Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future 70 mln jednak piechotą nie chodzi.
0
I to cieszy. Piękno rywalizacji.
7
Moim skromnym zdaniem (pewnie zaraz mnie zjedziecie), ale takie 70 baniek za Fermina to okazja nie do przepuszczenia. Jest chłop fajny i w ogóle, ale on odpali raz na jakiś czas po wejściu z jakąś bramką i walecznością, która przyniesie pewnie w podobnej częstotliwości czerwoną kartkę.
0
@Shad0wK1ng chyba już powoli przestaje rosnąć wzwyż, a forma to chyba widać :)
0
@Pawlusek skoro Hansi stwierdził, że było potrzebne, to było potrzebne. Myślę, że szczególnie grając 11 na 9 to Pedri mógł spokojnie złapać trochę oddechu ;)
A w ogóle to dajmy pracować Hansiemu, zasłużył na zaufanie jak mało kto.
3
Masakra co za strona płaczków się tu robi ;)
5
Dzień dobry! Ja tylko tutaj przypomnę, że to już dzisiaj pierwszy mecz ligowy :)
3
Mamy to! :)
1
No i proszę, nie ma rzeczy niemożliwych dla Laporty ;)
2
@fejkenq ja też. Był chłop, teraz zwierzak ;)
4
Ogólnie wysokoprocentowy alkohol jak już. Ale dzisiaj, kto ze mną piwo pije? :)
5
No oby, oby! Jeszcze Tek, żeby Pełna mógł spokojnie odejść.
1
@escarabajo to tylko przykład. A United ile wydał i ile zarobił? To samo Chelsea, Liverpool, itd.
1
Ja pierdziele ale tam się bawią w tej Anglii! A u nas takie Levante ma trzech czy tam na obecną chwilę już nawet sześciu zawodników zarejestrowanych :D
0
@Aragorn33 oni mają wszystkich głęboko w d...bo to oni rządzą, może nie światem, ale wyłączając wschód to już nikt im nie podskoczy.
0
Anglicy kase mają, trzeba wyciągnąć ile się da. A może kogoś na wymiane mają?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 wszyscy niby uważają ich za biednych i wiecznie pokrzywdzonych, a tak naprawdę się ich boją więc nikt i nic nie zrobi. Na szczęście zawodnicy pokazali jaja i grali do końca, eliminując ich klub z rozgrywek. Jestem mega dumny z zawodników Rakowa!
4
Maccabi czerwona kartka! :)
0
@mientusek1407 kto nigdy nie był w całym swoim życiu "obrzydliwy", niech pierwszy rzuci wymiocinami.
0
@Criss18Barca jakaś taka, nierówno opalona...
0
@Vurt no w poprzednim sezonie to raczej większość chciała oglądać Barcelone, a nie Real :)
3
Eric wejdzie z buta w ten nowy sezon? :)
5
No to kolejne przychody :)
0
@nabial mam nadzieję, że Isak po transferze do nas odpali z jakimiś 40+ bramkami w sezonie, dokładając 20+ asyst.
0
@sergio5 gdyby rodzina miała problemy finansowe to oczywiście szacunek i piękna sprawa. A w tej sytuacji, lekka głupota i przedstawianie w czasach współczesnych pozycji pieniądza niestety...
0
@heniusss proszę Cię, wszystko rzucane na tapetę jak w polityce dla pospolitego Kowalskiego, a za kuluarami robią swoje.
0
Robert, kontuzja mięśniowe na sam, bardzo ważny koniec poprzedniego sezonu i zaraz na początku obecnego.
Niepokojące lekko...
0
@kuz a i tak wszyscy jadą po Laporcie, zapominając nawet jaki bałagan musi sprzątać po Bartomeu chociażby. Nie wspominając o schodach i kłodach pod nogami od Tebasa. Laporta gdyby nie zarządzał przez ten okres w ryzykownym stylu z lekką nutką hazardzisty, moglibyśmy pomarzyć o wynikach jakie osiągnęliśmy i zawodnikach, których sprowadzaliśmy, nawet na okres przejściowy, a którzy podtrzymali przy życiu tą drużynę.
0
@Kgorecki2500 jak miałbym już możliwość wyboru to wolałbym jednak zobaczyć walkę Jarek vs Donald.
0
@karolszymek to i tak dwa razy więcej niż wczoraj;)