Według mnie Rafinha w takim mecz musi grać cały żeby się rozwijać. Przed tymi drobnymi urazami grał bardzo dobrze, a w ostatnim meczu wszedł na końcówkę więc na pewno jest w odpowiedniej dyspozycji.
Co jak co, ale ostatnio z Atletico zagrał dobrze. Jak będzie grał na podobnym poziomie to niech przedłużają kontrakt bo taki Alves jest w pierwszej 3 prawych obrońców. Montoya musiał by grać, żeby osiągnąć odpowiednia dyspozycję bo z marszu trudno jest wskoczyć do składu.
Co by nie mówić. Jak przestał symulować i przybrał na wadze to stał się dużo bardziej pożytecznym piłkarzem. Nie kiwie już bez opamiętania tylko szuka najlepszych rozwiązań. Z każdym meczem jest lepszym piłkarzem. Oby tak trzymał to kiedyś wygra złotą piłkę.
0
1
To DNA Barcy mnie dobija. Tak to nikogo z poza klubu nie zakontraktujemy :( Słabo
0
Według mnie Rafinha w takim mecz musi grać cały żeby się rozwijać. Przed tymi drobnymi urazami grał bardzo dobrze, a w ostatnim meczu wszedł na końcówkę więc na pewno jest w odpowiedniej dyspozycji.
0
Będziemy grali bez typowego defensywnego pomocnika. Ciekawe co trener wymyśli.
0
Co jak co, ale ostatnio z Atletico zagrał dobrze. Jak będzie grał na podobnym poziomie to niech przedłużają kontrakt bo taki Alves jest w pierwszej 3 prawych obrońców. Montoya musiał by grać, żeby osiągnąć odpowiednia dyspozycję bo z marszu trudno jest wskoczyć do składu.
0
Co by nie mówić. Jak przestał symulować i przybrał na wadze to stał się dużo bardziej pożytecznym piłkarzem. Nie kiwie już bez opamiętania tylko szuka najlepszych rozwiązań. Z każdym meczem jest lepszym piłkarzem. Oby tak trzymał to kiedyś wygra złotą piłkę.
0
Wiem, dlatego mam nadzieję i tak, że przyjdzie ktoś lepszy i bez DNA Barcelony po wyborach.
0
Oby nie liczyli tak jak PKW :P Bo będziemy czekać do połowy lipca :D
1
Podobno Bakero mimo, że był trenerem to sprawdzał się jako dyrektor sportowy w RSSS i w Lechu chwalili go za takie cechy. Zobaczymy co będzie.
0
Bramka to według mnie gol Lameli krzyżakiem.
Powinien być w trójce bramek za tą co strzeliła ta kobieta. Ja wiem, że musi być równo uprawnienie, ale bez przesady.
0
Ta pewnie. Od razu zróbmy zamianę. Ronaldo + Ramos za Messiego.
0
Widocznie pan Bartomeu nie widzi innych ważnych kryteriów tylko DNA Barcy :D
0
Mam nadzieje, że to opcja tylko do lata. Później któryś z dyrektorów Sevilli, Fiorentiny.
22
Nie sadzę, żeby był między nimi konflikt. Jak Enrique opowiadał to Messi się uśmiechał.
0
Za bramkę roku powinien być uznany gol Lameli krzyżakiem. W jedenastce roku Luiz i Iniesta out. Reszta spoko.
1
Nawet jak by coś było na rzeczy, to i tak nikt tego nie powie.
1
W maju się dowiemy ;)
7
Nowe zdjęcie na tapetę :P
0
Jest, jest, jest. Po meczu. Genialne przeżuty.
1
Neymar jest genialny po prosu dziś.
0
W końcu stary, dobry Iniesta.
0
Walka musi być.
4
Szkoda mi Bravo. Stracił gola w meczu gdzie nie ma nic do roboty.
0
Gorsze sędziowanie niż z Legią :D
0
Kurde kiedy on dostanie drugą żółtą?
0
Już teraz był większy karny niż tam.
0
Nie do obrony.
0
Gorzej niż Ronaldo :D
0
Co hahahhahahahahahahha. No chyba nie
0
Chyba asystent przekonał Enrique do czegoś w tym meczu ;P