Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 znam arabski to Ci przetłumaczyłem.
1
Ja pierdziele, Raphinha jednak od zmęczenia do przeciążenia mięśnia...
Sypki w tym sezonie coś. Czyżby pokłosie tych przygotowań w Korei?
3
Także tego... :D
2
@Arden zło, dobrem zwyciężaj Panie Mateuszu :)
Jako kibic Realu Madryt może jednak tego nie wiedzieć...
1
@Who_you_mam z łatwością jaką dochodzi do sytuacji strzeleckich jest najlepszy na świecie. A później wiadomo...
1
@BoreekxD i przy porażce jeszcze przekręceni.
0
@Cezary_Glazura marzyć to może Real Madryt, bo u nas to całkiem realne rzeczy.
5
@July_6_BcN i miesiąc luty, planowane pierwsze minuty dla Gaviego :)
1
@tbas Bernal musi łapać minuty.
1
Cancelo wypad w przerwie.
0
Świetny press z odbiorem de Jonga i Rashforda i właśnie o to chodzi! A te wykończenie Yamala! Poezja, imienia Henry'ego! :)
0
Co chłop sobie rozwój przyblokował to masakra. No ale najważniejsze, że w portfelu się zgadza...
I w sumie nie dziwi mnie ból w okolicach czterech liter.
2
Oby z tego nic nie wyszło. A tymczasem, Rashford, grzej się! :)
3
O ja pierdziele! Ale będziemy się bujać do 2028 roku z jego pensją.
6
Jak im nie może być wstyd...
2
@Giwera genialni zawodnicy to bramki i asysty genialne:)
4
https://x.com/i/status/2018008203871523203
Co za dramat jak to wszystko mataczą i to jeszcze w erze VAR-u.
63
No bo skąd... ;)
18
Na dzień dobry Pan Wojtek :)
1
Ansu Fati
16
Jest to DNA? ;)
28
Jaka to jest żenada...
7
Dzisiaj to ogólnie chyba już tak musiało być :)
2
@ShawnC ja widzę to co mecz :)
1
@JimMorrisonFCB niech nam się rozwija chłopak czaruje i przynosi radość przez wiele, wiele lat! Niech zdrowie dopisuje :)
3
Czapki z głów dla Frenkiego. Jest absolutnie kluczowy w tym środku pola :)
0
@MirusAmisz jak i nas wszystkich ;)
3
https://x.com/FabrizioFauna/status/2017693394311451110
To jaja jakieś?
0
@MirusAmisz Lewy dziś wyglądał jak Rasiak. Oby tylko nikomu nie przyszło do głowy przedłużenie kontraktu.
1
@Barca-Messi10 albo rozpierniczyłby szatnie :)