0

Jeszcze kępy szukał...
Rany co za dramat!

0

Balde nie umie podać, Cubarsi sabotuje, a ten kolejny karny spieprzony!

0

Co ten Balde odwala...

0

@Dankho94isback a drugie mnóstwo wstaje bardzo wcześnie rano do pracy i dla nich to jest idealna pora. Nie dogodzisz wszystkim.

1

@pluszek ładny garnitur

1

@Katalończyk 99 zawsze stałem za nim murem, ale co by nie było, tych problemów nam trochę przysporzył.

1

@Katalończyk 99 słaba psycha obniża odporność i katar gotowy.

1

@Roobo może nowym kontraktem Roberta na jakieś 40 baniek? ;)

1

@Faro idziemy pełną parą po Nuse;)

1

Frenkie de Jong wypada...
Kolejnemu psycha siadła po Chelsea?

16



Bardzo mi się to w Hansim podoba.

0

@Eklerek Chyba tylko Zabawa w pochowanego na bezpłatnej platformie więc chyba się zdecyduje :)

2

@kuz nie dziwie się, gra wyglądała tragicznie.

1

Obejrzałbym jakiś film, ale sam nie wiem jaki gatunek...
Rzucicie czymś ekstra?

2

Na flashscore Joan Garcia z oceną 6.2, najsłabsza zaraz po Bernalu...
Co tam za wzór do obliczeń mają? ;)

1

Garcia - E. Garcia, Cubarsi, Christensen, Martin - Casado, Bernal, Olmo - Yamal, Rashford, Raphinha

Tak bym dzisiaj to widział :)

0

@Corr nikt nie mówi, że ma być Messim, bo nim nigdy nie będzie. Poruszone są inne, bardzo ważne aspekty. Czysto piłkarsko Yamal potencjał ma na tyle ogromny aby zostać najlepszym piłkarzem świata. Natomiast rozchodzi się o mentalność i sposób bycia.

3

Maresca:
„Estevão jest dzieckiem w starym stylu...
Nie przesiaduje długo w mediach społecznościowych, nie spędza całych dni z telefonem…”
„Uwielbia być z rodziną. Jest bardzo normalnym, zwyczajnym chłopakiem”
Fabrizio Romano

No i to się ceni, należy cenić we współczesnym świecie. Wróżę chłopakowi ogromny sukces, jeśli będzie pracował i zachowa tożsamość.

2

@Laminedependencia wielki chłop, a mazgaj nie z tej ziemi. Właśnie dlatego nigdy nie wskoczy na ten najwyższy poziom.

0

@Jasialdinho nieważne gdzie, pytanie po prostu czy odnaleźliby się wspólnie na boisku. Ale w sumie, razem grali też Xavi z Iniestą :)

0

@PatrykBarca bo jeden zarówno jak i drugi to chyba typ piłkarza przez którego przechodzi większość piłek...
Zastanawia mnie czy nie wykluczaliby się nawzajem.

0

Myślicie, że taki Pedri mógłby grać razem w środku pola z Vitinhą?
edit: jeśli tak, to kto mógłby być trzecim uzupełnieniem idealnego środka pola?

5

@Eklerek a później się dziwić, że taka reprezentacja nie może nic osiągnąć na poważnych imprezach.

1

@Pawlak1992 goście, którzy biorą się za wyprzedzanie, a nie dają rady;)

0

@Dankho94isback Leo jeździł z obrońcami Chelsea na Stamford Bridge właśnie ;)

10

Yamalowi to póki co bliżej do Balotellego niż do Neymara nawet, bo Leo byłoby tu zbrodnią w ogóle stawiać.

2

Oj tam, najważniejsze to żeby de Jongi i inne Lewandowskie nowe kontrakty dostali ;)

1



Nie powinno tu być karnego?

1

Flick "pomógł" tu jak mógł generalnie. Kounde nadal dramat forma, a tu jeszcze ustawiony obok Araujo. Nie ma Pedriego, a my w środku pola nie stawiamy na żadnego kreatora gry, tu musem jest taki Olmo, nawet jeśli jest w niższej formie. No i Torres, który najlepiej się sprawdza na podmęczonym rywalu i to na 9, a w żadnym wypadku nie na skrzydle...Masakra!

0

@LeszekFCB żaden Juventus nie dałby za niego 60 baniek, bo zwyczajnie ich nie było na to stać. To była tylko głupia zagrywka agentów na która daliśmy się wciągnąć jak dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?