1

@thcmenel420 a jeśli o tym mowa to pełna zgoda.

0

Swoją drogą, GAvi to mocno puka do pierwszej jedenastki z takim presezonem i początkiem ligi. Chociaż z taką obsadą środka pola to chyba tylko Pedri może być pewny gry :)

5

@damiano16398 on ogląda mecz z perspektywy kibica prześcieradeł po prostu.

0

@davidek1997 oczywiście. Nie wspomnę o nieuznanej bramce Suareza, która przekroczyła linie bramkową i była konsekwencją przegrania ligi.

1

Raphinha absolutny dramat dzisiaj niestety. Czas się obudzić. Niezrozumiałe jest też branie rzutów wolnych przez niego. Yamal mimo wszystko również, słabiutki mecz.

0

@FIJI no grali, grali właśnie.

0

Podsumowanie Yamala dziś ;)

3

W tamtym sezonie nasza obrona też zostawiała wiele do życzenia. Już nie róbcie z tego Inigo takiego boga ;)

0

Chciałbym zobaczyć Rashforda od pierwszej minuty z taką pomocą jak się należy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do Marcusa.

0

@partymaker Raphinha robi już zdecydowanie mniej pozytywnego od meczu z Argentyną i rozpoczęciu gadki o ZP.

0

Może jednak zarobić te 120 baniek na Ferminie i Casado i ściągnąć ŚO klasy światowej? ;)

11

Wszystko fajnie, ale co Rashforda mi szkoda. Niesprawiedliwie zdjęty, Raphinha zdecydowanie bardziej zasługiwał.

0

Rany, tyle cierpienia w pierwszej połowie z tym biadoleniem polskiego komentarza! A tu trzeba było tylko na angielską transmisje przełączyć i wszystko się układa :)

0

Przełączyłem na angielski język i od razu gol! Nie dziękujcie ;)

0

@barteq zgodzę się z komentatorem.

2

Gavi i Olmo mieli wejść za Casado i Raphinhe.

1

Szczerze to nie chce mi się odpalać drugiej połowy, a to chyba dobry prognostyk ;)

2

Gramy takie gówno, ze w głowie się nie mieści. Mam gdzieś sędziego, a to co robi Yamal i niewidoczny kompletnie Raphinha. Dwóch zawodników, którzy powinni ciągnąć naszą grę ofensywną, dziś po prostu myślą, że wszystko im się należy za nazwisko i poprzedni sezon. Jestem pełen nadziei jednak, że w drugiej połowie ich zmasakrujemy.

0

Ferran to chyba nie uwierzył, że taką piłke dostał.

0

Co za masakra, mało tego, że Yamal daje piłke na kontre i prawie przy każdej akcji czyszczony to jeszcze Ferran takie badziewie odwalił!

0

Brawo Lamine Yamal...

1

@Lukikiki niech Pan Bóg prowadzi, a Matka Boża strzeże Was i wasze dziecie:)

0

@Kubsoleon w przyszłym sezonie może być już naprawde nieźle finansowo ;)

0

https://x.com/BarcaUniversal/status/1958448196968915269

Rozwijaj się w naszych barwach i daj nam wiele radości na PO, abyśmy przynajmniej choć trochę mniej tęsknili za najlepszą wersją Alvesa:)

1

@Laminedependencia też tak myślę. TAA jest cieniutki w destrukcji i śmiem twierdzić, że w Realu dziur po nim łatać nikt nie będzie przez co nie odnajdzie się w systemie.

0

@Lanosss
https://www.filmweb.pl/serial/Blisko%2C+coraz+bli%C5%BCej-1982-12339

A propo, kawał serialu! Zdecydowanie polecam :)

1



Jak to? A takie wrzutki były w sieci z treningów jak to pięknie centruje i w ogóle...

0

@PatrychoO dlatego, że na plecach u góry jest granatowy kolor.

0

@Who_you_mam ponoć śmieszne wymogi La Liga odnośnie koloru. Na LM ma być jak piszesz, tylko nie czarno, a granatowo chyba.

15



Świetny to prawda. Zastanawia mnie jeszcze jakby się prezentował z granatowymi spodenkami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?