0

@Criss18Barca jeszcze nawet presezon się nie zaczął, a już tam pręży muskuły w portalach społecznościowych ;)

0

W ogóle to Robert tak delikatnie uświadamiany, że będzie odgrywał coraz to mniejszą rolę w zespole w nowym sezonie...
Kto wie, może zdecyduje się już teraz na jakiś krok w stronę Arabii czy innych MLS-ów ;)

3



Ale wchodzi... :)

2



Ze Lucas!

0

@kanver_ wybacz ale, jednak zaufam Hansiemu jeśli Go chce ;)

2



Ponoć Hansi widzi w chłopaku ogromny potencjał. Bardzo ciekawy i bardzo wszechstronny zawodnik, ciekawy jestem Jego presezonu.

13



Pamiętam jak pięknie wchodził do drużyny... :)

6



Podoba mi się to :)

19



O rany, padam! Czy mógłby mnie ktoś poszkodować? :D

0

Ibrahim Konate ma jeszcze rok kontraktu. Wiedzielibyście Go grającego w naszych barwach? Albo czy gdyby była taka możliwość to wymienilibyście już w tym okienku na Araujo?

0



Ale to chyba włącznie z awansami z Barcy B i przedłużeniem kontraktów;)

1



No i pod kątem FFP też ładnie się wszystko rozłoży :)

0

@BORO_12 się śmiej;)

0



Z tych lepszych opcji zostaje już tylko Jan Urban?

3



Myślę, że kolejny dobry deal robimy.

0

@Encore miałbym lepsze propozycje dla United. Pau Victor, Pablo Torre, Ansu Fati...

0

@AlphaNumeric chciałbym aby dziś takie drobne wpłynęły na moje konto :)

9



Poważne źródło. Nic tylko czekać pozostaje, oby jak najszybciej wszystko domknąć i jechać już z Nico na presezon:)

3



No mam nadzieje, że zapłacą, a nie tylko chcą zapłacić... ;)

1

@VeB 1899 ma być od razu wypożyczony albo grać w Barcelonie B. Yamal nie ma się co martwić na zapas ;)

0

@szela1899 w sensie sprzedali, tak?

0

Po co United jakiś Ryan Mbeumo za...nie wiem, 60 baniek? Za tyle możemy im sprzedać Pau Victora i Pablo Torre, a za drugie tyle pomyślelibyśmy nawet nad Fatim :)

0

@Eto'o9 R10 Cancelo jest tak cienki, że bania mała.

4

https://x.com/MiguelLopezNEWS/status/1937231830198931843

Wolałbym już tego Theo Hernandeza.

4



Za rok do wzięcia za free ;)

13



Dobrego i błogosławionego Dnia Ojca :)

5



Kolejny dobry krok w kierunku poprawy FFP i przybliżeniu do podpisania Nico :)

3



Jechany czasami tutaj niemiłosiernie Deco, a robi robotę i widać, że pracuje skutecznie i bez rozgłosu na przełomie całego sezonu :)

0

@Katalończyk 99 mam takie samo zdanie, ale realia są inne, a zwolnić środki w kasie trzeba.

0

@Faro to słabo w takim razie. Monaco opłaci pewnie z 30% pensji Ansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?