Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@thcmenel420 a jeśli o tym mowa to pełna zgoda.
0
Swoją drogą, GAvi to mocno puka do pierwszej jedenastki z takim presezonem i początkiem ligi. Chociaż z taką obsadą środka pola to chyba tylko Pedri może być pewny gry :)
5
@damiano16398 on ogląda mecz z perspektywy kibica prześcieradeł po prostu.
0
@davidek1997 oczywiście. Nie wspomnę o nieuznanej bramce Suareza, która przekroczyła linie bramkową i była konsekwencją przegrania ligi.
1
Raphinha absolutny dramat dzisiaj niestety. Czas się obudzić. Niezrozumiałe jest też branie rzutów wolnych przez niego. Yamal mimo wszystko również, słabiutki mecz.
0
@FIJI no grali, grali właśnie.
0
Podsumowanie Yamala dziś ;)
3
W tamtym sezonie nasza obrona też zostawiała wiele do życzenia. Już nie róbcie z tego Inigo takiego boga ;)
0
Chciałbym zobaczyć Rashforda od pierwszej minuty z taką pomocą jak się należy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do Marcusa.
0
@partymaker Raphinha robi już zdecydowanie mniej pozytywnego od meczu z Argentyną i rozpoczęciu gadki o ZP.
0
Może jednak zarobić te 120 baniek na Ferminie i Casado i ściągnąć ŚO klasy światowej? ;)
11
Wszystko fajnie, ale co Rashforda mi szkoda. Niesprawiedliwie zdjęty, Raphinha zdecydowanie bardziej zasługiwał.
0
Rany, tyle cierpienia w pierwszej połowie z tym biadoleniem polskiego komentarza! A tu trzeba było tylko na angielską transmisje przełączyć i wszystko się układa :)
0
Przełączyłem na angielski język i od razu gol! Nie dziękujcie ;)
0
@barteq zgodzę się z komentatorem.
2
Gavi i Olmo mieli wejść za Casado i Raphinhe.
1
Szczerze to nie chce mi się odpalać drugiej połowy, a to chyba dobry prognostyk ;)
2
Gramy takie gówno, ze w głowie się nie mieści. Mam gdzieś sędziego, a to co robi Yamal i niewidoczny kompletnie Raphinha. Dwóch zawodników, którzy powinni ciągnąć naszą grę ofensywną, dziś po prostu myślą, że wszystko im się należy za nazwisko i poprzedni sezon. Jestem pełen nadziei jednak, że w drugiej połowie ich zmasakrujemy.
0
Ferran to chyba nie uwierzył, że taką piłke dostał.
0
Co za masakra, mało tego, że Yamal daje piłke na kontre i prawie przy każdej akcji czyszczony to jeszcze Ferran takie badziewie odwalił!
0
Brawo Lamine Yamal...
1
@Lukikiki niech Pan Bóg prowadzi, a Matka Boża strzeże Was i wasze dziecie:)
0
@Kubsoleon w przyszłym sezonie może być już naprawde nieźle finansowo ;)
0
https://x.com/BarcaUniversal/status/1958448196968915269
Rozwijaj się w naszych barwach i daj nam wiele radości na PO, abyśmy przynajmniej choć trochę mniej tęsknili za najlepszą wersją Alvesa:)
1
@Laminedependencia też tak myślę. TAA jest cieniutki w destrukcji i śmiem twierdzić, że w Realu dziur po nim łatać nikt nie będzie przez co nie odnajdzie się w systemie.
0
@Lanosss
https://www.filmweb.pl/serial/Blisko%2C+coraz+bli%C5%BCej-1982-12339
A propo, kawał serialu! Zdecydowanie polecam :)
1
Jak to? A takie wrzutki były w sieci z treningów jak to pięknie centruje i w ogóle...
0
@PatrychoO dlatego, że na plecach u góry jest granatowy kolor.
0
@Who_you_mam ponoć śmieszne wymogi La Liga odnośnie koloru. Na LM ma być jak piszesz, tylko nie czarno, a granatowo chyba.
15
Świetny to prawda. Zastanawia mnie jeszcze jakby się prezentował z granatowymi spodenkami :)