1



Wzięliby Mo do końca sezonu na wypożyczenie jakby Liverpool opłacał 90% pensji? ;)

8

@626 nigdy za Realem, nigdy.

0



Rudiger ostatnio oazą zdrowia nie jest. Jakby się jeszcze on posypał to dopiero byłby lekki dramat.

0

@RosjaninBut ja życzę im po prostu samych porażek.

0

@Zoker jest po kontuzji więc pełni formy nie ma. Czego nie rozumiesz? Sie uczy to zrozumie;)

2

@KamQiX ja chcę tylko grać w piłkę.
Nie zadawaj mi takich pytań rasisto jeden Ty.

5



Się nie dziwię, że Alonso zabrakło słów i nie miał z czym iść do szatni. Jakie to jest piękne :)

4



Do jakich obrzydliwych ruchów posuwa się ten klub to jest niepojęte.

0

@Corr żeby Real zaczął grać lepiej, a przynajmniej wygrywać to przede wszystkim sędziowie muszą być po ich stronie.

1

@Rupert_Haubica chłop może z Alaves wyszedłby na LO, a tak pies pogrzebany.

1

Ależ czekam na pełnie formy Bernala i jego gre w środku pola na pełnych już obrotach razem z Pedrim. Oby chłopaka kontuzje omijały szerokim łukiem!

0

@sokot ale wcześniej wyłożył idealnie na kontre dla Realu przy wyniku 0:1. Poważnie nie mam pojęcia co chłop chciał tam wytworzyć.

0

@WiernyKibic111 mecz z Celtą już się skończył :D

6



No, także tego. Ogólnie to ten ostatni mecz odzwierciedla umiejętności jednego i drugiego ;)

1

Dajcie spokój, co wy żeście tam Celtowie narobili?! Weź tu teraz przez nich zaśnij człowieku! A rano praca...

5

Sędzia z cojones i nie ma śmietankowych gwiazdeczek.

1

Straciliśmy jedną bramkę więcej wczoraj...

6



Dawać już zimą!

6



Troszkę odetchnąłem.

2



Gość jest niesamowity, kocham GO! :)

3



Co tam się dzieje?

17



Rozbudza nadzieje.

2

Cały Fermin, nie potrafił, nie potrafi i pewnie nie będzie potrafił utrzymać równi formy.

0

@Barceloniarz987 a może nie może być de Jonga ;)

1

A może w tym lesie kontynuacje Złego Skrętu kręcili?

3

A to się już wysikać w spokoju lasu nie można?
Unia Europejska i tego nam zakaże? ;)

1

@MesQueUnClub_87 właśnie o tym mówię, cechowała Erica charyzma i nieustępliwość. Miał to coś, tą jakość, przeplataną błędami, jasne. Ale od początku dostrzegałem to, że jak nabierze doświadczenia to może być kozak grajek. Skróciłeś i uprościłeś to co pisałem wcześniej jednak ;)

7

GARETH BALE:

„W piłce był moment, który zmienił moje postrzeganie rywalizacji. Kiedy zmagałem się z przewlekłą kontuzją mięśni, która ciągnęła się za mną przez całą karierę, dostałem niespodziewaną wiadomość od trenera przygotowania fizycznego Realu Madryt. Powiedział: Leo pyta o Twój stan i chce pomóc’.

Co się stało potem? Osobny telefon od prywatnego lekarza Messiego, który zaproponował mi sprawdzony protokół leczenia i te same ćwiczenia rehabilitacyjne, które Leo stosował w 2013 roku. Polecił też specjalistyczną klinikę w Barcelonie, w której leczą wielu piłkarzy z najwyższego poziomu — tam rywalizacja jest równie intensywna, co na boisku.

Ten moment nauczył mnie, że prawdziwy profesjonalizm wykracza poza drużyny i kolory. Wielkość mierzy się tym, co oferujesz innym — nawet rywalom. Messi jest najpierw człowiekiem, a dopiero potem legendą. W czasie, gdy wielu postrzega rywalizację Realu z Barceloną jako wojnę, Messi przypomniał nam, że futbol to piękna gra. Niektóre momenty nie potrzebują goli — wystarczy człowieczeństwo.”

1

@MesQueUnClub_87 trochę jednak można, bo gość od początku był mega solidny, nigdy nie narzekał, grał gdzie było trzeba, wyprowadzał świetnie piłkę i ta jego charyzma od samego początku z nieustępliwym charakterem. Oczywiście jakaś wpadka się trafiła z racji może troche braku wzrostu na pozycji, ale i doświadczenia. Nie można jednak zapominać, że przyszedł za darmo i ze stosunkowo niskim kontraktem. A wypożyczenie było przymuszone ze względu na sytuacje finansową klubu. Moim zdaniem powinno się bardziej wspierać i doceniać tak oddanych barwom piłkarzy.

0

@Criss18Barca
Garcia - Kounde, Christensen, Martin, Balde - Raphinha, Bernal/Casado/Garcia, Pedri - Yamal, Torres, Rashford

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?