@Pewex No i dla mnie jest dobrym serialem. Tak samo jak władca pierścieni. Nie mam w zwyczaju mieszać książek z filmami i nie przeszkadza mi jak twórcy zmieniają materiał źródłowy (chyba, że robią produkcję historyczne, na faktach to wtedy trzeba to jednak sumiennie odwzorować). Wiedźmin na zachodzie ma lepszy odbiór niż w Polsce.
Frekwencja na sobotni mecz wygląda tak ⬇️ A szef Jesper pyta czy Ty masz bilet na spotkanie #LPOLEG? 🫵🏼 https://t.co/0TZJqQLiXo">pic.twitter.com/0TZJqQLiXo
Okazuje się, że odkąd co miesiąc publikowany jest ranking FIFA (czyli od sierpnia 1993 roku), Polska dopiero po raz drugi pokonała na wyjeździe zespół z czołowej "20" światowego zestawienia. 😮
24.03.2001: 3-2 z Norwegią (14.) 25.09.2022: 1-0 z Walią (19.)
Jak to się stało, że akurat u nas, w Polsce, ojczyźnie grzybiarstwa, w narodzie, dla którego to prawdziwy i pierwszy sport narodowy, ukuło się mówić "Emocje jak na grzybobraniu" w negatywnym sensie. To powinno oznaczać 3:3 Liverpoolu z Milanem i pochodne
Jeśli Wielka Brytania otrzymałaby prawo organizacji Euro 2028, to w Anglii mecze mają być rozgrywane na sześciu stadionach. Wg The Times faworytami są:
Wembley Tottenham Hotspur Stadium Villa Park Old Trafford Bramley Moore Dock (nowy obiekt Evertonu) St James’ Park.
Btw, to dosyć ironiczne, że opinia o tych lekkich treningach powstała za czasów mówiących dużo o fizyczności Valverde i Koemana, a odwracać będzie ją Xavi, który miał przyjść i tylko patrzeć jak jego koledzy z boiska sobie klepią tiki-takę, nie?
Mauricio Pochettino jest jednym z kandydatów na ławkę Juventusu, jeśli Max Allegri zostanie zwolniony. [Repubblica] https://t.co/k4iqQCDNCw">pic.twitter.com/k4iqQCDNCw
Tarcza antykryzysowa ratowała nas przed kryzysem wywołanym rządowym lockdownem. Tarcza antyinflacyjna zdejmowała z paliwa podatki nałożone przez rząd. Najnowsza tarcza ma nas ratować przed rządową polityką energetyczną.
Jedyna tarcza, której potrzebujemy, to tarcza antyrządowa!
18
To niezłe 4 kilo xD
19
Leo 3 mecze więcej, więc Ronaldo jeszcze może dogonić xD
1
Brazylia lub Argentyna wygrywa ten mundial. Z Europy liczę na Danię i Hiszpanię, ale jakoś w finale ich nie widzę.
0
@Pewex No i dla mnie jest dobrym serialem. Tak samo jak władca pierścieni. Nie mam w zwyczaju mieszać książek z filmami i nie przeszkadza mi jak twórcy zmieniają materiał źródłowy (chyba, że robią produkcję historyczne, na faktach to wtedy trzeba to jednak sumiennie odwzorować). Wiedźmin na zachodzie ma lepszy odbiór niż w Polsce.
0
@Pewex Akurat oglądalność ma znakomitą.
0
@koziar W sumie to nic nie ugrała, bo zaraz połowa odeszła, czyli wyszło, że jednak sobie nie radzi xD
0
Znów około 40 będzie mimo, że bilety dali droższe xD
0
@Sulimo Można, jak najbardziej. Uważam, że krytyka jest przesądzona, ale niech każdy sobie ocenia jak chce.
3
Czepianie się na siłę. Oprawa audio-wizualna to ostatnia rzecz za jaką powinno się krytykować ten serial.
9
To nieźle :D
0
@Culer_1906 Obaj super, tylko Anglik jest za drogi.
4
W sumie racja.
3
To niezły 1 koszyk :D
1
https://x.com/majkeI1999/status/1573603855840968704
Co to było xD xD xD
0
Nasi to bronią tego wyniku, że im się atakować nie chce?
3
Dokładnie :)
0
Głównym aktorem meczu będzie sędzia xD
5
https://x.com/nocontextfooty/status/1572949870578733062
Zapamiętaliście xD
0
@marcin62 A ja dalej nie skończyłem xD przerwałem na początku 2020 gdzie zostało mi już naprawdę niewiele gry i nie wróciłem jeszcze xD
14
Jeden z moich ulubionych goli. Cudo.
3
Ciekawe obiekty.
8
Kocham xD
5
Dokładnie :)
3
Koniec kariery ewidentnie :D
0
To może być hit xD
4
Nudzi mu się w domu.
1
Ciekawa opcja xD
28
Ot to :)
22
https://x.com/gr3gor_g3/status/1571841773697122310
Siedzi sobie Robert i musi słuchać takich bredni :(
0
@Bartula Wystarczyło by stabilne 20 i było by git.