1



To jest ta różnica klas między menadżerami...

0

@ZwyklyCuler48 gdyby im się chciało to w ogóle by wygrali ostatnie spotkania w których tracili punkty :)

0

@MichuZ44 bardzo ładnie :)
Nie podyktował natomiast karnego też w drugą stronę więc 1:1 ;)
Nie wspomnę o incydencie z kopnięciem w krocze przez Asencio...

3



Jeszcze nie raz się złapią na mojego nura, a jak nie to odejdę i oskarże o rasizm i brak tolerancji! :D

5



Ja Was proszę. Z całym szacunkiem do Lewandowskiego, ale czas to zakończyć.

5



Madryt z Alonso na czele tylko o swoje się dopomina, a tych dwóch sytuacjach coś wspomnieli?

0

Co za wejście Vicente! :)

1



Bardzo ładnie Nico, to mi się podoba:)

0

@FcPortoFan1999 a chyba, że tak.

7



Co to było za zagranie i wykończenie to kopara opada.
VAR zabrał wspaniałą akcje...

1



Co tam się dzieje? Jest chętny na kupno Barcy...

0

@panczo Lampard jeszcze wróci, a z pozostałą dwójką/trójką się zgadzam.

0

@FcPortoFan1999 sabotażyści...

3



Niech przegrają.

5



Zabiera już ktoś kapitana?

7



Niemożliwy :D

0

@NeroTFP1 nie odnoszę się do Twojej wypowiedzi jeśli chodzi o modlitwę. Nie wiem ile przyszło, są świadectwa, które pokazują sytuacje bez wyjścia gdzie nauka i medycyna rozkładały ręce. Można posłuchać, poczytać, ale też trzeba chcieć, nic na siłę. Nie wypowiadałem się też w kwestii samych narodzin dzieci, pisałem o czymś zupełnie innym, o organiźmie kobiety. Uwierz, że jestem ostatnią osobą, która by nazwała kogoś gorszym od drugiego.

Lekarzami, którzy prowadzą in vitro?

Krzyk...to niestety ostatnio coraz bardziej popularne zinterpretowanie współczesnego świata w każdej dziedzinie i na każdej płaszczyźnie. Brakuje nam spokoju i pokoju...

0

@NeroTFP1 to samo można powiedzieć o osobach krytykujących naprotechnologie i modlitwę. Tym bardziej przez osoby, które tego nie doświadczyły. A jeśli o samo in vitro chodzi, naprawdę warto głębiej zapoznać się z tematem samego ingerowania w organizm kobiety, itp.

0

@tbas w sumie to nie wiem...a no tak, jeśli o naturalnych obrońców chodzi to laluś Asencio chyba tak?

1

@Rastafarnianin u nas się narodziło, a co?
A fachowo to się nazywa Naprotechnologia.
Radzę zapoznać się zarówno z jednym jak i drugim tematem przed zabraniem się za komentowanie.

1



Weź Ty się Florek nie wygłupiaj! No co Ty chłopie?

1



Przed chwilą wpada mi filmik z chamskimi zagraniami jegomościa, a zaraz po chwili takie coś...

5



Ile jeszcze...

0

@Ryoumen odejdzie Christensen, niewiadomo co z Araujo, Garcia to częściej już PO lub DPŚ. Jest miejsce dla obydwu, a Guehiego przywitałbym najlepiej już zimą.

2



Proszę, zróbcie to!

1

Jaga!!!!!!!! Pięknie!

6



Maldini Ty mnie się tu nie wygłupiaj i wracaj do treningów:)

0

@lajcior przyznam szczerze, że nie widziałem. Do rywala?

15



Co to jest za miernota to aż niedobrze się robi.

7

To niebywałe. Nie mogłem patrzeć na tego Viniego, a zaczynam normalnie tą mordke nawet lubić. Tak przydatny dla nas się zrobił, to szatnie podzieli, to trenera podważy, skuteczność też na nie za wysokim poziomie i ta mimika plapki z frustracją, no piękne:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?