Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo ładnie. Zawsze to jeden czy dwa treningi dla Rashforda więcej. Wyspać się dobrze i jutro lecimy :)
0
@bart_azz i zaczynać presezon bez odpoczynku czy wchodzić od razu w lige bez treningu? ;)
1
Rashford nadąża? ;)
3
@pioz123 bo my jesteśmy akurat w takiej sytuacji finansowej, żeby siedzieć sobie spokojnie i trenować na własnym podwórku...
8
Romeu to mogą dostać co najwyżej.
5
Czy to ten czas? Oby :)
2
Wow! Ale zaskoczenie, większość mediów podawała 19.
0
@Crashynski tylko Isak.
0
@Mokaczino o nim jednak pisano zanim zaczął trenować z pierwszą drużyną.
3
Całkiem niezła kasa. Ciekawe jak to się skończy.
0
@Mokaczino Virgil?
3
Cieszy niezmiernie zadowolenie Flicka z chłopaka :)
2
Ruszcie już z tymi sprzedażami, bo słabo to wygląda póki co.
5
@Mixtape sami składaliśmy wniosek o te wyjazdy.
6
Nie mogę się doczekać :)
9
Szaleje już ;)
5
Plan na jutrzejsze zaprezentowanie Rashforda.
2
@Kaktusek taki walczak do nas to by było coś :)
2
@DTMisTheBest nie dałbym rady donieść, wypiłbym większość.
0
Tylko co to dało? Dalej już akcji nie pokazali? ;)
0
Oby ta saga znalazła w końcu swój finał.
11
Życzę Marcusowi jak najlepiej!
1
@Chucky no to fakt, ale Arsene jest fachowcem zaraz za nimi ;)
Może i oby się w końcu pomylili ;)
0
@Aragorn33 ten zwolniony agent i rzekoma chęć odnowienia kontraktu z ustępstwami to już od ładnych paru tygodni się cięgnie...
2
Trochę mało śmieszne to już się robi...
8
Arsene zna się na piłce jak mało kto :)
6
Każdy trening to maksymalne zaangażowanie Joana z tego co mówią :)
6
Pięknie pasują Marcusowi te barwy :)
0
@BORO_12 Roony pewnie pojedzie, bo ma nawet zapis, że będzie balansował między pierwszy, a drugą drużyną więc pewnie z automatu się już liczy, tym bardziej na presezon. Ale czy 4-5 to możliwe? Przecież Hansi coś wspominał o trzech miejscach dla zawodników z drugiej drużyny...
0
@ali3gator żaden Cancelo, oby nie.