Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 bo Puyol pewnie.
0
Lewy do Arabii, Fermin do Anglii i do nas Isak. Idziecie na te deal? :)
17
Szybki test prawdziwego Ronaldo ;)
9
La Rambla?! Pokażcie ile Was jest i nie śpi! :)
3
Co Kuber poskładał!
4
@Gall o rany, nie wierzę :D
0
@matirix20 Donnaruma romansuje z United.
0
Ale po stracie najlepszego pomocnika przed poprzednim sezonem jak mieliśmy się nie pozbierać...
9
Panie Wszechmogący!
Dziękuję Ci za dar życia, za moją rodzinę, przyjaciół, LA RAMBLOWYCH BRACI I SIOSTRY ;) i wszystko, czym mnie obdarzasz. Naucz mnie dostrzegać Twoje błogosławieństwa w małych rzeczach. Spraw, abym zawsze był wdzięczny i pełen radości, bez względu na okoliczności. Niech moje życie będzie pieśnią chwały dla Ciebie. Amen.
1
Zobaczycie jaki to będzie SZEF! Płacz będzie gorszy niż po Inigo jak się okaże, że po sezonie odchodzi z kartą w ręku.
2
https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/moda-i-uroda/czemu-tak-nas-skrzywdzi%C5%82e%C5%9B-tato/ar-AA1K4Mqx?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=1cfb9bdb44f64916a5cc832c9cf1c204&ei=16
Ale się chłop otworzył! Naprawdę warto przeczytać!
0
W takim razie, może by nam tak Enrique wypożyczył Lucasa Hernandeza za czapke gruszek? :)
0
@Faro zmiękła jak było światło w tunelu, że ten raport medyczny wcale nie będzie taki potrzebny. Jak dla mnie, zimą trzeba zrobić wszystko żeby Marca pożegnać.
0
@APTAPT Frenki to też wybór...
Kapitanem takiego klubu powinien być wychowanek albo przynajmniej ktoś, kto gra wcześniej niż od pierwszej drużyny. Tym bardziej, jeśli są ku temu możliwości.
0
Co jest grane, że tak szybko taka zmiana?
Tak czy inaczej w zimowym okienku zapraszam do zmiany klubu :)
15
Wielki piłkarz, ale trener...
Nawet po wielkich blamażach zaświadczał, że wszystko jest wzorowo.
0
Teraz taki Theo Hernandez to by było to :)
0
Marcus!
0
@VeB 1899 Ferran już chyba dzisiaj miał wrócić na wieczorny trening z drużyną.
3
Trenujemy i żadne przeciwności nie mogą zakłócić dobrego, profesjonalnego przygotowania i wejścia w sezon! :)
2
https://x.com/BarcaUniversal/status/1953828504333668582
A Pan Marciniak jaką karę dostał?
2
No i kto jeszcze znowu odejdzie? ;)
0
Prezentacja drużyny przed meczem o Puchar Gampera od godziny 20:05 :)
2
@HypeR z automatu płacz, że już przegramy wszystko i lepiej na boisko nie wychodzić...
2
@MesQueUnClub_87 Ferran przeciążony.
0
@Goralkov pisząc "worek pieniędzy" to mam na myśli tyle, ile wystarczyłoby na Isaka :D
To prawda, oddać Arabom kogoś za darmo to nieśmieszny żart. Joao Felix poszedł za ponad 30 milionów, Darwin Nunez za grubo ponad 50 ;)
1
@Karol145 śmieszne to jest, naprawdę. Ale tamci wcale też nie są bez winy :D
Chłopie! A co mnie to obchodzi?
Wrzucam to co aktualnie się dzieje, a Ty mnie tu zaraz do jakiegoś koryta chcesz przypisać. Opanuj się.
0
@Goralkov szczerze to bym sprzedał jakby znalazł się jakiś arab z workiem pieniędzy.
1
@DonCarletto chyba, że podda się "operacji" ;)
0
Te skróty zawsze mają w sobie jakiś głębszy przekaz.