18 stycznia 2015, 20:28
0
Fajnie jak by jeszcze Ney strzelił. Mieli byśmy więcej goli niż Real dziś.
18 stycznia 2015, 20:26
Niepotrzebnie. Widać trochę za mało doświadczenia.
18 stycznia 2015, 20:24
Tak jak mówiłem. Rafinha za Inieste. Powinno nastąpić już to wcześniej.
18 stycznia 2015, 20:23
Dobra zmiana Luis.
1
Za daleko było.
18 stycznia 2015, 20:21
Wiadomo, to nie Iwański i jego "atleta".
18 stycznia 2015, 20:20
Brawo Messi. Rakitić druga asysta. Jednak dobrze, że Neymar nie strzelał :D
18 stycznia 2015, 20:19
Powinien to Neymar uderzyć.
18 stycznia 2015, 20:18
Coś palą dziś za dużo, a Mathieu przecież nie ma :P Taki żarcik :D
18 stycznia 2015, 20:15
Znakomicie z tej sytuacji wyszedł Bravo i Neymar. Jeden obronił trudny strzał, drugi oddalił zagrożenie i dał się sfaulować.
18 stycznia 2015, 20:14
3 razy szybciej powinien to dograć.
18 stycznia 2015, 20:08
Neymar kreuje takie akcje, kiwie, wystawia, a Luis dziś to marnuje. Szkoda.
18 stycznia 2015, 20:05
3
Ale gorąco, uf.
18 stycznia 2015, 19:51
4
Ja bym za Inieste Rafinhe wpuścił bo na razie Blada Twarz nie zachwyca.
18 stycznia 2015, 19:46
Lepiej Panowie, lepiej.
18 stycznia 2015, 19:42
Dokładnie. Choć w tym roku murowanym faworytem jest Wawrzyniak.
18 stycznia 2015, 19:40
Luis coś dziś nie w sosie. Ivan bos.
18 stycznia 2015, 19:39
18 stycznia 2015, 19:36
Cuenca widać nie chce strzelać swoim ;)
18 stycznia 2015, 19:35
Suarez druga asysta z rzędu taka jakaś dziwna :D Przyjęciem.
18 stycznia 2015, 19:34
W końcu to dograli do środka. Brawo!
18 stycznia 2015, 19:32
Dobrze, że oni nie potrafią wykorzystać tych strat, bo by było ciężko.
18 stycznia 2015, 19:29
Po co ten faul. Głupia strata Alby i takie dziwne, rzeczy się dzieją.
18 stycznia 2015, 19:27
http://aliez.tv/live/dfgfdfg/
18 stycznia 2015, 19:25
Bo nie potrafią :P Mają tragiczną obronę.
18 stycznia 2015, 19:23
Jeszcze nie ma DNA Barcy :D
Luis, to się podaje do środka. Co za.
18 stycznia 2015, 19:22
Ivan chyba się już przyzwyczaił do naszego stylu gry.
18 stycznia 2015, 19:20
2
Co, jak co, ale Neymar przy swojej efektowności jest też do bólu efektywny.
18 stycznia 2015, 19:15
Brakuje trochę dokładności. Bo widać, że mają pomysł, ale jeszcze nie ma tej kropki nad i.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Fajnie jak by jeszcze Ney strzelił. Mieli byśmy więcej goli niż Real dziś.
0
Niepotrzebnie. Widać trochę za mało doświadczenia.
0
Tak jak mówiłem. Rafinha za Inieste. Powinno nastąpić już to wcześniej.
0
Dobra zmiana Luis.
1
Za daleko było.
0
Wiadomo, to nie Iwański i jego "atleta".
0
Brawo Messi. Rakitić druga asysta. Jednak dobrze, że Neymar nie strzelał :D
0
Powinien to Neymar uderzyć.
0
Coś palą dziś za dużo, a Mathieu przecież nie ma :P Taki żarcik :D
0
Znakomicie z tej sytuacji wyszedł Bravo i Neymar. Jeden obronił trudny strzał, drugi oddalił zagrożenie i dał się sfaulować.
0
3 razy szybciej powinien to dograć.
1
Neymar kreuje takie akcje, kiwie, wystawia, a Luis dziś to marnuje. Szkoda.
3
Ale gorąco, uf.
4
Ja bym za Inieste Rafinhe wpuścił bo na razie Blada Twarz nie zachwyca.
0
Lepiej Panowie, lepiej.
0
Dokładnie. Choć w tym roku murowanym faworytem jest Wawrzyniak.
0
Luis coś dziś nie w sosie. Ivan bos.
1
0
Cuenca widać nie chce strzelać swoim ;)
0
Suarez druga asysta z rzędu taka jakaś dziwna :D Przyjęciem.
0
W końcu to dograli do środka. Brawo!
0
Dobrze, że oni nie potrafią wykorzystać tych strat, bo by było ciężko.
0
Po co ten faul. Głupia strata Alby i takie dziwne, rzeczy się dzieją.
0
http://aliez.tv/live/dfgfdfg/
0
Bo nie potrafią :P Mają tragiczną obronę.
0
Jeszcze nie ma DNA Barcy :D
1
Luis, to się podaje do środka. Co za.
0
Ivan chyba się już przyzwyczaił do naszego stylu gry.
2
Co, jak co, ale Neymar przy swojej efektowności jest też do bólu efektywny.
0
Brakuje trochę dokładności. Bo widać, że mają pomysł, ale jeszcze nie ma tej kropki nad i.