Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jest piękna! Przypominająca bramkę Ronaldinho z czubka buta w meczu z Chelsea. Ależ to był majstersztyk z odrobiną szczyptą poezji. Szkoda, że odpadliśmy wtedy...
2
@mr Barca mają chociaż jakiś puchar pocieszenia? Jak Real Madryt - trofeum wyeliminowania Barcelony w półfinale LM.
0
Fati opuszcza Bracelone wściekły.
Oby ta wściekłość przełożyła się na prace :)
0
Dobry chłopak, naprawdę Go cenie. Ale to dla nas mógłby być bardzo duży zastrzyk gotówki. Jeśli Jego transfer wiązałby się z potrzebą do przyjścia klasowego skrzydłowego czy środkowego napastnika, to jestem na tak. W przedniej formacji mamy największe potrzeby obecnie.
0
Różne standardy po prostu w zależności od punktu siedzenia;)
2
Mądrego to i dobrze by było posłuchać. No właśnie, mądrego...
3
Warto przeczytać.
5
Co za kot!
1
Czekamy :)
4
Boże co za tragedia...
Niech Pan przyjmie duszę zmarłej do Swojego Królestwa [*]
9
I to jest transfer!
1
Barca podkręca tempo, Nico coraz bliżej!
3
Hansi naprawił chłopa dosłownie na każdej płaszczyźnie :)
2
@LukaszFan i jeszcze ten jeździec bez głowy...
0
Może w końcu pójdą po rozum do głowy ;)
0
@La Pulgaa za jednym piciem raz kac leczony. Same korzyści dla trenera.
0
@kuz powiem więcej, zawodnik sam wpłaca swoją klauzulę i wykupuje swoją karte.
3
@blakkudium od nas nikogo nie chcą?
1
Wojt to jest klasa sama w sobie.
0
Oby się znalazł jakiś pracodawca, który przekona Christensena w to lato.
0
@partymaker jakby co to możemy Mareczkiem, ewentualnie Inakim poratować.
0
Wymienić z Liverpoolem na Konate :)
0
Oczywiście, za tak :)
0
@kuz a od kiedy to audytorami zostali? ;)
0
@directedbyfcb daleko od La Rambli ta strona? ;)
1
10 sierpnia wracamy już na Camp Nou?! :)
0
Ale idzie robota. Ciekawe na jakich warunkach.
11
Tego Kubo to bym u nas jeszcze pooglądał. Szkoda, że pozycja Yamala. Ale ten rynek azjatycki jeszcze bardziej by rozruszał.
0
Kolejna kasa i zwolnienie środków FFP na dniach się szykuje :)
0
Jest ktoś ciekawy z Lyonu do wyciągnięcia? ;)