanie Ivana w pełni. Ale zwracam jeszcze uwagę na pewny fakt, jak On się utożsamia z Barceloną:)
3
Ostatnio po zakończeniu treningu zawodnicy udali się do szatni. Niektórzy odwiedzili fizjoterapeutę, inni zostali na lunch, a młodsza grupa skorzystała z okazji, by pograć w ping-ponga i pobyć razem. Jednak uwagę sztabu szkoleniowego przykuła decyzja Julesa, aby pozostać na boisku i biegać. Z własnej inicjatywy i bez żadnych instrukcji Flicka, zaczął pracować nad regeneracją na swój własny sposób. Trenował po treningu, co tylko Jules mógł robić, biorąc pod uwagę jego charakterystyczną naturę. Co więcej mieszkańcy Sitges twierdzą, że widzieli go również ćwiczącego o siódmej rano przed wyruszeniem do Ciutat Esportiva. Francuz nie ogranicza się do półtoragodzinnego porannego treningu, ale wybiera rutynę przedtreningową, aby być lepiej przygotowanym do codziennego sesji wraz z całym zespołem.
Kounde z nową fryzurą niczym Edgar Davids :)
0
@Hektor16 nie wiem, zapytaj Flicka, jemu ufam najbardziej w kwestii FC Barcelony.
A z tym proboszczem co próbowałeś być śmieszny to radzę jeszcze potrenować ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gordon docenił Barce Flicka ;)
0
@TAN nieważne jaka, pić to trzeba umieć.
9
Co my za Pana Bramkarza żeśmy wyrwali, jeszcze od odwiecznego rywala to nie mam pytań :)
4
Nie zapominajmy jeszcze o tym jak Rashford fizycznie zajechał Trippiera w tym meczu.
1
Skoro komentatorzy C+ tak krzyczeli przy bramkach Mekambe z rzutów karnych, to co musiało się dziać dzisiaj przy tych golazo Rashforda...
9
Newcastle u siebie jest naprawdę mega mocne, a my po prostu momentami odebraliśmy im ochote do gry. Świetnie to wyglądało. A te bramki Rahforda, jego strzały i przyśpieszenie :) Nie można też zapominać o bardzo dobrych występie Araujo, Kounde i Martina. Pedri to już wiadomo, klasyk...
No i ten Garcia, rany co za szczęście, że ten chłopak chciał do nas trafić z takiego rywala.
2
Obrzydziliśmy futbol anglikom, później niepotrzebnie podłączyliśmy ich na własne życzenie do tlenu, ale na koniec rozegraliśmy to kapitalnie i bez kupy pogrywaliśmy piłeczką.
Brawo Rashi!!! Mam nadzieje, że to dopiero początek w Twoim wykonaniu :)
0
@danijacek z głową to trzeba mieć, żeby mówić, że Flick ma coś z głową.
3
Nie chce się mądrzyć, ale mówiłem, że zaczekajmy na poważnych rywali dla tego Huijsena i Gulera przed wychwalaniami. A to dopiero Marsylia ;)
0
Marsylia widze rozegrała to po Realowemu póki co :)
0
Kto pamięta i oglądał nasze spotkanie z Newcastle w LM gdzie cały piłkarski świat zaskoczył Faustino Asprilla, który załadował nam trzy bramki, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 3-0? Ostatecznie skończyło się chyba 3-2.
10
Jeden z największych przekrętów na tak dużej imprezie.
0
@TaughtMule bank może nie pozwoli niepracować ;)
0
@FcPortoFan1999 kasa Misiu ;)