Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetne zawody sędziego z takim wielbłądem w postaci braku drugiej żółtej kartki dla Rudigera w tej sytuacji.
25
Cóż to była za piękna celebracja :) :D
2
@panczo Alonso to świetny trener. Jeśli mam szczerze życzyć czegoś Realowi z korzyścią dla nas to właśnie zwolnienia Alonso. Bo kogo za niego wezmą? Arbeloe, Raula?
1
W następnej kolejce Arsenal wygrywa z Interem, Dortmund dzieli się punktami z Tottenhamem, Sporting nie wygrywa z PSG, Galatasaray urywa u siebie punkty Atletico, my wygrywamy i możemy wyprzedzić 5 zespołów ;)
1
@La Pulgaa 2 punkty do 8 miejsca. Ładnie się w sumie poukładało.
2
Kolejna dawka Marcusa :)
0
@El Plutoninho wolałbym bordowo granatowym.
3
A ja tak przypomnę tylko pięknego Marcusa ;)
7
Dawać Erlinga do Barcy! :D
0
Tutaj doznał tej kontuzji kości łonowej?
54
Ten to jest dobry :D
9
A tak się Asencio cieszył, że na rzut rożny wybił :D
0
Co za kołki, przecież to Rudiger faulował jak już :D
0
@vangoor piękny sedes piąty?
4
@TR3YWAY gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
Mógł przyjść i robić liczby w Barcy, droga była otwarta.
6
Ała...
2
@JimMorrisonFCB pochwalam!
0
@Derean fakt, Vinicius "ja tylko chcę grać w piłkę" Junior...
0
@Who_you_mam po prostu, pomyślałem o drugim człowieku :)
3
@Hektor16 to przejściowe. Uwierz, że warto trochę przecierpieć tych nieprzespanych nocy.
Uczestniczyłem we wszystkim i nigdy nie zostawiałem z przeciwnościami żony samej.
Rano, widok tej mordki rekompensuje Ci wszystko :) Mówi Ci to ojciec, który o przyjście swojego pierwszego dziecka na świat walczył 10 lat :)
W dalszym etapie jak już dziecko pójdzie na nogi, mówi pierwsze słowa, później opowiada i rozmawia z Tobą o swoich przeżyciach przedszkolnych, itd.
Nie ma nic piękniejszego :)
0
W ogóle co za idiotyzm z tym meczem ostatniej szansy Xabiego. Chłop ma 4 punkty straty w lidze i dobrą pozycję w LM. Jak można brać pod uwagę teraz jego zwolnienie? Tym bardziej po takim starcie sezonu...
1
@AmigoBlancos i ta miłość do Ojczyzny...
0
@Bobo25 mieszany, mieszany? ;)
1
No cóż...mieliśmy problem bogactwa w środku pola, a teraz gramy tam środkowym obrońcą i Ferminem, który limit dobrych spotkań w sezonie już wykorzystał.
Pedri potrzebuje gościa w środku pola do grania, takiego jak Olmo. Nie wspomnę o mobilnej 9, której potrzebujemy jak tlenu aby ten tercet ofensywny mógł grać szybko i kombinacyjnie.
2
@Krzyniu wszyscy się na nas tak spinają, że później zbierają tego pokłosie w postaci braku zwycięstw w kolejnych meczach :)
A jeśli o Twoją partnerkę chodzi, zapewne sympatyczna kobieta i z całym szacunkiem, jednak Barce pozostawie w rękach Flicka.
Tylko w życiu nie daj się Jej ślepo prowadzić w tematach na których się nie zna ;)
btw...Atletico to do tych lepszych się zalicza?
1
@Toretto no lepsze 3 punkty jednak niż 1, nieprawda? ;)
1
@Toretto powiedz to PSG z tamtego sezonu.
0
Rasowa 9 klasy światowej...
0
@brd42 wciąż i tak więcej niż Lewy.
1
Zapomnieć......