Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lingardinho załatwia sobie transfer.
7
Nic tylko się uśmiechnąć :)
1
@Eto'o9 R10 Podoba się czy nie, Araujo jest szykowany w nowym sezonie na ŚO pierwszego wyboru :)
3
Leo bardziej się grzeje w tej MLS niż w profesjonalnej piłce...
2
Ten jak załaduje to już brzydko nie jest ;)
0
Ale tłuczemy Japończyków w trzecim secie :)
1
Wchodzi! :)
4
@Gibbon_FCB Ty w autobus Valverde nadal wierzysz ;)
0
@La Pulgaa nie wytłumaczysz;)
0
@SinMistico faktycznie dramat, nie ma po co do sezonu podchodzić w ogóle.
0
@Kgorecki2500 Torresa nie ruszam. I jak nie lubicie? Gdyby nadażyła się okazja sprowadzenia takiej 9 to nie zawahałbym się jednak :)
0
@adamek20151 mam na myśli wizualnie :)
1
@malypuzon nic tylko się cieszyć zatem.
0
@karci0 nie przystoi to przegrywać w sezonie 4 klasyki z rzędu.
0
@adamek20151 ja złapałem;)
0
@adamek20151 w ogóle chyba za bardzo przykłada się do tego, żeby zrobić się na Dinho;)
0
Sam Hansi podkreślał jak ogromnie ciężkie warunki atmosferyczne panują. Gra i same odczucia zawodników wyglądają pewnie w ten sposób, jakby mieli na sobie dodatkowe 20-30 kg wagi i biegali w mule po kostki. Ale spokojnie, to zaprocentuje w przygotowaniach, a efekty mamy zobaczyć w trakcie sezonu.
3
@tbas no właśnie, leci z automatu już. Niewiadomo czego dobrego by teraz nie zrobił to i tak pocisk z każdej strony.
7
Co trzeba mieć w głowie, żeby w sytuacji ze stratą bramki winić Araujo :)
0
Kto asystował przy naszych bramkach?
1
@ZiggyStardust pod koniec sezonu już jednak należało się obawiać czy jeszcze kiedyś powtórzy coś takiego.
1
@Kgorecki2500 Lewy do Arabii, Fermin do Chelsea i kasa jest :D
0
Bliżej ma do Barcelony niż do Liverpoolu aktualnie więc działać tam szwagry! ;)
2
Czas Araujo nadchodzi! Kto jak kto, ale Hansi zrobi z chłopa pożytek klasy światowej, wierzę w to mocno :)
2
Pokładam w chłopaku ogromne nadzieje.
Życzę mu aby kontuzje omijały szerokim łukiem, a nam cieszenia i podziwiania jego maestrii piłkarskiej w środku pola :)
1
No proszę jaka Opatrzność nad nami czuwa :)
4
Oby Marcus konkretnie odpalił! :)
1
@fejkenq Czarnobyl
0
@Deviler w klubie panują pozytywne odczucia.
1
@Bogan sezon 96/97, czas w którym zacząłem wielką przygodę i miłość do tego wspaniałego klubu. Nie może być innego wyboru :)
https://players.fcbarcelona.com/en/chronology/1996
A tak podobały mi się też te z żółtymi kołnierzykami - 10/11
I te bez kombinacji - 06/07 lub 14/15