0



Bardzo ładnie. Zawsze to jeden czy dwa treningi dla Rashforda więcej. Wyspać się dobrze i jutro lecimy :)

0

@bart_azz i zaczynać presezon bez odpoczynku czy wchodzić od razu w lige bez treningu? ;)

1



Rashford nadąża? ;)

3

@pioz123 bo my jesteśmy akurat w takiej sytuacji finansowej, żeby siedzieć sobie spokojnie i trenować na własnym podwórku...

8



Romeu to mogą dostać co najwyżej.

5



Czy to ten czas? Oby :)

2



Wow! Ale zaskoczenie, większość mediów podawała 19.

0

@Crashynski tylko Isak.

0

@Mokaczino o nim jednak pisano zanim zaczął trenować z pierwszą drużyną.

3



Całkiem niezła kasa. Ciekawe jak to się skończy.

0

@Mokaczino Virgil?

3



Cieszy niezmiernie zadowolenie Flicka z chłopaka :)

2



Ruszcie już z tymi sprzedażami, bo słabo to wygląda póki co.

5

@Mixtape sami składaliśmy wniosek o te wyjazdy.

6



Nie mogę się doczekać :)

9



Szaleje już ;)

5



Plan na jutrzejsze zaprezentowanie Rashforda.

2

@Kaktusek taki walczak do nas to by było coś :)

2

@DTMisTheBest nie dałbym rady donieść, wypiłbym większość.

0



Tylko co to dało? Dalej już akcji nie pokazali? ;)

0



Oby ta saga znalazła w końcu swój finał.

11



Życzę Marcusowi jak najlepiej!

1

@Chucky no to fakt, ale Arsene jest fachowcem zaraz za nimi ;)
Może i oby się w końcu pomylili ;)

0

@Aragorn33 ten zwolniony agent i rzekoma chęć odnowienia kontraktu z ustępstwami to już od ładnych paru tygodni się cięgnie...

2



Trochę mało śmieszne to już się robi...

8



Arsene zna się na piłce jak mało kto :)

6



Każdy trening to maksymalne zaangażowanie Joana z tego co mówią :)

6



Pięknie pasują Marcusowi te barwy :)

0

@BORO_12 Roony pewnie pojedzie, bo ma nawet zapis, że będzie balansował między pierwszy, a drugą drużyną więc pewnie z automatu się już liczy, tym bardziej na presezon. Ale czy 4-5 to możliwe? Przecież Hansi coś wspominał o trzech miejscach dla zawodników z drugiej drużyny...

0

@ali3gator żaden Cancelo, oby nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?