Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sergio_Devils ja myślę, że to Alonso uprawia swoje gierki, a Mekambe kompletnie nie jest gotowy do gry i nie zagra.
0
@Kapitan9 9 i środkowy obrońca to absolutny must! Ale odciążenie Raphinhi i Yamala też musi być konkretne, a wyobrażasz sobie kogoś lepszego, dającego takie liczby i jak trzeba to spokój po wejściu (patrz mecz z Atletico) za podobną bądź mniejszą kase?
0
@DAM1ANOo pierniczenie, żeby Hansi nie miał za łatwo i musiał przygotować się na dwa warianty.
0
Przecież w tamtym roku po meczu z nami mówili, że to najmniej istotny puchar i skupiają się bardziej na innych.
1
@axegrinder a gdyby tak Alonso na siłę chłopa wystawił i ten w 15 minucie meczu by musiał zejść...
2
Girona to całkiem sensowna opcja.
14
Araujo, Araujem, byle tylko Olmo nic się nie stało w tej akcji ;)
1
@esem91 zawodnik Atletico, piszczelą próbuje brutalnie zmasakrować podeszwę buta zawodnika Realu Madryt.
18
Wierzę, że Olmo będzie czarował i dawał konkretne liczby G/A w drugiej części sezonu.
Tego życzyłem sobie, Wam i samemu Daniemu na ten 2026 rok!
Co porobił! Piękny jest jak zdrowy :)
0
Ale piękną, taką nie za mądrą kompilacje z Valverde by stworzył z wczorajszej cieszynki po golu i z poprzedniego sezonu do kibiców Atletico po bodajże wyeliminowaniu ich klubu z LM ;)
1
Dawno nie gościłem na stronie prześcieradeł, a tam zaraz na otwarcie taki piękny konkurs w którym można wygrać...drukarkę!
Jakież to wymowne :D
26
Guler i Belingham to razem nie są tyle warci co Pedri.
1
@Stinger_ oczywiście, że również świadczy i o niej. Nie wiem jakimi byli kolegami, ale ja pierdziele, razem na zgrupowania jeżdżą. Nie wiem na ile trzeba nie tym łbem myśleć, żeby takie coś odwalić. Choroba albo alkohol, chociaż to też choroba ;)
0
@SelloutCrowd nie wiem ;)
1
@Pawlak1992 a to ten frajer, co koledze z reprezentacji odbił pannę czy tam żonę nawet?
0
@AmigoBlancos Negreira.
0
@CPuyol Marc poleciał, odleciał i przyleciał. Można?
0
@SelloutCrowd bezlitośnie łapany na spalonych ;)
1
Ten Guler to jest taki placek, nie wiem kto jeszcze się nabiera na ten turecki wieczny talent.
0
Jedni i drudzy, nie wiem od której minuty, bo nie oglądałem od początku, ale dosłownie wraki z węglem na oleju opałowym
0
Slot taki przerażony czy nie ma kim grać, że tak zachowawczo wychodzi na Arsenal?
2
Szesnastoletnim?
25
Delfin by nie pytał :D
9
Można oglądać w nieskończoność.
47
Project $ chyba ;)
1
@Zbyszard w trąbę;)
1
@JimMorrisonFCB a i jeszcze Camavinga, idealny przykład :D
0
@MessiForeverTheBest mając w swoich szeregach takie "tuzy" jak Asencio, Vinicius czy Rudiger, jechanie po kimś w kwestii wartości czy wyglądu to już totalny szczyt hipokryzji :)
9
Ja pierdziele ale Rapha tu porobił :)
0
@DragonxNF Pedri/Olmo, Fermin/Gavi - jest miejsce :)