Zagraliśmy totalne gówno w obronie dziś. Ale jak czytam setny tweet „przydałoby się zadbać o obronę” to jednak może warto zobaczyć, że przez kontuzje wypadło nam czterech obrońców, w tym trzech stoperów? Piąty stoper zawalił bramkę, szok.
Tydzien temu ręka Dunfriesa, wczoraj Cuadrado zezłomowany i też bez karnego xd skurwysynki z uefy już nawet się nie kryją https://t.co/o2ZCjyvzXI">pic.twitter.com/o2ZCjyvzXI
🚨 TOP 10 piłkarzy w historii według "FourFourTwo":
1. Leo Messi 🇦🇷 2. Diego Maradona 🇦🇷 3. Cristiano Ronaldo 🇵🇹 4. Pele 🇧🇷 5. Zinedine Zidane 🇫🇷 6. Johan Cruyff 🇳🇱 7. George Best 🇬🇧 8. Franz Beckenbauer 🇩🇪 9. Ferenc Puskas 🇭🇺 10. Ronaldo 🇧🇷 https://t.co/whjEHKDKxv">pic.twitter.com/whjEHKDKxv
Frekwencje trzeciej kolejki fazy grupowej. Podobnie jak ostatnim razem, mecz Lecha na trzecim miejscu w LKE. https://t.co/JlvrpSFV5o">pic.twitter.com/JlvrpSFV5o
Refleksja rano jest taka, że odechciewa się oglądać piłkę. W innych sportach drużynowych jak pomylą się przy jednej czy dwóch akcjach to nie ma to takiego wpływu bo jest dużo punktów. A tu 1 gol jest kluczowy. 3 sytuację sporne (w tym jedna oczywista) i wszystkie zagwizdane pod Inter. Cyrk.
Opinie kilku arbitrów: „Ewidentny karny”. Nawet jeśli piłka musnęła głowę Dumfriesa. Nie ma to znaczenia, bo piłkarz Interu blokuje akcję i nie kontroluje piłki.
Nie znaleźli odpowiedniej kamery xD to za co im płacą xD wałek i tyle. To samo jak w meczu Juve co Milik strzelił. Tam też nie znaleźli odpowiedniej powtórki. Nie chcieli znaleźć i tyle.
0
@Firestone Możliwe, ale z tym składem Barcy to trzeba budować zespół na lata. Tuchel to fachowiec, ale nie wiem czy pasuje do nas.
34
De Jong dziś super zmiana. Jeden z lepszych na boisku.
0
Finał LE xD
0
@Firestone Tak, trener co wytrzyma w klubie max 2 lata.
9
Reprezentacja to jest główny powód naszego dołka.
7
Marciniak to kartek zapomniał i nie da bramkarzowi co od 1 minuty gra na czas? Tylko w 90 można?
9
Kocham jak wygwizdując hymn tych złodziei.
0
@Medium Nie no masz minusa :D
10
Jaki to jest dzban xD
2
Nie no jak ona tu dobrze wygląda :o
4
No trochę tak :D
2
Nie wygląda to najgorzej, ale Cruyff wyżej i upchał bym Xaviego/Iniestę.
7
https://x.com/AndrzejMezynski/status/1579052383191326723
To nieźle xD
4
Ten co poddymił xD
2
Kolejna kompromitacja Juve cieszy :)
0
Niech to Milan wciśnie :(
17
Najlepsza 9 świata xD
1
Ładny wynik.
0
Ciekawe liczby :)
9
Nie będę się sprzeczał xD
3
W końcu napisała coś z sensem :)
15
Złoto xD
27
Mina Borka i Pół na końcu xD
5
Nie no Borek to mnie denerwuje ostatnio. Co to za tekst jest do Rokiego :(
16
Refleksja rano jest taka, że odechciewa się oglądać piłkę. W innych sportach drużynowych jak pomylą się przy jednej czy dwóch akcjach to nie ma to takiego wpływu bo jest dużo punktów. A tu 1 gol jest kluczowy. 3 sytuację sporne (w tym jedna oczywista) i wszystkie zagwizdane pod Inter. Cyrk.
1
@macio_944 Przypadkowa ręką, więc sędzia ma pewnie możliwość interpretacji i wybroni się, że to nie była przypadkowa xD
9
Nie znaleźli odpowiedniej kamery xD to za co im płacą xD wałek i tyle. To samo jak w meczu Juve co Milik strzelił. Tam też nie znaleźli odpowiedniej powtórki. Nie chcieli znaleźć i tyle.
0
@Arczek2001 No i się nic nie otworzył, tylko bronił cały mecz i na kontry xD
0
@Eto'o9 R10 Czym? Narracją xD bo o tym się nie mówi.
3
Chciał bym narzekać na grę, ale i tak najbardziej mnie denerwują te dziady z Varu i UEFA. Jawne lody są kręcone za miliony i nikt z tym nic nie zrobi.