0

@regatta52 bo Puyol pewnie.

0

Lewy do Arabii, Fermin do Anglii i do nas Isak. Idziecie na te deal? :)

17



Szybki test prawdziwego Ronaldo ;)

9

La Rambla?! Pokażcie ile Was jest i nie śpi! :)

3



Co Kuber poskładał!

4

@Gall o rany, nie wierzę :D

0

@matirix20 Donnaruma romansuje z United.

0

Ale po stracie najlepszego pomocnika przed poprzednim sezonem jak mieliśmy się nie pozbierać...

9

Panie Wszechmogący!
Dziękuję Ci za dar życia, za moją rodzinę, przyjaciół, LA RAMBLOWYCH BRACI I SIOSTRY ;) i wszystko, czym mnie obdarzasz. Naucz mnie dostrzegać Twoje błogosławieństwa w małych rzeczach. Spraw, abym zawsze był wdzięczny i pełen radości, bez względu na okoliczności. Niech moje życie będzie pieśnią chwały dla Ciebie. Amen.

1



Zobaczycie jaki to będzie SZEF! Płacz będzie gorszy niż po Inigo jak się okaże, że po sezonie odchodzi z kartą w ręku.

0



W takim razie, może by nam tak Enrique wypożyczył Lucasa Hernandeza za czapke gruszek? :)

0

@Faro zmiękła jak było światło w tunelu, że ten raport medyczny wcale nie będzie taki potrzebny. Jak dla mnie, zimą trzeba zrobić wszystko żeby Marca pożegnać.

0

@APTAPT Frenki to też wybór...
Kapitanem takiego klubu powinien być wychowanek albo przynajmniej ktoś, kto gra wcześniej niż od pierwszej drużyny. Tym bardziej, jeśli są ku temu możliwości.

0



Co jest grane, że tak szybko taka zmiana?
Tak czy inaczej w zimowym okienku zapraszam do zmiany klubu :)

15

Wielki piłkarz, ale trener...
Nawet po wielkich blamażach zaświadczał, że wszystko jest wzorowo.

0

Teraz taki Theo Hernandez to by było to :)

0



Marcus!

0

@VeB 1899 Ferran już chyba dzisiaj miał wrócić na wieczorny trening z drużyną.

3



Trenujemy i żadne przeciwności nie mogą zakłócić dobrego, profesjonalnego przygotowania i wejścia w sezon! :)

2

https://x.com/BarcaUniversal/status/1953828504333668582

A Pan Marciniak jaką karę dostał?

2



No i kto jeszcze znowu odejdzie? ;)

0



Prezentacja drużyny przed meczem o Puchar Gampera od godziny 20:05 :)

2

@HypeR z automatu płacz, że już przegramy wszystko i lepiej na boisko nie wychodzić...

2

@MesQueUnClub_87 Ferran przeciążony.

0

@Goralkov pisząc "worek pieniędzy" to mam na myśli tyle, ile wystarczyłoby na Isaka :D
To prawda, oddać Arabom kogoś za darmo to nieśmieszny żart. Joao Felix poszedł za ponad 30 milionów, Darwin Nunez za grubo ponad 50 ;)

1

@Karol145 śmieszne to jest, naprawdę. Ale tamci wcale też nie są bez winy :D
Chłopie! A co mnie to obchodzi?
Wrzucam to co aktualnie się dzieje, a Ty mnie tu zaraz do jakiegoś koryta chcesz przypisać. Opanuj się.

0

@Goralkov szczerze to bym sprzedał jakby znalazł się jakiś arab z workiem pieniędzy.

1

@DonCarletto chyba, że podda się "operacji" ;)

0



Te skróty zawsze mają w sobie jakiś głębszy przekaz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?