10



Jeden z największych przekrętów na tak dużej imprezie.

0

@TaughtMule bank może nie pozwoli niepracować ;)

0

@FcPortoFan1999 kasa Misiu ;)

0

Oby Soldic wrócił do KSW.

0

@Technik to było pewne.

0

Ale Adamek ma szczęście, że to nie małe rękawice.

1



Ja pierdziele, co Hansi za okienko transferowe dostał to szok ;)
Nie liczę Garcii.

1

@July_6_BcN specjalnie założę ;)

1

@July_6_BcN gdzie znajde mail Krzyśka? ;)

1

Jest ktoś na La Rambli, kto może mi zorganizować walke z Najmanem? ;)
Nie chce pieniędzy, oddam na cele charytatywne :)

0

@TaughtMule obrał sposób na życie, nie ma co ;)

0

@adamek20151 a Ty kolego co oglądasz? ;)

0

@Dieselzor gdyby się przygotowywał to by tak nie wyglądał i tak się nie poruszał ;)

1

@TaughtMule ale to chyba najdłuższa walka Cesarza w karierze :D

0

Adamek z Soldicem to dziś? Ktoś, coś na priv?

0

Wszystko, wszystkim...
Ale z tymi torebkami to do końca ich pogięło?

1

@FcPortoFan1999 o kulturalnej imprezie w ciszy mówię, jak domownicy już ułożeni do snu ;)

0

@Hshdhrhdh sam czy z kumplami? ;)

0

Śpicie? Zastanawiam się...pił ktoś, kiedyś nocą w piwnicy? ;)

5



No pięknie, że gol Leo. Ale te dogranie ze środka pola do Alvareza to kto posłał?

2



Ale pięknie porobiony:)

24



Oby więcej takich akcji tej śmietankowej mierdki.

2

1

@MesQueUnClub_87 otóż to, mówiłem o tym właśnie po tym pytaniu o koralikach. Zamiast obrócić to w żart to napinka jak zbuntowana nastolatka.

10



Zawsze to tak wygląda? O koraliki wszyscy naskoczyli na prowadzącego wywiad, zresztą moim zdaniem bardzo niesłusznie. No ale tutaj? Co to w ogóle za obruszenie na normalnie zadane pytanie?

2



Jaki to był transfer, jaka to była skała w obronie!
Wszystko się zaczęło sypać jakby z chwilą podpisania nowego kontraktu...

25



Piękne :D

0

@LeszekFCB póki co oceniam okienko transferowe, nic więcej.

2



OMG! I jeszcze do tego ogarnięty trener.

0

@JohnKennedy z kilku powodów. Kiedyś może będzie okazja porozmawiać na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?