Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo po prostu zluzować majty i tyle. Nie ma się co spinać;)
1
@12Frost12 sorry, ale jednak wole bazować na Flicku, który nie wahał się nawet przez moment z odstawianiem Casado po powrocie de Jonga.
0
@escarabajo Ciebie nie obchodzi, innych tak. Tobie przeszkadza pisanie tutaj o wątkach, które są w artykułach, innym nie. Wszystkim nie dogodzisz.
3
@Criss18Barca wiedział to doskonale i wykorzystał do swojej gry. Odchodzić tak naprawdę nigdy nie chciał z Bilbao.
1
@Faro środek pola Realu po odejściu Kroosa i Modrica to wrak. Więc pewnie się z Tobą zgodzę, że miałby z miejsca podstawowy skład ;)
0
@escarabajo błyszczeć? Na artykuły to raczej mało kto nawet zagląda. Stąd powód.
1
@norbi77 absolutnie, akurat z tym wypożyczeniem to się nie zgodzę. Hansi musi mieć pełną kontrolę nad chłopakiem na codzień i to tutaj musi być krok po kroku wprowadzany. Nikt za nas tego lepiej nie zrobi. To ogromna Perła ten chłopak!
2
To prawda jak co niektórzy mówią/piszą, że Flick wiedział na co się pisze przychodząc do Barcy. Moim jednak zdaniem, odczytując to chociażby z ciągłych zapewnień Laporty, Hansi liczył, a pewnie i miał obiecane na dużo więcej od następnego, czyli tego sezonu, który już się rozpoczął.
0
@Pnog37 a gdzie tam Fermin. Bez Pedriego nie ma kontroli, ktokolwiek by nie był w środku pola.
0
Przyglądając się w poprzednim sezonie grze Casado, wyobrażałem sobie i nie mogłem się doczekać powrotu Gaviego. Po to aby obejrzeć te dwójkę grającą razem w środku pola w najwyższej formie, obrzydzających do granic możliwości chęć gry przeciwnikowi w piłkę.
1
@July_6_BcN wtedy jak wesele trwa włącznie z weekendem.
1
@Safrani a może to ten ufok na kocu :D
1
@Mateo99 jeszcze u mechanika można spróbować ;)
0
@maroon a pasażerowie UFO to nie ufoludki?
0
@FcPortoFan1999 wódkę w sensie?
1
@maroon brzmi jak nazwa jakiegoś baru, ale by musiało być "U Foki" ;)
1
Ruszać z tymi sprzedażami i zbierać na transfer i rejestrację Isaka czy innego Lookmana! ;)
3
Real Madryt pozostaje NIEPOKONANY w pierwszym meczu sezonu ligowego przez 17 kolejnych sezonów (od 2009).
ŻADEN inny hiszpański klub nie może się pochwalić lepszym wynikiem w LaLiga.
I zaś, kolejny tytuł do gabloty :D
5
https://x.com/epicredcards/status/1957910884392845605
Wrócił i nadal jak był, tak dalej pustak.
0
@Who_you_mam o właśnie! Kiedyś PSG tak z Mbappe tworzył :)
3
Rany, gdyby tylko stał się jakiś cud i byłoby możliwe sprowadzić Isaka do nas...
0
Niech te szwagry lepiej Hansiego nie drażnią, bo jeszcze pierdzielnie to wszystko i zostawi w p...
Nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić co by to było.
1
Coś czuję, że jednak może do tego dojść. Pytanie czy zrobimy coś z tą kasą, czy będziemy w ogóle w stanie coś zrobić w kierunku wzmocnień...
1
@Frimpong dobre, dobre :D
1
Gratulacje!
A kontrakt kiedy? ;)
0
@VeB 1899 wątpię, że się zainteresujemy Pavardem, mając Kounde i Garcie. To tylko pismaki i piszą też, że to Inter zaoferował. Co do lewej flanki, ciekaw jestem jaki plan Flick ma na Torrentsa i czy widzi w nim spory potencjał.
0
@ProMILs kase na Isaka i jakiegoś LS niech lepiej ciułają;)
1
Betis :D padłem!
Za czapke gruszek i opłacanie 15% pensji chyba...
0
Kounde i Garcia, nie widzę kompletnie potrzeby.
0
@matirix20 na szczęście nie spina chłopaka to w ogóle ;)