24 stycznia 2015, 19:13
0
A mówiłem, że skończą z czerwoną :D
24 stycznia 2015, 19:12
No Mourinho podobnie lekko nie tego ma z deklem.
24 stycznia 2015, 19:11
W końcu skończą się hejty za karne :P
24 stycznia 2015, 19:09
Messi, trzymam kciuki. Oby to strzelił.
Pięknie to zrobił.
24 stycznia 2015, 19:08
Trochę słaby fizycznie jest Montoya. Nie potrafi się zastawić. Powinie zmienić dietę tak jak Neymar, bo ten gra po przybraniu paru kile znacznie lepiej.
24 stycznia 2015, 19:06
Jak nic nagroda fer play.
24 stycznia 2015, 19:05
Szybko sobie znalazła nowego "atletę".
24 stycznia 2015, 19:04
Wykopnąć :D Wykapać jak coś :P
Takiego Pique chyba każdy chce oglądać. Czyści wszystko i jeszcze strzela gole.
24 stycznia 2015, 19:03
1
My w drugich połowach gamy lepiej, oby.
24 stycznia 2015, 19:02
Widzę Suareza za Pedrito.
24 stycznia 2015, 18:59
Dyscypliny mu się pomyliły. Powinien dostać taką karę jak Pepe chyba kiedyś.
24 stycznia 2015, 18:58
No trzeba końcówkę oglądnąć, bo Barcy nie odpuszczę. No chyba, że sobie mecz nagram :D
24 stycznia 2015, 18:54
Popieram, tak samo powinien dostać zakaz stadionowy bo dzieci demoralizuje :P
24 stycznia 2015, 18:53
Zakaz transferowy/ tak/ nie/ niech zostanie do końca kontraktu. Taka moja opinia.
24 stycznia 2015, 18:52
6
Ronaldo chyba się dyscypliny mylą. Najpierw pływanie, teraz boks. Widać chłopak ambitny :D
24 stycznia 2015, 18:47
Już chyba wolę nie skutecznego Suareza bo jest chociaż jakieś zagrożenie pod bramką.
24 stycznia 2015, 18:46
Słaby dziś jest ten Pedro.
24 stycznia 2015, 18:41
Przeczuwam czerwo dziś.
Chyba mamy mały konflikt w meczu.
24 stycznia 2015, 18:37
Widać, że posadzenie go na ławce dało skutek. Albo Shakira mu się znudziła :D
24 stycznia 2015, 18:35
Brawo Gerard. Tak powinien grać obrońca w polu karnym. Jest forma.
Suarez jest potrzebny by skupiać uwagę obrońców w polu karnym. Bo inaczej wychodzą i przeszkadzają w rozegraniu bo nikogo nie ma w polu karnym.
24 stycznia 2015, 18:26
7
Żeby Montoya był dobry to musiał by być wprowadzany tak jak Carvajal.
24 stycznia 2015, 18:25
Martin, dwa błędy w ciągu 10 s.
24 stycznia 2015, 18:23
Znów sędziowie widzę w formie.
24 stycznia 2015, 18:21
Blisko, szkoda.
24 stycznia 2015, 18:15
Szczególnie w tej formie i bez Ronaldo.
24 stycznia 2015, 18:14
Prawie, piękny strzał.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A mówiłem, że skończą z czerwoną :D
0
No Mourinho podobnie lekko nie tego ma z deklem.
0
W końcu skończą się hejty za karne :P
0
Messi, trzymam kciuki. Oby to strzelił.
0
Pięknie to zrobił.
0
Trochę słaby fizycznie jest Montoya. Nie potrafi się zastawić. Powinie zmienić dietę tak jak Neymar, bo ten gra po przybraniu paru kile znacznie lepiej.
0
Jak nic nagroda fer play.
0
Szybko sobie znalazła nowego "atletę".
0
Wykopnąć :D Wykapać jak coś :P
0
Takiego Pique chyba każdy chce oglądać. Czyści wszystko i jeszcze strzela gole.
1
My w drugich połowach gamy lepiej, oby.
0
Widzę Suareza za Pedrito.
0
Dyscypliny mu się pomyliły. Powinien dostać taką karę jak Pepe chyba kiedyś.
0
No trzeba końcówkę oglądnąć, bo Barcy nie odpuszczę. No chyba, że sobie mecz nagram :D
0
Popieram, tak samo powinien dostać zakaz stadionowy bo dzieci demoralizuje :P
0
Zakaz transferowy/ tak/ nie/ niech zostanie do końca kontraktu. Taka moja opinia.
6
Ronaldo chyba się dyscypliny mylą. Najpierw pływanie, teraz boks. Widać chłopak ambitny :D
0
Już chyba wolę nie skutecznego Suareza bo jest chociaż jakieś zagrożenie pod bramką.
0
Słaby dziś jest ten Pedro.
0
Przeczuwam czerwo dziś.
0
Chyba mamy mały konflikt w meczu.
0
Widać, że posadzenie go na ławce dało skutek. Albo Shakira mu się znudziła :D
0
Brawo Gerard. Tak powinien grać obrońca w polu karnym. Jest forma.
0
Suarez jest potrzebny by skupiać uwagę obrońców w polu karnym. Bo inaczej wychodzą i przeszkadzają w rozegraniu bo nikogo nie ma w polu karnym.
7
Żeby Montoya był dobry to musiał by być wprowadzany tak jak Carvajal.
0
Martin, dwa błędy w ciągu 10 s.
0
Znów sędziowie widzę w formie.
0
Blisko, szkoda.
1
Szczególnie w tej formie i bez Ronaldo.
0
Prawie, piękny strzał.