0

Isco jeszcze jest młody, ale chyba poziomu Iniesty nie osiągnie.

0

Jak pomoc gra na poziomie to o wynik nie ma co się martwić.

0

Ale kiedy to było. Barcelona teraz po tym zamieszaniu w klubie gra lepiej. Za to Real po przegranej z Milanem chyba się załamał psychicznie.

0

I tak gra najlepiej w Realu i ciągnie ich grę. Chciał bym go w Barcelonie.

1

O forma jest. Kolejna złota piłka w drodze, jak nic.

0

Może i tak, ale taki Real to też rozwalą. A Chelsea też miewa słabsze mecze jak z Tottenhamem. A z Atletico wygraliśmy a słabi nie są.

13

Słaby ten Real, słaby. Jak by chęci zwycięstwa nie było. Obronę mają gorszą od nas.

0

Pisałem już to :D Jest jeden problem, a mianowicie Perez :P

1

Co by nie mówić. Isco by nam się w składzie przydał.

2

Podobno to Atletico fauluje, a 10 do 5 dla Realu :P

0

Zmienili głównego newsa i komentarze do meczu trzeba szukać :D

0

Oby na główkę. Będzie przynajmniej trochę zamieszania :D

4

Fajny skład. Jak gra ten Gambau?

3

Gol Ronaldo bez klasycznego "Goooool" to nie to samo. Nie ma beki :D

0

Znów słabe krycie.

0

Szkoda, nie poddawać się.

0

Ale sito :P Torres chyba się odbuduje w Atletico.

3

Znów włączyłem minutę za późno :D

0

Tak wiem, Perez w zarządzie :D

0

A żółta gdzie. Który to już faul od tyłu Ramosa.

1

O fotkę zmieniłeś :D

0

Pytanie, bo Fifa podobno ma zbadać w realu transfery nie letnich zawodników. I czy jest możliwość, żeby nałożyli taką karę o zakazie transferowym już na to lato? Wtedy by Reus nie przyszedł.

0

Nasi sobie odpoczną z Elche, a Real i Atletico zmęczą pierwsze składy. Oby nie wytrzymali kondycyjnie całego sezonu. Myśmy mieli dobry okres przygotowawczy.

0

Torres i Ramos.

0

Większe zamieszanie niż w ekstraklasie :D

0

Isko ciągnie grę Realu.

0

A laskowski gdzie :( Ten to potrafi komentować.

0

Ty bo cisną.

0

Ale błąd e kryciu i wyjściu bramkarza.

0

Szpakowski komentuje a to oznacza 90 minut męki w następnym meczu z Iwańskim :( Dlaczego Maciek nie komentuje swojego ukochanego zespołu z atletą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?