0

@Aragorn33 znam arabski to Ci przetłumaczyłem.

1



Ja pierdziele, Raphinha jednak od zmęczenia do przeciążenia mięśnia...
Sypki w tym sezonie coś. Czyżby pokłosie tych przygotowań w Korei?

3



Także tego... :D

2

@Arden zło, dobrem zwyciężaj Panie Mateuszu :)
Jako kibic Realu Madryt może jednak tego nie wiedzieć...

1

@Who_you_mam z łatwością jaką dochodzi do sytuacji strzeleckich jest najlepszy na świecie. A później wiadomo...

1

@BoreekxD i przy porażce jeszcze przekręceni.

0

@Cezary_Glazura marzyć to może Real Madryt, bo u nas to całkiem realne rzeczy.

5

@July_6_BcN i miesiąc luty, planowane pierwsze minuty dla Gaviego :)

1

@tbas Bernal musi łapać minuty.

1

Cancelo wypad w przerwie.

0

Świetny press z odbiorem de Jonga i Rashforda i właśnie o to chodzi! A te wykończenie Yamala! Poezja, imienia Henry'ego! :)

0



Co chłop sobie rozwój przyblokował to masakra. No ale najważniejsze, że w portfelu się zgadza...
I w sumie nie dziwi mnie ból w okolicach czterech liter.

2



Oby z tego nic nie wyszło. A tymczasem, Rashford, grzej się! :)

3



O ja pierdziele! Ale będziemy się bujać do 2028 roku z jego pensją.

6



Jak im nie może być wstyd...

2

@Giwera genialni zawodnicy to bramki i asysty genialne:)

4

https://x.com/i/status/2018008203871523203

Co za dramat jak to wszystko mataczą i to jeszcze w erze VAR-u.

63



No bo skąd... ;)

18



Na dzień dobry Pan Wojtek :)

1



Ansu Fati

16



Jest to DNA? ;)

28



Jaka to jest żenada...

7



Dzisiaj to ogólnie chyba już tak musiało być :)

2

@ShawnC ja widzę to co mecz :)

1

@JimMorrisonFCB niech nam się rozwija chłopak czaruje i przynosi radość przez wiele, wiele lat! Niech zdrowie dopisuje :)

3



Czapki z głów dla Frenkiego. Jest absolutnie kluczowy w tym środku pola :)

0

@MirusAmisz jak i nas wszystkich ;)

3

0

@MirusAmisz Lewy dziś wyglądał jak Rasiak. Oby tylko nikomu nie przyszło do głowy przedłużenie kontraktu.

1

@Barca-Messi10 albo rozpierniczyłby szatnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?