Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://x.com/RMadridExposed/status/2047990909199958383
Z jednej strony myślę sobie, że ta wygrana liga będzie smakować jeszcze lepiej, ale z drugiej...zbiera mnie na wymioty patrząc na to wszystko.
0
@Giwera moim skromnym zdaniem jednak bardziej zawiodła skuteczność i decyzje sędziowskie mimo wszystko przed tą wysoką linią obrony. Gdybyśmy wykorzystali tylko część z tych sytuacji, które stworzyliśmy, nie byłoby co z przeciwników zbierać.
1
To w tym sezonie mieliśmy te drugie miejsce?
2
@Pedri16Future taka filozofia, nie zmieniałbym jej. To nasza wizytówka i za to tak kochamy ten klub, tą grę. Mógłby nie zajeżdżać, pewnie by to robił gdyby miał dłuższą ławkę.
0
@Giwera zmieniać tożsamość? NO WAY!
4
@Pedri16Future wzmocnijmy najpierw Flickowi drużynę 2-3 zawodnikami jakich naprawdę potrzebuje i wtedy dalej oceniajmy.
1
@Bykunn no gdzieś trzeba odpaść będąc bankrutem z krótką ławką ;)
0
@norbi77 ba! i najwięcej strzelonych, co bez tej wysoko ustawionej linii obrony zapewne by się nie zdarzyło ;)
1
@Joe_Barbaro w 2030 to Guler będzie kręcił kebaby w food trucku.
2
Ja pierdziele czy im naprawdę odwala z tym niedyktowaniem dla nas karnych? Mecz już rozstrzygnięty więc dla niepoznaki stronniczości mogliby chociaż od czasu do czasu gwizdnąć jedenastkę...
1
@ShawnC otóż to, mam podobne zdanie.
0
@ProMILs a ten cały Ćwiąkała to przypadkiem nie jest albo nie był kibic Barcelony?
0
Właśnie miałem zadać to pytanie od jakiegoś czasu, a widząc post poniżej, tym bardziej zapytam :)
Widzielibyście jeszcze Nico Williamsa w barwach FC Barcelony, gdyby był dostępny za rozsądne pieniądze przy niewygórowanej tygodniówce?
6
Ile oni tytułów musieli nakraść...
3
Nie oglądałem meczu i teraz zerkam co tam się działo. Bardzo cieszy wygrana, szczególnie na tak trudnym terenie gdzie ostatnio nie dane nam było za bardzo zgarniać tym bardziej pełnej puli punktów. Niestety nie dziwią już jednak wciąż tego typu obrazki jak w załączniku...
5
A w kwietniu zamarzli.
4
Masterclass ;)
0
@Criss18Barca a niech daje i 6 miejsce ;)
0
Szkoda tych dwóch punktów straconych wczoraj przez Betis. W przypadku dzisiejszej przegranej Atletico, ładnie by ich dojechali na 5 punktów.
4
Wraca nasz Pedri z wersją do której przywykliśmy! :)
0
Ferran nie zagrał ani minuty decyzją trenera czy jakiś uraz?
8
Szalona współpraca. Mam nadzieje, że szybciej niż później zrozumiemy, że potrzebujemy na PO zawodnika z ofensywnymi aspiracjami, który będzie współpracował z Yamalem.
5
Alvaro "na siebie " Arbeloa rozmawia o sędziach przeciwko nim :D
0
Padłem, ale w punkt... :D
4
Cóż za madrycki heros! Chłop prawie postury jak Anthony Joshua, a zasłabł z trakcie meczu.
11
Ale pięknie się pompowali, a tak niewiele brakowało żebyśmy przewietrzeni kontuzjami przejechali się po nich. I jeszcze ta kontrowersja z uznaną bramką na 2-1...
Ale teraz może być bardzo podobny scenariusz z brakiem podstawowych zawodników z formacji ofensywnej, dzięki czemu zwycięstwo może smakować tylko lepiej ;)
1
@turhiay w życiu bym nie zgadł. Myślałem, że wziął na siebie.
8
Po prostu niedowierzam...
Byłem poza domem i sprawdzałem wynik w 92 minucie przy stanie 0-1.
Wracam do domu, a tu taka niespodzianka! Co za wspaniała noc :)
1
@Jackazz nawet gdybyśmy dziś przegrali, to lepsze 8 punktów przewagi niż 6, nie sądzisz?
3
Dzieje się, dzień jak co dzień...