0

@karolszymek to i tak dwa razy więcej niż wczoraj;)

0

@tomek8756 sernik z rodzynkami jest najlepszy na świecie. Nie wiem w ogóle skąd się wzięło negowanie tak wspaniałego ciasta.
Krytyka coś w stylu jak na poszczególnych zawodników z automatu, czego by nie zrobili to niedobrze... :)

0

To jedziemy na koniec okienka transferowego po Isaka i Konate? ;)
Ale pięknie by było gdybyśmy tak mieli możliwości finansowe:)

2

@rumek11 ostatnio to już nawet bardziej z automatu walą w Laporte niż tego...Tebasa całego.

5

@Hasszz gdyby nie ryzykował i nie ściągał to teraz byś tych zawodników nie miał. A tak masz i będą zarejestrowani.

3

@Encore tu i tu miał potężne składy, nie to co nasz Szef Hansi ;)

0

@Nazio_87 za czasów Bartomeu oferowaliśmy za niego ciężkie miliony. Na szczęście Everton był wtedy nieugięty :)

2

Te P$G to drugie zaraz po prześcieradłach takie...

0

@Piotr,1985 jeśli o Doue pytasz to może zszedł się w wywiadzie pomądrzyć;)

6



Tik Tok, Tik Tok...wracają do gry ;)

0

https://x.com/Wachafcb/status/1955723337172160529

Fajny ten nowy bramkarz PSG, taki nie za dobry ;)

0



Boje się, żeby jakiegoś wynalazku tu Deco nie wymyślił.

0

@tbas nie mieli przecież nic do gadania, taki był zapis czy tam umowa dżentelmeńska i sam chciał odejść.

0



Zarządzenie gwarancji osobistej zatwierdzone.
Przejdzie to i będzie można w końcu rejestrować zawodników?

0

@4Fabregas4 idealnie pasujący pewniak?
Martinez gra najlepiej jak ma przy sobie silną 9.

0

@Kondziubarca te ich przekonania...

0



Rekordowe przychody, oszczędności, a Tebas nadal leci w... i rozpiernicza całą ligę.

0

@Faro jak nie 3 dni to przyszły tydzień :D

1

@Astad jeśli do takiej ceny to mi osobiście podobają się Davida Beckhama, szczególnie Homme.

1

@Persempretito z kręgosłupem w plecaku chyba.

1



Niebywałe to wszystko...

1

To się nazywa rola kapitana i lidera drużyny Panie Robercie.

0

@Filipem no właśnie pisze, że dziewczyny mogły być przyczyną konfliktu.

0



Do czego to kobiety potrafią doprowadzić młodych mężczyzn ;)
Mam nadzieję, że konflikt już zażegnany i do żadnych rękoczynów nie dojdzie :)

3



Nico żałuje :D

0

@Lanosss Icardi to wiem akurat.

0



Balotelli był w akademii piłkarskiej FC Barcelony?!

0

Mamy jeszcze jakieś szanse ściągnąć w tym okienku Isaka do nas?;)

1

@Safrani Daj Boże.

5



Rudiger to jest na cały sezon zawieszony za ten cyrk? Przypomnijcie proszę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?