1

@escarabajo po prostu zluzować majty i tyle. Nie ma się co spinać;)

1

@12Frost12 sorry, ale jednak wole bazować na Flicku, który nie wahał się nawet przez moment z odstawianiem Casado po powrocie de Jonga.

0

@escarabajo Ciebie nie obchodzi, innych tak. Tobie przeszkadza pisanie tutaj o wątkach, które są w artykułach, innym nie. Wszystkim nie dogodzisz.

3

@Criss18Barca wiedział to doskonale i wykorzystał do swojej gry. Odchodzić tak naprawdę nigdy nie chciał z Bilbao.

1

@Faro środek pola Realu po odejściu Kroosa i Modrica to wrak. Więc pewnie się z Tobą zgodzę, że miałby z miejsca podstawowy skład ;)

0

@escarabajo błyszczeć? Na artykuły to raczej mało kto nawet zagląda. Stąd powód.

1

@norbi77 absolutnie, akurat z tym wypożyczeniem to się nie zgodzę. Hansi musi mieć pełną kontrolę nad chłopakiem na codzień i to tutaj musi być krok po kroku wprowadzany. Nikt za nas tego lepiej nie zrobi. To ogromna Perła ten chłopak!

2

To prawda jak co niektórzy mówią/piszą, że Flick wiedział na co się pisze przychodząc do Barcy. Moim jednak zdaniem, odczytując to chociażby z ciągłych zapewnień Laporty, Hansi liczył, a pewnie i miał obiecane na dużo więcej od następnego, czyli tego sezonu, który już się rozpoczął.

0

@Pnog37 a gdzie tam Fermin. Bez Pedriego nie ma kontroli, ktokolwiek by nie był w środku pola.

0

Przyglądając się w poprzednim sezonie grze Casado, wyobrażałem sobie i nie mogłem się doczekać powrotu Gaviego. Po to aby obejrzeć te dwójkę grającą razem w środku pola w najwyższej formie, obrzydzających do granic możliwości chęć gry przeciwnikowi w piłkę.

1

@July_6_BcN wtedy jak wesele trwa włącznie z weekendem.

1

@Safrani a może to ten ufok na kocu :D

1

@Mateo99 jeszcze u mechanika można spróbować ;)

0

@maroon a pasażerowie UFO to nie ufoludki?

0

@FcPortoFan1999 wódkę w sensie?

1

@maroon brzmi jak nazwa jakiegoś baru, ale by musiało być "U Foki" ;)

1



Ruszać z tymi sprzedażami i zbierać na transfer i rejestrację Isaka czy innego Lookmana! ;)

3

Real Madryt pozostaje NIEPOKONANY w pierwszym meczu sezonu ligowego przez 17 kolejnych sezonów (od 2009).

ŻADEN inny hiszpański klub nie może się pochwalić lepszym wynikiem w LaLiga.

I zaś, kolejny tytuł do gabloty :D

5

https://x.com/epicredcards/status/1957910884392845605

Wrócił i nadal jak był, tak dalej pustak.

0

@Who_you_mam o właśnie! Kiedyś PSG tak z Mbappe tworzył :)

3



Rany, gdyby tylko stał się jakiś cud i byłoby możliwe sprowadzić Isaka do nas...

0

Niech te szwagry lepiej Hansiego nie drażnią, bo jeszcze pierdzielnie to wszystko i zostawi w p...
Nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić co by to było.

1



Coś czuję, że jednak może do tego dojść. Pytanie czy zrobimy coś z tą kasą, czy będziemy w ogóle w stanie coś zrobić w kierunku wzmocnień...

1

@Frimpong dobre, dobre :D

1



Gratulacje!
A kontrakt kiedy? ;)

0

@VeB 1899 wątpię, że się zainteresujemy Pavardem, mając Kounde i Garcie. To tylko pismaki i piszą też, że to Inter zaoferował. Co do lewej flanki, ciekaw jestem jaki plan Flick ma na Torrentsa i czy widzi w nim spory potencjał.

0

@ProMILs kase na Isaka i jakiegoś LS niech lepiej ciułają;)

1



Betis :D padłem!
Za czapke gruszek i opłacanie 15% pensji chyba...

0



Kounde i Garcia, nie widzę kompletnie potrzeby.

0

@matirix20 na szczęście nie spina chłopaka to w ogóle ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?