0

Kolejny rekord Messiego jak ktoś nie widział.

1

To DNA Barcy mnie dobija. Tak to nikogo z poza klubu nie zakontraktujemy :( Słabo

0

Według mnie Rafinha w takim mecz musi grać cały żeby się rozwijać. Przed tymi drobnymi urazami grał bardzo dobrze, a w ostatnim meczu wszedł na końcówkę więc na pewno jest w odpowiedniej dyspozycji.

0

Będziemy grali bez typowego defensywnego pomocnika. Ciekawe co trener wymyśli.

0

Co jak co, ale ostatnio z Atletico zagrał dobrze. Jak będzie grał na podobnym poziomie to niech przedłużają kontrakt bo taki Alves jest w pierwszej 3 prawych obrońców. Montoya musiał by grać, żeby osiągnąć odpowiednia dyspozycję bo z marszu trudno jest wskoczyć do składu.

0

Co by nie mówić. Jak przestał symulować i przybrał na wadze to stał się dużo bardziej pożytecznym piłkarzem. Nie kiwie już bez opamiętania tylko szuka najlepszych rozwiązań. Z każdym meczem jest lepszym piłkarzem. Oby tak trzymał to kiedyś wygra złotą piłkę.

0

Wiem, dlatego mam nadzieję i tak, że przyjdzie ktoś lepszy i bez DNA Barcelony po wyborach.

0

Oby nie liczyli tak jak PKW :P Bo będziemy czekać do połowy lipca :D

1

Podobno Bakero mimo, że był trenerem to sprawdzał się jako dyrektor sportowy w RSSS i w Lechu chwalili go za takie cechy. Zobaczymy co będzie.

0

Bramka to według mnie gol Lameli krzyżakiem.


Powinien być w trójce bramek za tą co strzeliła ta kobieta. Ja wiem, że musi być równo uprawnienie, ale bez przesady.

0

Ta pewnie. Od razu zróbmy zamianę. Ronaldo + Ramos za Messiego.

0

Widocznie pan Bartomeu nie widzi innych ważnych kryteriów tylko DNA Barcy :D

0

Mam nadzieje, że to opcja tylko do lata. Później któryś z dyrektorów Sevilli, Fiorentiny.

22

Nie sadzę, żeby był między nimi konflikt. Jak Enrique opowiadał to Messi się uśmiechał.

0

Za bramkę roku powinien być uznany gol Lameli krzyżakiem. W jedenastce roku Luiz i Iniesta out. Reszta spoko.

1

Nawet jak by coś było na rzeczy, to i tak nikt tego nie powie.

1

W maju się dowiemy ;)

7

Nowe zdjęcie na tapetę :P

0

Jest, jest, jest. Po meczu. Genialne przeżuty.

1

Neymar jest genialny po prosu dziś.

0

W końcu stary, dobry Iniesta.

0

Walka musi być.

4

Szkoda mi Bravo. Stracił gola w meczu gdzie nie ma nic do roboty.

0

Gorsze sędziowanie niż z Legią :D

0

Kurde kiedy on dostanie drugą żółtą?

0

Już teraz był większy karny niż tam.

0

Nie do obrony.

0

Gorzej niż Ronaldo :D

0

Co hahahhahahahahahahha. No chyba nie

0

Chyba asystent przekonał Enrique do czegoś w tym meczu ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?