0

Fajnie jak by jeszcze Ney strzelił. Mieli byśmy więcej goli niż Real dziś.

0

Niepotrzebnie. Widać trochę za mało doświadczenia.

0

Tak jak mówiłem. Rafinha za Inieste. Powinno nastąpić już to wcześniej.

0

Dobra zmiana Luis.

1

Za daleko było.

0

Wiadomo, to nie Iwański i jego "atleta".

0

Brawo Messi. Rakitić druga asysta. Jednak dobrze, że Neymar nie strzelał :D

0

Powinien to Neymar uderzyć.

0

Coś palą dziś za dużo, a Mathieu przecież nie ma :P Taki żarcik :D

0

Znakomicie z tej sytuacji wyszedł Bravo i Neymar. Jeden obronił trudny strzał, drugi oddalił zagrożenie i dał się sfaulować.

0

3 razy szybciej powinien to dograć.

1

Neymar kreuje takie akcje, kiwie, wystawia, a Luis dziś to marnuje. Szkoda.

3

Ale gorąco, uf.

4

Ja bym za Inieste Rafinhe wpuścił bo na razie Blada Twarz nie zachwyca.

0

Lepiej Panowie, lepiej.

0

Dokładnie. Choć w tym roku murowanym faworytem jest Wawrzyniak.

0

Luis coś dziś nie w sosie. Ivan bos.

1

Tyle na temat sędziowania liniowego dziś.

0

Cuenca widać nie chce strzelać swoim ;)

0

Suarez druga asysta z rzędu taka jakaś dziwna :D Przyjęciem.

0

W końcu to dograli do środka. Brawo!

0

Dobrze, że oni nie potrafią wykorzystać tych strat, bo by było ciężko.

0

Po co ten faul. Głupia strata Alby i takie dziwne, rzeczy się dzieją.

0

0

Bo nie potrafią :P Mają tragiczną obronę.

0

Jeszcze nie ma DNA Barcy :D

1

Luis, to się podaje do środka. Co za.

0

Ivan chyba się już przyzwyczaił do naszego stylu gry.

2

Co, jak co, ale Neymar przy swojej efektowności jest też do bólu efektywny.

0

Brakuje trochę dokładności. Bo widać, że mają pomysł, ale jeszcze nie ma tej kropki nad i.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?