7



Jest piękna! Przypominająca bramkę Ronaldinho z czubka buta w meczu z Chelsea. Ależ to był majstersztyk z odrobiną szczyptą poezji. Szkoda, że odpadliśmy wtedy...

2

@mr Barca mają chociaż jakiś puchar pocieszenia? Jak Real Madryt - trofeum wyeliminowania Barcelony w półfinale LM.

0



Fati opuszcza Bracelone wściekły.
Oby ta wściekłość przełożyła się na prace :)

0



Dobry chłopak, naprawdę Go cenie. Ale to dla nas mógłby być bardzo duży zastrzyk gotówki. Jeśli Jego transfer wiązałby się z potrzebą do przyjścia klasowego skrzydłowego czy środkowego napastnika, to jestem na tak. W przedniej formacji mamy największe potrzeby obecnie.

0



Różne standardy po prostu w zależności od punktu siedzenia;)

2



Mądrego to i dobrze by było posłuchać. No właśnie, mądrego...

3



Warto przeczytać.

5



Co za kot!

1



Czekamy :)

4



Boże co za tragedia...
Niech Pan przyjmie duszę zmarłej do Swojego Królestwa [*]

9



I to jest transfer!

1



Barca podkręca tempo, Nico coraz bliżej!

3



Hansi naprawił chłopa dosłownie na każdej płaszczyźnie :)

2

@LukaszFan i jeszcze ten jeździec bez głowy...

0



Może w końcu pójdą po rozum do głowy ;)

0

@La Pulgaa za jednym piciem raz kac leczony. Same korzyści dla trenera.

0

@kuz powiem więcej, zawodnik sam wpłaca swoją klauzulę i wykupuje swoją karte.

3

@blakkudium od nas nikogo nie chcą?

1



Wojt to jest klasa sama w sobie.

0



Oby się znalazł jakiś pracodawca, który przekona Christensena w to lato.

0

@partymaker jakby co to możemy Mareczkiem, ewentualnie Inakim poratować.

0



Wymienić z Liverpoolem na Konate :)

0



Oczywiście, za tak :)

0

@kuz a od kiedy to audytorami zostali? ;)

0

@directedbyfcb daleko od La Rambli ta strona? ;)

1



10 sierpnia wracamy już na Camp Nou?! :)

0



Ale idzie robota. Ciekawe na jakich warunkach.

11



Tego Kubo to bym u nas jeszcze pooglądał. Szkoda, że pozycja Yamala. Ale ten rynek azjatycki jeszcze bardziej by rozruszał.

0



Kolejna kasa i zwolnienie środków FFP na dniach się szykuje :)

0

Jest ktoś ciekawy z Lyonu do wyciągnięcia? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?