0

@Pedri16Future 70 mln jednak piechotą nie chodzi.

0



I to cieszy. Piękno rywalizacji.

7

Moim skromnym zdaniem (pewnie zaraz mnie zjedziecie), ale takie 70 baniek za Fermina to okazja nie do przepuszczenia. Jest chłop fajny i w ogóle, ale on odpali raz na jakiś czas po wejściu z jakąś bramką i walecznością, która przyniesie pewnie w podobnej częstotliwości czerwoną kartkę.

0

@Shad0wK1ng chyba już powoli przestaje rosnąć wzwyż, a forma to chyba widać :)

0

@Pawlusek skoro Hansi stwierdził, że było potrzebne, to było potrzebne. Myślę, że szczególnie grając 11 na 9 to Pedri mógł spokojnie złapać trochę oddechu ;)
A w ogóle to dajmy pracować Hansiemu, zasłużył na zaufanie jak mało kto.

3

Masakra co za strona płaczków się tu robi ;)

5



Dzień dobry! Ja tylko tutaj przypomnę, że to już dzisiaj pierwszy mecz ligowy :)

3



Mamy to! :)

1



No i proszę, nie ma rzeczy niemożliwych dla Laporty ;)

2

@fejkenq ja też. Był chłop, teraz zwierzak ;)

4

Ogólnie wysokoprocentowy alkohol jak już. Ale dzisiaj, kto ze mną piwo pije? :)

5



No oby, oby! Jeszcze Tek, żeby Pełna mógł spokojnie odejść.

1

@escarabajo to tylko przykład. A United ile wydał i ile zarobił? To samo Chelsea, Liverpool, itd.

1



Ja pierdziele ale tam się bawią w tej Anglii! A u nas takie Levante ma trzech czy tam na obecną chwilę już nawet sześciu zawodników zarejestrowanych :D

0

@Aragorn33 oni mają wszystkich głęboko w d...bo to oni rządzą, może nie światem, ale wyłączając wschód to już nikt im nie podskoczy.

0



Anglicy kase mają, trzeba wyciągnąć ile się da. A może kogoś na wymiane mają?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 wszyscy niby uważają ich za biednych i wiecznie pokrzywdzonych, a tak naprawdę się ich boją więc nikt i nic nie zrobi. Na szczęście zawodnicy pokazali jaja i grali do końca, eliminując ich klub z rozgrywek. Jestem mega dumny z zawodników Rakowa!

4

Maccabi czerwona kartka! :)

0

@mientusek1407 kto nigdy nie był w całym swoim życiu "obrzydliwy", niech pierwszy rzuci wymiocinami.

0

@Criss18Barca jakaś taka, nierówno opalona...

0

@Vurt no w poprzednim sezonie to raczej większość chciała oglądać Barcelone, a nie Real :)

3



Eric wejdzie z buta w ten nowy sezon? :)

5



No to kolejne przychody :)

0

@nabial mam nadzieję, że Isak po transferze do nas odpali z jakimiś 40+ bramkami w sezonie, dokładając 20+ asyst.

0

@sergio5 gdyby rodzina miała problemy finansowe to oczywiście szacunek i piękna sprawa. A w tej sytuacji, lekka głupota i przedstawianie w czasach współczesnych pozycji pieniądza niestety...

0

@heniusss proszę Cię, wszystko rzucane na tapetę jak w polityce dla pospolitego Kowalskiego, a za kuluarami robią swoje.

0

Robert, kontuzja mięśniowe na sam, bardzo ważny koniec poprzedniego sezonu i zaraz na początku obecnego.
Niepokojące lekko...

0

@kuz a i tak wszyscy jadą po Laporcie, zapominając nawet jaki bałagan musi sprzątać po Bartomeu chociażby. Nie wspominając o schodach i kłodach pod nogami od Tebasa. Laporta gdyby nie zarządzał przez ten okres w ryzykownym stylu z lekką nutką hazardzisty, moglibyśmy pomarzyć o wynikach jakie osiągnęliśmy i zawodnikach, których sprowadzaliśmy, nawet na okres przejściowy, a którzy podtrzymali przy życiu tą drużynę.

0

@Kgorecki2500 jak miałbym już możliwość wyboru to wolałbym jednak zobaczyć walkę Jarek vs Donald.

0

@karolszymek to i tak dwa razy więcej niż wczoraj;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?