Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca jeszcze nawet presezon się nie zaczął, a już tam pręży muskuły w portalach społecznościowych ;)
0
W ogóle to Robert tak delikatnie uświadamiany, że będzie odgrywał coraz to mniejszą rolę w zespole w nowym sezonie...
Kto wie, może zdecyduje się już teraz na jakiś krok w stronę Arabii czy innych MLS-ów ;)
3
Ale wchodzi... :)
2
Ze Lucas!
0
@kanver_ wybacz ale, jednak zaufam Hansiemu jeśli Go chce ;)
2
Ponoć Hansi widzi w chłopaku ogromny potencjał. Bardzo ciekawy i bardzo wszechstronny zawodnik, ciekawy jestem Jego presezonu.
13
Pamiętam jak pięknie wchodził do drużyny... :)
6
Podoba mi się to :)
19
O rany, padam! Czy mógłby mnie ktoś poszkodować? :D
0
Ibrahim Konate ma jeszcze rok kontraktu. Wiedzielibyście Go grającego w naszych barwach? Albo czy gdyby była taka możliwość to wymienilibyście już w tym okienku na Araujo?
0
Ale to chyba włącznie z awansami z Barcy B i przedłużeniem kontraktów;)
1
No i pod kątem FFP też ładnie się wszystko rozłoży :)
0
@BORO_12 się śmiej;)
0
Z tych lepszych opcji zostaje już tylko Jan Urban?
3
Myślę, że kolejny dobry deal robimy.
0
@Encore miałbym lepsze propozycje dla United. Pau Victor, Pablo Torre, Ansu Fati...
0
@AlphaNumeric chciałbym aby dziś takie drobne wpłynęły na moje konto :)
9
Poważne źródło. Nic tylko czekać pozostaje, oby jak najszybciej wszystko domknąć i jechać już z Nico na presezon:)
3
No mam nadzieje, że zapłacą, a nie tylko chcą zapłacić... ;)
1
@VeB 1899 ma być od razu wypożyczony albo grać w Barcelonie B. Yamal nie ma się co martwić na zapas ;)
0
@szela1899 w sensie sprzedali, tak?
0
Po co United jakiś Ryan Mbeumo za...nie wiem, 60 baniek? Za tyle możemy im sprzedać Pau Victora i Pablo Torre, a za drugie tyle pomyślelibyśmy nawet nad Fatim :)
0
@Eto'o9 R10 Cancelo jest tak cienki, że bania mała.
4
https://x.com/MiguelLopezNEWS/status/1937231830198931843
Wolałbym już tego Theo Hernandeza.
4
Za rok do wzięcia za free ;)
13
Dobrego i błogosławionego Dnia Ojca :)
5
Kolejny dobry krok w kierunku poprawy FFP i przybliżeniu do podpisania Nico :)
3
Jechany czasami tutaj niemiłosiernie Deco, a robi robotę i widać, że pracuje skutecznie i bez rozgłosu na przełomie całego sezonu :)
0
@Katalończyk 99 mam takie samo zdanie, ale realia są inne, a zwolnić środki w kasie trzeba.
0
@Faro to słabo w takim razie. Monaco opłaci pewnie z 30% pensji Ansu.