Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wzięliby Mo do końca sezonu na wypożyczenie jakby Liverpool opłacał 90% pensji? ;)
8
@626 nigdy za Realem, nigdy.
0
Rudiger ostatnio oazą zdrowia nie jest. Jakby się jeszcze on posypał to dopiero byłby lekki dramat.
0
@RosjaninBut ja życzę im po prostu samych porażek.
0
@Zoker jest po kontuzji więc pełni formy nie ma. Czego nie rozumiesz? Sie uczy to zrozumie;)
2
@KamQiX ja chcę tylko grać w piłkę.
Nie zadawaj mi takich pytań rasisto jeden Ty.
5
Się nie dziwię, że Alonso zabrakło słów i nie miał z czym iść do szatni. Jakie to jest piękne :)
4
Do jakich obrzydliwych ruchów posuwa się ten klub to jest niepojęte.
0
@Corr żeby Real zaczął grać lepiej, a przynajmniej wygrywać to przede wszystkim sędziowie muszą być po ich stronie.
1
@Rupert_Haubica chłop może z Alaves wyszedłby na LO, a tak pies pogrzebany.
1
Ależ czekam na pełnie formy Bernala i jego gre w środku pola na pełnych już obrotach razem z Pedrim. Oby chłopaka kontuzje omijały szerokim łukiem!
0
@sokot ale wcześniej wyłożył idealnie na kontre dla Realu przy wyniku 0:1. Poważnie nie mam pojęcia co chłop chciał tam wytworzyć.
0
@WiernyKibic111 mecz z Celtą już się skończył :D
6
No, także tego. Ogólnie to ten ostatni mecz odzwierciedla umiejętności jednego i drugiego ;)
1
Dajcie spokój, co wy żeście tam Celtowie narobili?! Weź tu teraz przez nich zaśnij człowieku! A rano praca...
5
Sędzia z cojones i nie ma śmietankowych gwiazdeczek.
1
Straciliśmy jedną bramkę więcej wczoraj...
6
Dawać już zimą!
6
Troszkę odetchnąłem.
2
Gość jest niesamowity, kocham GO! :)
3
Co tam się dzieje?
17
Rozbudza nadzieje.
2
Cały Fermin, nie potrafił, nie potrafi i pewnie nie będzie potrafił utrzymać równi formy.
0
@Barceloniarz987 a może nie może być de Jonga ;)
1
A może w tym lesie kontynuacje Złego Skrętu kręcili?
3
A to się już wysikać w spokoju lasu nie można?
Unia Europejska i tego nam zakaże? ;)
1
@MesQueUnClub_87 właśnie o tym mówię, cechowała Erica charyzma i nieustępliwość. Miał to coś, tą jakość, przeplataną błędami, jasne. Ale od początku dostrzegałem to, że jak nabierze doświadczenia to może być kozak grajek. Skróciłeś i uprościłeś to co pisałem wcześniej jednak ;)
7
GARETH BALE:
„W piłce był moment, który zmienił moje postrzeganie rywalizacji. Kiedy zmagałem się z przewlekłą kontuzją mięśni, która ciągnęła się za mną przez całą karierę, dostałem niespodziewaną wiadomość od trenera przygotowania fizycznego Realu Madryt. Powiedział: Leo pyta o Twój stan i chce pomóc’.
Co się stało potem? Osobny telefon od prywatnego lekarza Messiego, który zaproponował mi sprawdzony protokół leczenia i te same ćwiczenia rehabilitacyjne, które Leo stosował w 2013 roku. Polecił też specjalistyczną klinikę w Barcelonie, w której leczą wielu piłkarzy z najwyższego poziomu — tam rywalizacja jest równie intensywna, co na boisku.
Ten moment nauczył mnie, że prawdziwy profesjonalizm wykracza poza drużyny i kolory. Wielkość mierzy się tym, co oferujesz innym — nawet rywalom. Messi jest najpierw człowiekiem, a dopiero potem legendą. W czasie, gdy wielu postrzega rywalizację Realu z Barceloną jako wojnę, Messi przypomniał nam, że futbol to piękna gra. Niektóre momenty nie potrzebują goli — wystarczy człowieczeństwo.”
1
@MesQueUnClub_87 trochę jednak można, bo gość od początku był mega solidny, nigdy nie narzekał, grał gdzie było trzeba, wyprowadzał świetnie piłkę i ta jego charyzma od samego początku z nieustępliwym charakterem. Oczywiście jakaś wpadka się trafiła z racji może troche braku wzrostu na pozycji, ale i doświadczenia. Nie można jednak zapominać, że przyszedł za darmo i ze stosunkowo niskim kontraktem. A wypożyczenie było przymuszone ze względu na sytuacje finansową klubu. Moim zdaniem powinno się bardziej wspierać i doceniać tak oddanych barwom piłkarzy.
0
@Criss18Barca
Garcia - Kounde, Christensen, Martin, Balde - Raphinha, Bernal/Casado/Garcia, Pedri - Yamal, Torres, Rashford