Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wspominał ktoś o kolejnym czystym koncie Garcii? ;)
8
@Pnog37 pracuje.
0
@JanuszKorwinMikke bez jaj...
4
Andrij Szewczenko:
"Polsce jesteśmy ogromnie wdzięczni za to co robiliście i co robicie dla nas. Począwszy od polskiej federacji, z którą mam świetny kontakt, przez ludzi świata piłki, polskie władze i polskich obywateli.
My wam tego nigdy nie zapomnimy. Mówię to ja, jako Andrij Szewczenko. Mówię to za siebie, ale i za wielu innych.
Owszem, różne nieporozumienia też się zdarzały w ostatnich czasach, ale to naturalne. Byliśmy i wciąż jesteśmy blisko siebie jako kraje i jako narody. I bardzo bym chciał, aby tak pozostało. Z mojej strony mówię to jeszcze raz: DZIĘKUJEMY POLSKO!".
Klasa i elegancja niczym jak w latach świetności Andrieja na boisku! Uwielbiałem gościa i w tamtych latach oglądałem Milan głównie z powodu Jego gry. Zawsze żałowałem, że nigdy nie przybrał naszych barw :)
0
Ale, że taki mecz o takiej godzinie...
Z mojej strony masakra, nie ogarnę pewnie się czasowo na ten mecz. Idealnie byłoby o 21:)
0
@Criss18Barca to myśli czy stwierdza?
7
Jakby to było wczoraj...
1
Słabo...
0
@AmigoBlancos poza tym, małpki i setki łatwiej ukryć niż takie pół litra np. Poza tym bardzo lubują się w nich alkoholicy również dlatego, że machną na raz i po sprawie, jakby nigdy nic.
0
Można gdzieś obejrzeć powtórki walk z ostatniego KSW?
0
Nico Schlotterbeck (Borussia Dortmund)
Kto ogląda Bundeslige i może powiedzieć czy byłby faktycznie dla nas wzmocnieniem? Jaki to profil zawodnika, jego mocne, słabe strony, itp.
1
@xvcWinterSoldier a przede wszystkim mądra.
0
Co powiecie o komentowaniu Mielcarskiego?
0
Siebie powinien mianować jako 12 zawodnik Realu Madryt.
1
@Esteban_ o jedną za dużo.
0
@tbas obciął się, a później wypluł przed siebie jak junior.
0
@Lanosss a paradoksalnie ostatnio to właśnie bez Pedriego w meczu z Celtą wskoczył na poziom klasy światowej.
5
@Sysia11 Gabriel Batistusa, uwielbiałem gościa i marzył mi się w jakimś większym klubie. Jeśli już nie Barcelona to jakiś klub Premier League wtedy.
1
Gdyby wczoraj w naszej bramce bronił ten holender, a w bramce Holandii stał Garbara to wygralibyśmy i to nawet więcej niż 1-0? ;)
2
Co za cienki ten nasz bramkarz. Dramat.
0
@tbas Piotr Żyła może ;)
3
Ale tak mnie naszło na wspomnienie z meczu z Celtą i Frenkiego na którego grę przecierałem oczy ze zdumienia. Chłop był praktycznie wszędzie, kontrolował tempo, rzucał i dzielił piłki w końcu jak należy i do tego harował i jeździł na czterech literach niczym Gattusso.
0
@partymaker "jakiś" - słowo klucz ;)
2
@FcPortoFan1999 wiesz, nie takie akcje/prowokacje Pereza zna historia ;)
0
Nie wiem, ale ten smród u śmietankowych mi coś głębiej śmierdzi...
Może tam jakiś Klopp pojawił się na horyzoncie i stąd ta nagonka na Xabiego?
7
Oby nie odszedł. Taki fajny smród tam robi, a może narobić jeszcze więcej ;)
5
@Aragorn33 byłem pewien, że sprowadzenie Xabiego Alonso w końcu da władzę totalną menedżera nad zespołem. Jeśli to prawda co się dzieje to Perez popełnia ogromny wielbłąd. Tym bardziej, że Vinicius to nie jest gracz pokroju Cristiano Ronaldo, ba on nawet nie jest gwiazdą numer jeden w Realu. No ale to już nie nasz problem, a rzekłbym nawet, że wręcz odwrotnie :) Tylko, że tu chodzi o coś więcej...mianowicie o to jakich to pajaców się promuje i pozwala na coraz więcej.
3
Szczerze to myślałem, że w końcu ukrócą te deb...dyskusje i zachowania, a tu proszę.
Ale w sumie to dobrze :)
5
Co tam za smrodek się robi?
7
Poprawia się Marcus w destrukcji :)