0

@adamek20151 mam na myśli wizualnie :)

1

@malypuzon nic tylko się cieszyć zatem.

0

@karci0 nie przystoi to przegrywać w sezonie 4 klasyki z rzędu.

0

@adamek20151 ja złapałem;)

0

@adamek20151 w ogóle chyba za bardzo przykłada się do tego, żeby zrobić się na Dinho;)

0

Sam Hansi podkreślał jak ogromnie ciężkie warunki atmosferyczne panują. Gra i same odczucia zawodników wyglądają pewnie w ten sposób, jakby mieli na sobie dodatkowe 20-30 kg wagi i biegali w mule po kostki. Ale spokojnie, to zaprocentuje w przygotowaniach, a efekty mamy zobaczyć w trakcie sezonu.

3

@tbas no właśnie, leci z automatu już. Niewiadomo czego dobrego by teraz nie zrobił to i tak pocisk z każdej strony.

7

Co trzeba mieć w głowie, żeby w sytuacji ze stratą bramki winić Araujo :)

0

Kto asystował przy naszych bramkach?

1

@ZiggyStardust pod koniec sezonu już jednak należało się obawiać czy jeszcze kiedyś powtórzy coś takiego.

1

@Kgorecki2500 Lewy do Arabii, Fermin do Chelsea i kasa jest :D

0



Bliżej ma do Barcelony niż do Liverpoolu aktualnie więc działać tam szwagry! ;)

2



Czas Araujo nadchodzi! Kto jak kto, ale Hansi zrobi z chłopa pożytek klasy światowej, wierzę w to mocno :)

2



Pokładam w chłopaku ogromne nadzieje.
Życzę mu aby kontuzje omijały szerokim łukiem, a nam cieszenia i podziwiania jego maestrii piłkarskiej w środku pola :)

1



No proszę jaka Opatrzność nad nami czuwa :)

4



Oby Marcus konkretnie odpalił! :)

1

@fejkenq Czarnobyl

0

@Deviler w klubie panują pozytywne odczucia.

1

@Bogan sezon 96/97, czas w którym zacząłem wielką przygodę i miłość do tego wspaniałego klubu. Nie może być innego wyboru :)

https://players.fcbarcelona.com/en/chronology/1996

A tak podobały mi się też te z żółtymi kołnierzykami - 10/11

I te bez kombinacji - 06/07 lub 14/15

0

@PatrykBarca tak, świetna informacja. Może zainteresują się też niechcianym "towarem". Warto utrzymywać dobre relacje. Tylko, żeby zawodnicy przychylniej podchodzili do przeprowadzki.

0

@Walpiano Roony też dla nas strzelił, a do tego młodziutki Dro;)

1



Arabia zaczyna się koło nas kręcić ;)

1

@tbas niech płacą tyle, żeby starczyło na wykupienie Isaka i jego kontrakt ;)

2

@blakkudium domyślam się, że pewnie nie wystarczy. Ale może jakaś sprzedaż i kto wie...
Nigdy, nie mów nigdy. Kounde już był w Chelsea, a Raphinha też jedną nogą w jakimś innym klubie przed przenosinami do nas ;)
Rozmarzyłem się po prostu, lubię tego gościa więc sam rozumiesz... ;)

2

@blakkudium dopinać te umowy z Kongiem i brać chłopa do nas ;)

0

@BORO_12 nie strasz mi tym Lewym tylko proszę. Liczę, że będzie jednak bomba transferowa i w przyszłym roku nasze finanse będą na znacznie lepszym poziomie.
W końcu nowy stadion, nowe możliwości, to i jakąś gwiazdę światowego formatu Laporta będzie chciał sprowadzić.

1

@lucca87 jeśli o LS chodzi to warto w tym sezonie obserwować takiego Nuse z Lipska czy Fofane z Lyonu. Bardzo młodzi skrzydłowi z ogromnym potencjałem, oby zostali jeszcze na ten sezon tam gdzie są :)
Co do 9 to najbardziej widziałbym Isaka u nas. Mam nadzieje, że nie dojdzie jednak do jego przeprowadzki do Liverpoolu. Nie przekonuje mnie Gyokeres więc nie ubolewam, że już jest niedostępny. Alvarez to drugi wybór, ale wyciągnięcie z Atletico może być o wiele trudniejsze nawet niż Isaka z Newcastle.

0

@PatrykBarca ale zarabiać też jakoś trzeba...

0

@Azazel_Pazuzu z lekka dziadosko...

1



No trudno. Na młodych wychowankach nie tylko trzeba opierać pierwszą drużynę, ale też umieć zarabiać i zabezpieczać się na przyszłość w razie odpalenia talentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?