6



Robert tu wygląda jakby miał ze 60 lat ;)

7



Tylko przypomnę, że za to zagranie...Cubarsi otrzymał żółtą kartkę ;)

1

I Rashford kolejna asysta :)

2

Nie chce się patrzeć na te niechlujstwa, które my odpieprzamy.

0

@daniel32778 z jednej strony sprzedaje Perez, a z drugiej kluby arabskie dadzą i 300 baniek ;)

0

@Xxxbarca4ever może na nie, ale z już pewnie tak ;)

0

Viniciusa opchną za 200 baniek, Mbappe przesuną na jego ulubioną pozycję, a na 9 sprowadzą Haalanda i tyle go widzieli ;)

1



Żeby w dobie VAR takie cyrki odchodziły to jest istna kompromitacja.

1

@JanuszKorwinMikke próbował przecież i to była właśnie katastrofa. Powinien próbować Rashford.

2

No oczywiście, jeśli miasto i państwo wali na klub grube miliony, daje ulgi podatkowe na jakieś fikcyjne deale i pcha z każdej strony jak może. To wtedy można wydawać miliony, ściągać zawodników bez liczenia się z groszem, dawać im niebagatelne bonusy i kontrakty, a papier i tak wszystko przyjmie i wyprowadzi jak właśnie to jest przedstawiane. Od czasów Franco to trwa i pewnie jeszcze długo trwać będzie, tym bardziej jeśli ośmiesza zbankrutowany klub z Katalonii.

10

Przeczytałem tytuł i wystarczy. Nie chce mi się nawet tego czytać. Jakie oczekiwania? Przemęczyć ten sezon i adios. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślałby o przedłużaniu kontraktu z 37 czy 38 latkiem, jeszcze takiego kontraktu. Chwała chłopu za karierę, ale teraz zwyczajnie nie nadąża z niczym, a my potrzebujemy naprawdę klasy światowej 9 jeśli chcemy się liczyć w walce o najwyższe cele.

1

@Tasde a kto powinien się dostać?

2



Jestem w stanie się zgodzić z Cristiano. W końcu w Hiszpanii miał mniej lat i był w pełni formy :)

0

@APTAPT wole to są tarczycy, a my potrzebujemy też prawego obrońcy na ten mecz ;)

1

Mówiłem, że bez 9 to my w tym sezonie nie poszalejemy. Do tego jeszcze posypała się obrona, Olmo nie daje kompletnie nic jak wchodzi, gdzie w tamtym sezonie przynajmniej jak już był zdrowy to wnosił jakość i liczby. No i ten Yamal przygasł. Także ogólnie jak już nie ma Pedriego to klepiemy jak takie dołomony w poprzek boiska z czego nic nie wynika, a nawet taka Bruggia jest w stanie nas zaskoczyć i zranić jedną dzidą wybitą z obrony.

3

Mam to w czterech literach, nie mam zamiaru się poświęcać, jestem za bardzo zmęczony. Rano sprawdzę wynik. Przyjemnego oglądania. Dobranoc.

0

@MessiForeverTheBest Lewandowski, Olmo, Dro, Roony. Ja tam mimo wszystko doceniam :)

0

Trochę bez sensu znowu identyczny skład. No ale niech tam. Vamos! :)

0

@Bykunn bardziej chyba jakby nie byli pchani przez sędziów.

1

@Derpowsky to już nas mało obchodzi raczej :)

1

A co ten dziwak ma opaske kapitana?! :D
Nie no padłem! Hahahahaha :D

5

Ale Carrerasa to dziadek Salah dzisiaj niemiłosiernie wozi :D

0

@TR3YWAY byli jeszcze sędziowie :)

0

Konate kończy się kontrakt. Byłby dla nas dobrym wzmocnieniem?

0

W końcu dostali to na co zasłużyli, a posr... Kurtuła tym razem nie miał na tyle farta i umiejętności, żeby strzał w środek obronić.

1

@ViscaelBarca2007 odszedł ten, którego nie chcieliśmy pogonić. Natomiast ten, który miał być pogoniony, zwyczajnie wypiął się na Deco i bujać się będzie do końca kontraktu. A później wiadomo, w Anglii znajdzie się zapewne chętny, bonus za podpisanie dostanie, rozegra świetny pierwszy sezon i później jak już będzie się chciało. Taki to sposób na życie ;)

2

Bądźmy poważni. Sami gramy chłopakiem regularnie, najczęściej w pełnym wymiarze czasowym, a później dziadujemy i rządamy...

0

@kanver_ spisek! Wszędzie spisek! :)

0

Wróci Raphinha to będzie zdecydowanie łatwiej rotować.

0

Napewno się nie uda, ale gdyby tak się udało wypchnąć w zimowym okienku transferowym to byłoby pięknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?