0

A mówiłem, że skończą z czerwoną :D

0

No Mourinho podobnie lekko nie tego ma z deklem.

0

W końcu skończą się hejty za karne :P

0

Messi, trzymam kciuki. Oby to strzelił.

0

Pięknie to zrobił.

0

Trochę słaby fizycznie jest Montoya. Nie potrafi się zastawić. Powinie zmienić dietę tak jak Neymar, bo ten gra po przybraniu paru kile znacznie lepiej.

0

Jak nic nagroda fer play.

0

Szybko sobie znalazła nowego "atletę".

0

Wykopnąć :D Wykapać jak coś :P

0

Takiego Pique chyba każdy chce oglądać. Czyści wszystko i jeszcze strzela gole.

1

My w drugich połowach gamy lepiej, oby.

0

Widzę Suareza za Pedrito.

0

Dyscypliny mu się pomyliły. Powinien dostać taką karę jak Pepe chyba kiedyś.

0

No trzeba końcówkę oglądnąć, bo Barcy nie odpuszczę. No chyba, że sobie mecz nagram :D

0

Popieram, tak samo powinien dostać zakaz stadionowy bo dzieci demoralizuje :P

0

Zakaz transferowy/ tak/ nie/ niech zostanie do końca kontraktu. Taka moja opinia.

6

Ronaldo chyba się dyscypliny mylą. Najpierw pływanie, teraz boks. Widać chłopak ambitny :D

0

Już chyba wolę nie skutecznego Suareza bo jest chociaż jakieś zagrożenie pod bramką.

0

Słaby dziś jest ten Pedro.

0

Przeczuwam czerwo dziś.

0

Chyba mamy mały konflikt w meczu.

0

Widać, że posadzenie go na ławce dało skutek. Albo Shakira mu się znudziła :D

0

Brawo Gerard. Tak powinien grać obrońca w polu karnym. Jest forma.

0

Suarez jest potrzebny by skupiać uwagę obrońców w polu karnym. Bo inaczej wychodzą i przeszkadzają w rozegraniu bo nikogo nie ma w polu karnym.

7

Żeby Montoya był dobry to musiał by być wprowadzany tak jak Carvajal.

0

Martin, dwa błędy w ciągu 10 s.

0

Znów sędziowie widzę w formie.

0

Blisko, szkoda.

1

Szczególnie w tej formie i bez Ronaldo.

0

Prawie, piękny strzał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?