Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To z jakimi tam słabiakami gramy w następnej rundzie LM? ;)
0
Ciekawe kogo Fermin ma na myśli...
0
@Bykunn co wy mi tu z jakimiś wywodami co robiony czy co można robić. Ja o wierze prawdziwej mówię, opartej na Słowie Bożym z Pisma Świętego Nowego Testamentu. Radzę otworzyć i się zapoznać, bo raczej nie jest znane skoro wypisuje się takie rzeczy.
7
Panie Prezydencie, niech Pan Bóg prowadzi!
2
https://x.com/grabarczyktomek/status/1952776466313179364
Spoczywajcie w pokoju [*]
12
Skąd ja to wiedziałem, że mowa o Gavim :)
1
Ktoś, coś więcej o chłopaku? Ma potencjał na pierwszą drużynę?
0
@Bogan dlatego wspominam też o Bartomeu. I tu masz rację, Marc jak miał z tym problem na początku przygody z nami, że nie gra to pobiegł do klubowych biur porozmawiać ;)
0
Że tacy ludzie biorą się za próbę zarządzania naszą Ojczyzną i Narodem. Chociaż, tam pewnie próby nawet nie ma, grunt żeby tylko swoje tematy pozałatwiać, nie zważając na cenę, a nawet własną reputacje. Dramat...
0
@Bogan pewnie nikt nie wiedział na jakich warunkach. A o tym, że tak zjedzie z formą to już nie wspomnę;)
1
@Jakchcesz widać jego jedynym wymaganiem jest już tylko dobrze zarabiać i spokojnie żyć, niekoniecznie grać ;)
0
Co za łeb, całe życie bał się rywalizacji i robił smród. A ten działający na szkodę klubu Bartomeu powinien wypłacać te wszystkie kontrakty ze swojej kieszeni.
28
Strach pomyśleć jak my byśmy ich jeszcze bardziej zmiażdżyli gdyby nie 12 zawodnik...
7
@JohnKennedy toć widać jaki chłop pisze :D
1
@Encore wszyscy na starcie mają po tyle samo punktów :)
1
Którędy podążysz świecie...
4
Boże...
1
Magiczny Nico póki co przed sezonem ;)
5
No i pięknie :)
0
@mordini123 mogliby z Isakiem pomylić się samolotami ;)
0
@Azi jednak wszyscy z nich wiedzieli jak brać i podpisywać niebotyczne pieniądze za Bartomeu, a jak przyszedł czas pomocy klubowi ich życia to ani Alba, Busquets czy nawet Pique nie zrzekli się nawet euro ponoć. Ponoć, bo był taki artykuł, ale czy prawdziwy to też kto wie...
Z drugiej jednak strony, taki Alba czy Busi zwyczajnie już nie domagali, de Jong ma jakiś szalony kontrakt, nieodpowiedni nawet wtedy gdyby był w najwyższej formie, a zarejestrowanie Leo z takim kontraktem było po prostu niemożliwe do zrealizowania po wygaśnięciu umowy.
0
@misterio ofert miał sporo, mógł równie dobrze odejść i pogodzić się z tym, że do swojej pełni formy już nie wróci. Przynajmniej nie w Barcelonie.
10
To jakieś prima aprilis w Katalonii czy o co chodzi?
1
@LambiPL będzie, ale sam chłop uważa, że nie dłużej niż trzy miesiące i to wystarczy;)
1
O rany...
Spoczywaj w pokoju [*]
Byłeś filarem defensywy tej drużyny, która rozkochała w sobie świat piłkarski w sezonie zdobycia Pucharu LM.
2
Tyle lat go broniłem, ale teraz co mnie wpienia...
0
@lithotripter widzę barwy zobowiązują.
2
@Jakchcesz wszędzie tylko same manipulacje i kłamstwa dla dobra własnych interesów i swoich czterech liter.
1
@Faro szczelna, nie do przejścia.
1
@tbas tak, to wiem i trochę tu popłynąłem. Chodzi mi bardziej o odzyskanie formy i tego czegoś co miał, czegoś co pozwoliło na tuszowanie wszelkich innych niedociągnięć. Nie chce oglądać Raphinhi jako kolejnej "gwiazdeczki", nie chce żeby się zmieniał pod tym kątem, chce Raphinhi przede wszystkim zapierdzielającego i skromnego jak nas do tego przyzwyczaił. Wtedy jestem pewien, że reszta w końcu przyjdzie.