Pytanie, bo Fifa podobno ma zbadać w realu transfery nie letnich zawodników. I czy jest możliwość, żeby nałożyli taką karę o zakazie transferowym już na to lato? Wtedy by Reus nie przyszedł.
Nasi sobie odpoczną z Elche, a Real i Atletico zmęczą pierwsze składy. Oby nie wytrzymali kondycyjnie całego sezonu. Myśmy mieli dobry okres przygotowawczy.
0
Isco jeszcze jest młody, ale chyba poziomu Iniesty nie osiągnie.
0
Jak pomoc gra na poziomie to o wynik nie ma co się martwić.
0
Ale kiedy to było. Barcelona teraz po tym zamieszaniu w klubie gra lepiej. Za to Real po przegranej z Milanem chyba się załamał psychicznie.
0
I tak gra najlepiej w Realu i ciągnie ich grę. Chciał bym go w Barcelonie.
1
O forma jest. Kolejna złota piłka w drodze, jak nic.
0
Może i tak, ale taki Real to też rozwalą. A Chelsea też miewa słabsze mecze jak z Tottenhamem. A z Atletico wygraliśmy a słabi nie są.
13
Słaby ten Real, słaby. Jak by chęci zwycięstwa nie było. Obronę mają gorszą od nas.
0
Pisałem już to :D Jest jeden problem, a mianowicie Perez :P
1
Co by nie mówić. Isco by nam się w składzie przydał.
2
Podobno to Atletico fauluje, a 10 do 5 dla Realu :P
0
Zmienili głównego newsa i komentarze do meczu trzeba szukać :D
0
Oby na główkę. Będzie przynajmniej trochę zamieszania :D
4
Fajny skład. Jak gra ten Gambau?
3
Gol Ronaldo bez klasycznego "Goooool" to nie to samo. Nie ma beki :D
0
Znów słabe krycie.
0
Szkoda, nie poddawać się.
0
Ale sito :P Torres chyba się odbuduje w Atletico.
3
Znów włączyłem minutę za późno :D
0
Tak wiem, Perez w zarządzie :D
0
A żółta gdzie. Który to już faul od tyłu Ramosa.
1
O fotkę zmieniłeś :D
0
Pytanie, bo Fifa podobno ma zbadać w realu transfery nie letnich zawodników. I czy jest możliwość, żeby nałożyli taką karę o zakazie transferowym już na to lato? Wtedy by Reus nie przyszedł.
0
Nasi sobie odpoczną z Elche, a Real i Atletico zmęczą pierwsze składy. Oby nie wytrzymali kondycyjnie całego sezonu. Myśmy mieli dobry okres przygotowawczy.
0
Torres i Ramos.
0
Większe zamieszanie niż w ekstraklasie :D
0
Isko ciągnie grę Realu.
0
A laskowski gdzie :( Ten to potrafi komentować.
0
Ty bo cisną.
0
Ale błąd e kryciu i wyjściu bramkarza.
0
Szpakowski komentuje a to oznacza 90 minut męki w następnym meczu z Iwańskim :( Dlaczego Maciek nie komentuje swojego ukochanego zespołu z atletą?