Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wygłupiaj się chłopie ;)
0
@Faro wydaje mi się, że czytałem kiedyś odnośnie tego, że jak zawodnik jest wyrejestrowany, to mimo tego, że będziemy opłacać jakąś część jego pensji, to nie jest to wliczane to zasady ffp.
1
Jak to jest w przypadku wypożyczenia i opłacania przez nas większości tygodniówki? Liczy się to do zasady fair play?
0
Poczekajmy, kilka razy już zgłaszał aspiracje do gry w pierwszym składzie, a w spotkaniu z nami pokazał szczyptę magii, znikając na zawołanie. To tylko Pachuca...
Nie przeczę, że talent chłopak ma, no ale powoli byłby już czas pokazywać swoje umiejętności z najlepszymi.
39
Jakoś tak zawsze wywołuje uśmiech na twarzy ;)
9
Moja również.
3
Widział ktoś chłopaka w akcji, chociażby w LM?
4
A co to tam się dzieje? ;)
1
To może być piękne okienko. Nie chcę być zbyt bardzo wybredny, ale po zakontraktowaniu Garcii i Williamsa, zamiast Grimaldo i Perisica wolałbym Carrerasa i Sona :D
A tak na serio to będę mega zadowolony jak już domkniemy te dwa pierwsze transfery:)
1
@vangoor obsesja jakaś?
1
@jacobFCB Carreras, to by było coś! No ale nie będę zachłanny aż tak ;)
0
@patrykzmc2000 jeszcze niejedno ponoć ;)
9
Pierwsze znajomości ;)
5
Wątpiłem w Deco przyznam, ale chłop co ma cojones! ;)
4
Yamal i Kounde ;)
5
Takie nie powiem, nawet cieszy ;)
1
Ktoś zna? :)
3
Po chudych latach, nastają te tłuste. Gdzie możemy wyławiać nasze perełki La Masii do pierwszej drużyny :)
0
@jacobFCB do dziś zastanawiam się co odwalił Real...
0
@SelloutCrowd gra kombinacyjna, technika, strzał z dystansu, wykończenie, mobilność to wszystko przemawia na korzyść Isaka.
1
Jeśli o mnie chodzi, to postawiłbym na Isaka :)
0
@blakkudium czytałem, że 36...
0
@jacobFCB nieeee! Biały Makelele to już Casado, tyle że z lepszym podaniem ;)
0
@lj89 obecnie Neymar napewno ;)
2
Tak sobie myśle...jeśli faktycznie Nico trafi do nas, to taki Lewy będzie dopiero wyglądał jak kij w szprychy w tym całym mechaniźmie.
Swoją drogą, te ponad 30 baniek kontraktu Roberta to jakiś śmiech na sali.
5
Żadne Arabie czy MLS-y nawet?
25
https://x.com/FcbLaura/status/1935473249296568802
Niezłe :D
0
@konrad1661 otóż ma, nawet same komentarze pod postem czasem warto poczytać ;)
0
@konrad1661 jest funkcja tłumaczenia.
3
Oby, oby...