1

@Hadziuk w sobote to odpracować nierobie jeden, to co żeś w tygodniu przesiedział!

3



Z jednej strony można by się wkurzyć, ale z drugiej cieszy realne podejście do sytuacji i należy też korzystać z La Masii, którą obradza nam w piękne talenty obecnych, złotych roczników.

2

@Hadziuk tu Kierownik Złoty.

0



Osobiście, gdyby przyszła świetna oferta, wybrałbym z bólem serca, ale jednak Fermina.

0

@Rifek a czy kolega wstawiający ten post pisał ile zarobiliśmy czy za ile sprzedaliśmy?

3

@Rifek 30% na konto Girony, a nie 50.
Poza tym, wynegocjowane nadal 12.

5

@Roobo najlepsze materace i prześcieradła w Madrycie.

2

@cules100pro coś koło północy czasu polskiego.

0



Trudno się nie zgodzić.

1

@macio_944 napewno prócz Lewego :D
Ania by mu tam dała %! Już to widzę jak z alkomatem na powrocie czekała :D

9



To jest swój chłop! :D

2



Świetna informacja.

3

@Comentateiro a koniec końców, Barca zgarnia na koniec sezonów największą liczbę pucharów ;)

0



Bardzo ładnie. Zawsze to jeden czy dwa treningi dla Rashforda więcej. Wyspać się dobrze i jutro lecimy :)

0

@bart_azz i zaczynać presezon bez odpoczynku czy wchodzić od razu w lige bez treningu? ;)

1



Rashford nadąża? ;)

3

@pioz123 bo my jesteśmy akurat w takiej sytuacji finansowej, żeby siedzieć sobie spokojnie i trenować na własnym podwórku...

8



Romeu to mogą dostać co najwyżej.

5



Czy to ten czas? Oby :)

2



Wow! Ale zaskoczenie, większość mediów podawała 19.

0

@Crashynski tylko Isak.

0

@Mokaczino o nim jednak pisano zanim zaczął trenować z pierwszą drużyną.

3



Całkiem niezła kasa. Ciekawe jak to się skończy.

0

@Mokaczino Virgil?

3



Cieszy niezmiernie zadowolenie Flicka z chłopaka :)

2



Ruszcie już z tymi sprzedażami, bo słabo to wygląda póki co.

5

@Mixtape sami składaliśmy wniosek o te wyjazdy.

6



Nie mogę się doczekać :)

9



Szaleje już ;)

5



Plan na jutrzejsze zaprezentowanie Rashforda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?