0

W Bayernie Lewy z Villarrealem sobie nie radził, a dziś koncert :)

0



Taki obraz nasz :)

1

Na razie genialny Lloris ratuje Koguty.

1

To podanie Kane teraz :o Pan Piłkarz

5



Coraz bardziej człowiek mem w internecie :)

6



Cieszy. Jest jeszcze bardzo młody i oby się rozwijał :)

15



Szok :o

4



Głos rozsądku xD

4

@KlonaZepan Kładł to się Podolski wczoraj z Lechem, a te pajace i tak karnego dali. Błędy z Bayernu i Interu wypaczyły wynik bo spotkania były na styku. Wczoraj Real był lepszy, ale sędziowie też popełnili błędy. To są fakty i tyle.

4



Odwala tym ludziom :(

1

@michal26 No i był spalony jednak. Mały, ale był :)


10



Ja rozumiem, Real grał lepiej, ale nas okradli na karnego, a im dali po akcji gdzie był spalony. To jest cyrk xD

3

@Kidd Conte to jest Pan trener. Arsenal mnie zaskakuje, bo inaczej bym typował Totki do pewnego top 2. Ale po mundialu może się wszystko zmienić. Teraz kontuzję w ataku Kogutom trochę przeszkadzają.

2



Dla mnie spalony. Chyba perspektywa nie jest aż tak bardzo inna od Lini pola karnego?

9

1



Dobra trzeba wyłączyć mecz jednak xD

2



Co to za cyrk jest XD

0

No spora kontrowersja. Dla mnie chyba jednak prawidłowy gol.

0

@Herato Różni to są piłkarze, plus Kane ma słabszy zespół niż Rooney. Ja tam wolę Kane, ale nie jestem obiektywny.

4

Zaczynamy hit w Hiszpanii. Valverde wyjaśnia Simeone :)

1

@mkord No szczególne, że cały mecz oglądałem, ale jak widać wiesz lepiej.

5



Tragedia. Obok Jędrzejczyka największy dzban.

3



Masa kontuzji. Szkoda, jeden z lepszych PO/wahadłowych.

3



Ucisza w przegranym meczu xD

Legia wyjaśniona w końcu za ich słabą grę. Brawo Wisła :)

8



I to jeszcze ukradzione logo ;)

46



Fakty :)

8

@mekston Dobra, ale obrońca w polu karnym ma bronić tak, by nie poszerzać obrysu ciała, albo ręce z tyłu, albo przy ciele, a ten tak rąk nie ma. Gdyby nie ręka to piłka by przeszła i mógł by paść gol. Ewidentny karny, bo blokuje strzał, a to, że ma ręce w dół, a nie do góry nie ma znaczenia.

6



Jak nie Barca to Lech :D Dramat ci sędziowie.

9



Nad serial :)

0

@Emhyr Pod koniec meczu to każdy grał na chaos. Ale od wejścia na boisko napędzał akcję, przyspieszał prowadzeniem itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?