Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dajcie spokój! Najbardziej jestem wkur...tym jaka to łatwa robota wyszła! Nic, dosłownie nic ten Dubois nie pokazał!
Myślał, że wystraszy Ustka tym nokautem na AJ?
1
Ile tyle się kur...napajacował Dubois!
Brawa, wielkie brawa dla cruisera, który zdominował wagę ciężką! Niepojęte!
1
Oglądam Usyk-Dubois. Powie mi ktoś czy Rashford wylądował?
0
Im dalej w las tym gorzej dla Duboisa. Choć to jest ciężki niesamowity i jeden konkretny cep może załatwić sprawe. Choć póki co... no właśnie.
0
Czy to będzie łatwa walka dla Usyka jednak?
1
@blakkudium niech mi nawet tego nie robi! Licze na chłopa w przyszłym sezonie u nas, jak już Robert zwolni ten nienormalny kontrakt.
2
@Derean ja się jaram dodatkowo jeszcze z jednego powodu. Zawsze bardzo chciałem, żeby do nas trafił jak był jeszcze młodziutki w United. Pewnego sezonu jak kończył mu się kontrakt, pojawiły się nawet plotki o naszym zainteresowaniu, ale wtedy wiadomo...spory przesyt w pierwszej linii mieliśmy. A teraz, wierzę bardzo w chłopaka dla dobra wszystkich nas!
0
@Criss18Barca widocznie Ci, nie mogą uważać tego jako zawód ;)
Chyba nie mam się martwić o tą reszte? To ich wybory. Pracując np. za najniższą krajową w PL, ile by zarobili? Jakieś 50 tys. PLN? ;)
0
@MsBarca liczę na prawdziwego ciężkiego jednak z nokautem. Niech wygra Dubois ;)
1
@Lionel_Messi10 slow motion...
0
@ZuczekFCB1899 euro kobiet?
1
Jakiego pochodzenia ten chłopak jest?
1
@Criss18Barca a ile wyciągnie za walke i reklamy? ;)
0
@xvcWinterSoldier oni walczyli razem? Nie trawie Narkuna, chyba nie czułem nigdy takiej niechęci do żadnego innego zawodnika sztuk walk jak właśnie do niego.
5
Hokus, Pokus! Czary, Mary! Hansi doprowadza forme Rashforda do klasy światowej aż nie do wiary! Aż będą przechodziły nam wszystkim ciary!
0
A La Rambla jak obstawia? Dubois czy Usyk?
3
Rzućcie proszę walką Usyk-Dubois na priv :)
1
Brawo Wójcik! Lubię gościa i bardzo się cieszę, że wygrał. Choć przyznam szczerze, że nie dawałem mu zbyt wielkich szans z tym Czołgiem :)
1
O której Usyk - Dubois?
0
@partymaker skrobnij coś tam na priv proszę :)
0
Walka Usyk - Dubois jest transmitowana na jakimś niepłatnym kanale?
1
@Luciano99 o tym też pisałem już wczoraj, jaki świetny transfer w sam raz na zamydlenie oczu ;)
0
@krycha2201 dziś też nie lubię :D
1
Powrotu na Camp Nou nie ma, a wzmocnienia na LS ani widu...
Dobrze, że trafiają się nam kolejne tłuste lata ze złotymi rocznikami młodzieży.
1
@Mroziu próba przytłumienia braku transferu klasowego LS, którego jakże bardzo potrzeba.
2
@Dejvo a to Yamal dostał nowy kontrakt?! Jeszcze może z podwyżką?! Za darmo grać powinien przestępca jeden!
2
Ja pier...ale ten świat jest konkretnie popieprzony! Przepraszam...zatrudnia konkretnie popieprzonych ludzi!
1
@PatrychoO wspólnie z Yamalem wyprawił.
0
@Uukasz_93 pierd...jutro do roboty nie idę!
A witam serdecznie kierownika kochanego... ;)
0
@Encore w które lato to Atletico ruchów ciekawych nie robiło? ;)