Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest ta różnica klas między menadżerami...
0
@ZwyklyCuler48 gdyby im się chciało to w ogóle by wygrali ostatnie spotkania w których tracili punkty :)
0
@MichuZ44 bardzo ładnie :)
Nie podyktował natomiast karnego też w drugą stronę więc 1:1 ;)
Nie wspomnę o incydencie z kopnięciem w krocze przez Asencio...
3
Jeszcze nie raz się złapią na mojego nura, a jak nie to odejdę i oskarże o rasizm i brak tolerancji! :D
5
Ja Was proszę. Z całym szacunkiem do Lewandowskiego, ale czas to zakończyć.
5
Madryt z Alonso na czele tylko o swoje się dopomina, a tych dwóch sytuacjach coś wspomnieli?
0
Co za wejście Vicente! :)
1
Bardzo ładnie Nico, to mi się podoba:)
0
@FcPortoFan1999 a chyba, że tak.
7
Co to było za zagranie i wykończenie to kopara opada.
VAR zabrał wspaniałą akcje...
1
Co tam się dzieje? Jest chętny na kupno Barcy...
0
@panczo Lampard jeszcze wróci, a z pozostałą dwójką/trójką się zgadzam.
0
@FcPortoFan1999 sabotażyści...
3
Niech przegrają.
5
Zabiera już ktoś kapitana?
7
Niemożliwy :D
0
@NeroTFP1 nie odnoszę się do Twojej wypowiedzi jeśli chodzi o modlitwę. Nie wiem ile przyszło, są świadectwa, które pokazują sytuacje bez wyjścia gdzie nauka i medycyna rozkładały ręce. Można posłuchać, poczytać, ale też trzeba chcieć, nic na siłę. Nie wypowiadałem się też w kwestii samych narodzin dzieci, pisałem o czymś zupełnie innym, o organiźmie kobiety. Uwierz, że jestem ostatnią osobą, która by nazwała kogoś gorszym od drugiego.
Lekarzami, którzy prowadzą in vitro?
Krzyk...to niestety ostatnio coraz bardziej popularne zinterpretowanie współczesnego świata w każdej dziedzinie i na każdej płaszczyźnie. Brakuje nam spokoju i pokoju...
0
@NeroTFP1 to samo można powiedzieć o osobach krytykujących naprotechnologie i modlitwę. Tym bardziej przez osoby, które tego nie doświadczyły. A jeśli o samo in vitro chodzi, naprawdę warto głębiej zapoznać się z tematem samego ingerowania w organizm kobiety, itp.
0
@tbas w sumie to nie wiem...a no tak, jeśli o naturalnych obrońców chodzi to laluś Asencio chyba tak?
1
@Rastafarnianin u nas się narodziło, a co?
A fachowo to się nazywa Naprotechnologia.
Radzę zapoznać się zarówno z jednym jak i drugim tematem przed zabraniem się za komentowanie.
1
Weź Ty się Florek nie wygłupiaj! No co Ty chłopie?
1
Przed chwilą wpada mi filmik z chamskimi zagraniami jegomościa, a zaraz po chwili takie coś...
5
Ile jeszcze...
0
@Ryoumen odejdzie Christensen, niewiadomo co z Araujo, Garcia to częściej już PO lub DPŚ. Jest miejsce dla obydwu, a Guehiego przywitałbym najlepiej już zimą.
2
Proszę, zróbcie to!
1
Jaga!!!!!!!! Pięknie!
6
Maldini Ty mnie się tu nie wygłupiaj i wracaj do treningów:)
0
@lajcior przyznam szczerze, że nie widziałem. Do rywala?
15
Co to jest za miernota to aż niedobrze się robi.
7
To niebywałe. Nie mogłem patrzeć na tego Viniego, a zaczynam normalnie tą mordke nawet lubić. Tak przydatny dla nas się zrobił, to szatnie podzieli, to trenera podważy, skuteczność też na nie za wysokim poziomie i ta mimika plapki z frustracją, no piękne:)